Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Morella, az összetevőket feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2015.

Fejillat: bergamott, feketeribizli, ilang-ilang, szarvasgomba

Szívillat: fekete orchidea, tubarózsa, gyümölcsös jegyek

Alapillat: lótusz, pacsuli, vetiver, szantál, vanília, tömjén

emeseee6

2019. január 15.

Igen igen igen! Tö-ké-le-tes. Nekem sajnos az edp túl sok/tömény/maszkulin,de ezt nagyon szeretem. Valahogy tényleg black,mély illat,magába szippant. A tartóssága is jó,főleg ruhán,ott egész napos,bőrön is hozzá az 5-6-7 órát (rajtam a legtöbb illat max 2 órás..ha..) Ja és az üvegét is imádom,annyira elegáns . Éljen a fekete :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

ALettah

2017. július 27.

Fokozatosan kezdem az ismerkedést a szépséges és mérgező fekete orhideával: először az EdT-t próbáltam ki. Egyetlen fújás fekete bársonyfelhőbe borított. Ez egy valóban fekete illat. Mély, bársonyos, titokzatos, dekadens. Van benne valami elmúlást, halált idéző is. Az illatjegyek annyira szépen egymásba simulnak, hogy számomra lehetetlen kiemelni közülük néhányat. Viszonylag lineáris, pár óra után picit édesedik a bőrömön, de megtartja a jellegzetességét. Nagyon tartós.
Fekete. Erős. Szépséges. Csodálatos az üvege - szerintem sokkal szebb, mint az EDP.
Várom, hogy azt EDP-t is kipróbáljam, és azt, hogy felnőjjek ehhez az illathoz, hogy tudjam viselni. Szerintem jó úton haladok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

jean baptiste

2016. november 15.

Nemrég teszteltem. Első szippantásra jött a gondolat, hogy ez mekkora lehúzás! Konkrétan az anyaillat az EDP verzió higított mása. Senki ne számítson ilyen tubarózsás új kompra. A leszáradásban van valami rá utaló, de szerintem ez szimplán annyi, hogy az eredeti verzió is tartalmazott tubarózsát, maximum egy lehelletnyit erősítettek rajta. Biztos vagyok benne, hogy hiába nincs az összetevők között az edp-nél a tubarózsa, de BIZTOSAN van benne, mert az EDT nem különbözik.... Azoknak ajánlom, akiknek fejfájós, az EDP. Akinek szúrós, elviselhetetlen, büdös, bla bla bla az ettől se várjon semmit, mert az illat ugyanaz, csak az intenzitás más. Monjuk úgy: szegényebb, mert nem adja meg azt a WOW érzést, amit az EDP felfújásakor kapunk. Esetleg az EDP edvelőknek jó kis alternatíva lehet tavaszra és nyárra. Mert így melegben sem pusztít annyira :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.