Tom Ford

Ár:   $310   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 21.

Ár:   $310

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: keserűmandula-olaj, tonkabab, írisz gyökér, bőr, cashmeran, muskotályzsálya-olaj

Tom Ford Fucking Fabulous EDP 50ml
Ár: 65000 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 6990 Ft + postaköltség , Eladó: fFati
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: --

Lupiluuu

2021. március 16.

Egyik kedvenc illatom Tom Fodtól. Szeretem azokat az illatokat, amik ennyire megosztóak. Én imádom, rajtam nagyon szépen működik és a legtöbbet dícsert parfümöm. Számomra merész és egyben elegáns. Én nem mondanám uniszexnek, szerintem kimondottan nőies és rafinált. Az illata nagyon különleges, egyszerre szúrós,keserű méges krémes és nem tolakodó. Ez egy igazi luxus illat.
Ez az illat nekem egy emlék,egy feledhetetlen élmény...akkor viseltem,amikor a párommal randevúzni kezdtem. Velem volt ez az illat az első csóknál, az első ölelésnél és nekem ez az illat élmény valójában erről szól...rólunk kettőnkről.
Valószínűleg mindenkinek van egy ilyen illata,ami sokkal többet jelent neki, ami magában hordozza az emlékeket, erzéseket... mert csak egy illat képes arra a varázsra,hogy egy pillanatra visszarepítsen a múltba és nosztalgikus érzelmeket idézzenek elő.
Nálam nem kérdés,hogy ez a parfüm megérdemli e az 5* :) ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Nálam nem kérdés,hogy ez a parfüm megérdemli e az 5* :) ♡

Ladybee

2020. október 22.

A nevéhez hasonlóan csúnya dolgokat tudnék róla mondani. Mondjuk, hogy kib* kiakasztó.
A bőrömön semmi. Mintha tiszta alkoholt fújtam volna magamra. Textilen pedig egy friss, levendulás, muskotályzsályás illatka. Picit olyan lushos beütés. Bőr meg kasmír... Gondolom, ahhoz kéne, hogy valami reakcióba lépjen a bőrömmel a vegyszer, ami esetünkben nem történik meg. Ennyit tud 80 ezerért. Inkább bemegyek a Lushba és veszek egy testpermetet 8000-ért. Azt legalább érzem magamon.
Haragszom. A Noir is és a FF is elbukott. A Velvet Orchid kap még egy esélyt. Ha azzal is ilyen gondok lesz ennyi. Én feladom Tom Ford illatait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

x

2020. szeptember 23.

Tyű, hát pont olyan, amilyenre a leírások alapján számítottam: elegáns, mandulás-bőrös, krémes, egy cseppet púderes, picit sem gejl, gyönyörű összhang. Ezüstszürke pihe-puha bőrkesztyű, maga a megtestesült kifinomultság, annyira finom és puha, mint egy lónak az orra. (Ajánlom, hogy mindenki simogassa meg egy ló orrát legalább egyszer az életben. A legsimogatóbb felület.) Az elnevezésén semmi hasraesnivalót nem látok, én is hasonlóképpen érzem magam, ha ilyenben illatozhatok.
Attól tartok, nem sikerült megfelelően leírnom, hogy mennyire szép, rafináltan megkomponált ez az illat.
Hogy túlárazott-e... hát számos parfüm az, legalábbis bármennyire is gyönyörű egy-egy alkotás, olyan sok illatot szeretek, hogy képtelen lennék csak egyet használni, így nem is veszek teljes üvegeset a drágákból, amelyek többsége szerencsére extra erős és tartós is, így egy fújós sokáig elég.

Mindenesetre különleges alkalmakra való, megfelelő öltözékkel. Nálam az összes különleges alkalom itthon van idén és valószínűleg még jövőre is, így egy selyemruhás vacsorához egy remekbeszabott, harmonizáló borral tökéletes.
Elég könnyed ahhoz, hogy meleg időben is simogató legyen, de van benne annyi édesség és bőr, hogy tartalmas hűvösebb időre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

florcsiii

2020. március 20.

Nem hazudok, ha azt mondom, hogy a neve miatt azonnal ki akartam próbálni. Amint volt lehetőségem, tesztcsíkra fújtam, akkor úgy voltam, hogy érdekes illat, de nem jó. Aztán magamra fújva egy sokkal kellemesebb illat lengett körül és tudtam, hogy ez nekem kelleni fog. Utána még párszor próbálgattam, mert ahhoz nem olcsó, hogy csak úgy megvegyem. Aztán egy akció keretén belül "reálisabb" áron tudtam hozzájutni és azóta is imádom! Szerintem nagyon különleges illat, ez tipikusan a vagy utálod vagy imádod, és ezt az itteni vélemények is szépen tükrözik. Amúgy brutál tartós, a ruháimon napok múlva is érződik. Mikor megvettem féltem, hogy mit fog szólni hozzá a barátom, mert ez nem az a tipikus csajillat, és azt mondta, hogy ez magasan a legjobb illat rajtam! Nekem nem is kell több, köszi TF!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

i.napcsi

2020. március 9.

Hát ha volna egy vagyonom azonnal megvenném,a neve teljesen igaz-Kibaszottul mesés!!Elég ritka hogy parfümériákban ilyen illat kapható de hát Tom Ford nagyon ad a minőségre,az tény ez az illat nem való átlagembereknek és divatmajmoknak,csak akinek van karaktere,stílusa és domináns személyiség,mert ez a parfüm szó szerint letaglóz!!!Egyébként meg érdekes a parfümök annyira bőrfüggők hogy számtalan olyan parfümöt hordtam,hordok amit sokan gyűlölnek de az érdekes az volt sosem ismerték fel hogy azt az illatot viselem és meg is dicsértek!Szóval a kritizálóknak annyit mondanék nincs ez túlárazva mert 3 nap múlva is a ruhámon érezhető és nem katyvasz,csak a megfelelő bőrön teljesedik ki!pl. imádom a CHANEL márka minden egyes darabját de amikor magamra fújtam többször is az Alluret ,többen figyelmeztettek hogy azért ne igyak már munka közben fényes nappal szilvapálinkát vagy fürödjek le ha ennyire izzadok,ez az illat az ismerősömön meg valami csoda de az én bőröm likvidálja,ennyi ez nem a parfüm hibája csak nem vagyunk kompatibilisek!Nagy kritikus vagyok de a jó dolgokról még ha nem is az izlésem mindig tisztelettel beszélek,mert egy alkotás ha nem is számomra de tudni kell értékelni a jót!Nekem ez egy remekmű !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 9.

googles

2020. január 5.

Nekem Tom Ford illatai tularazottak es nem is kellemesek. Ez az illat maga a katyvasz az en orromnak, benne minden tomeny illatjeggyel, ami aztan nagyon ut, de nem erzek benne semmi harmoniat vagy kellemesseget. Nem szagolnam senkin es errol az illatrol tudom elkepzelni, hogy ha en viselnem, masok a kornyezetemben kifejezetten utalnak a szagomat. Na ezert jo ezen penzt megtakaritani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

emb1p3

2019. december 16.

A Tom Ford márka sosem a hiperérzékeny, cizellált, szofisztikált kreációiról volt híres, legalábbis az én benyomásom szerint, inkább a nyers, viszonylag lineáris, ajtót berúgós darabjairól, amelyekről kiszagolható az árcédula. Ennél arrogánsabb, bárdolatlanabb és érdekesebb illatokat is adott már ki Mr. Ford, de azért nagyjából az, amit vártam: domináns, lineáris, meleg bőrös tonka (és nem annyira tonkás bőr, pedig nem bánnám). A neve olyan, amilyen - én amúgy a faboulous szót mindörökre a SATC Samantháját játszó színésznő hangján fogom hallani a fejemben - modoros, mint maga a brand, illik az imázsba. Ha rám esne az utcán, akkor hordanám, megbízható hétköznapi illat lehetne, de különösebben mohó vágyak nem rohantak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Hecate

2019. szeptember 27.

Megszagoltam és értem a nevét, arra utal, hogy büdös és trágár, mint a celebvilág.
Persze árban is celebeskedik.
Az üveg és a címke gyászos egyhangúsága meg jelzi, még egy valahogy kinéző üveggel se tisztelik meg a vásárlót. Mintha azt sugallnák a celebek, ők olyan "kib...ul híresek", hogy kommersz műillatot meg ronda üveget is lenézően odatolhatnak luxusáron a hétköznapi embernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Persze árban is celebeskedik.

bodi.kriszti92

2019. szeptember 27.

be ne dőljetek ennek, semmi fuckin' fabulous nincs ebben.. mese habbal :/ nagy kíváncsisággal szimatoltam, aztán pont ugyanekkorát csalódtam is :D :''D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

cattitude

2019. július 3.

kár belém a drága parfüm, ez az illat nekem semmi olyan, amitől olyan kurva mesés lenne. név alapján valami exhibicionista, feltűnő, de minimum valami eszméletlenül jó illatot vártam - de hát ez bőrös halovány vanília, sőt, meg merem kockáztatni, hogy talán kicsit púderes is a levendulástól. amúgy jónak jó, de nem mesés, pláne nem kurva mesés, pláne nem ennyi pénzért.
miért nem fucking pretentious a neve inkább?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

miért nem fucking pretentious a neve inkább?

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.