Tom Ford

Ár:   $310   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 21.

Ár:   $310

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: keserűmandula-olaj, tonkabab, írisz gyökér, bőr, cashmeran, muskotályzsálya-olaj

Ár: 60.000,-Ft + posta/Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 50ml/- 4-5 próbafújás, szinte tele, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm
Ár: 40000Ft , Eladó: Gigi33
Állapot: 30ml max 4-5 fújás hiánnyal, Helyszín: Mende, fizetés: Átutalás után a vevő által kért szállítási móddal küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

naomeed

2022. február 27.

Talan ez a legmegosztobb TF illat. Tobbszor elindultam megvenni, mert mire haza ertem, lecsendesedett a minta a csuklomon. Viszont frissen fujva mindig arconcsapott, igy massal tavoztam helyette. Vegul vettem es kedves km-estol 10 ml-t, de azzal is a ferjemet fujkalom, hogy ne fajduljon meg a fejem, megis erezzem. Kulonos kapcsolat ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

laracroft

2021. december 31.

Szerencsére csak kis mintát vettem belőle, látván milyen megosztó illat, kíváncsi voltam, vajon rajtam szerelem lesz-e vagy rémálom.
Kifújáskor még bizakodó voltam, nagyon érdekes, erősen fűszeres bőrös illat, ami tíz perc után besavanyodik, de olyannyira savas lesz, hogy nekem egy telehányt bőrtáska jut róla eszembe...szóval vakvásárra senkinek nem ajánlanám, és őszintén irigylem azokat, akiken működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Rhodesian Ridgeback

2021. november 17.

A Tom Ford parfümök nem csak megosztóak, de drágák is. (Itt a Private Blend sorozat darabjaira gondolok.)
A F*cking Fabulous még a Tom Ford parfümökhöz képest is bekibeszott drágának mondható. Niche márka, niche minőség és nagyon más, mint az összes többi Tom Ford illat, amit eddig szagoltam. Ez a legtöbb TF illattal ellentétben nem lineáris, hanem folyamatosan változó. Én első szaglásra libabőrös lettem tőle, de jó értelemben. Az árán kívül nem is értem miért kap akkora utálatot és ellenszenvet, amikor igazi csemege. Finom, púderes, mandulás- levendulás-bőrös-gyógynövényes álom. A leszáradása kissé gumiszagú és fémes érzetet ad, éppen ezért gondolom azt, hogy inkább férfi irányba hajló illat. Az egyik kedvenc Tom Ford illatommá lépett elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Maliska

2021. október 2.

Nekem ez az illat nagyon durva a bőrömön. Semmihez sem tudom hasonlítani pedig már ismerem a Douglasben az összes parfümöt de 100%-ban sosem éreztem magaménak egyiket sem. Mindig volt valami ami nem illett az egyéniségemhez így sokat csak magamra erőltettem. Na de ezt amikor a bőrömre fújtam egy WOW élményem volt. Mivel nem olcsó így párszor újra és újra kipróbáltam nehogy később meggondoljam magam. És a próbálgatások vége a vétel lett. A mai napig imádom. Magamra tudnám locsolni az egész üveget annyira én vagyok ez az illat. Ha ez van rajtam akkor ez az egy parfüm amelynél úgy érzem hogy berúgom az ajtót. Sokan írták hogy büdös ilyen olyan semmi stb...Nekem is voltak ilyen élményeim más parfümökkel. Sok barátnőmön éreztem már sokféle parfümöt és mindig megkérdeztem hogy mi az. Majd amikor próba képen magamra fújtam őket akkor rajtam teljesen más volt. Volt amelyik szó szerint hányingert okozott míg a másiktól úgy éreztem magamat mint egy hü...e pi..a.
A parfümök egyértelmű hogy minden bőrön más és más. Attól is függ dohányos e az illető aki viseli mit eszik iszik milyen a bőre savassága ....hormonok ...egy szóval minden ami nekünk fel sem tűnik. Mindenesetre én nagyon boldog vagyok ezzel az illattal. Sajnos nem egy olcsó kategória és milliárdos sem vagyok így csak hébe hóba fújom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Imladris

2021. augusztus 5.

Nekem még sosem torzult el undortól az arcom, amikor parfümöt teszteltem. Eddig. Mi ez??? Megdöbbentő, de én frankón öklendezek tőle. Pedig több kedvencem is van Tom Fordtól. Azért nem adok egy csillagot, mert szerintem az én készülékemben van a "hiba".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Lupiluuu

2021. március 16.

Egyik kedvenc illatom Tom Fodtól. Szeretem azokat az illatokat, amik ennyire megosztóak. Én imádom, rajtam nagyon szépen működik és a legtöbbet dícsert parfümöm. Számomra merész és egyben elegáns. Én nem mondanám uniszexnek, szerintem kimondottan nőies és rafinált. Az illata nagyon különleges, egyszerre szúrós,keserű méges krémes és nem tolakodó. Ez egy igazi luxus illat.
Ez az illat nekem egy emlék,egy feledhetetlen élmény...akkor viseltem,amikor a párommal randevúzni kezdtem. Velem volt ez az illat az első csóknál, az első ölelésnél és nekem ez az illat élmény valójában erről szól...rólunk kettőnkről.
Valószínűleg mindenkinek van egy ilyen illata,ami sokkal többet jelent neki, ami magában hordozza az emlékeket, erzéseket... mert csak egy illat képes arra a varázsra,hogy egy pillanatra visszarepítsen a múltba és nosztalgikus érzelmeket idézzenek elő.
Nálam nem kérdés,hogy ez a parfüm megérdemli e az 5* :) ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Nálam nem kérdés,hogy ez a parfüm megérdemli e az 5* :) ♡

Ladybee

2020. október 22.

A nevéhez hasonlóan csúnya dolgokat tudnék róla mondani. Mondjuk, hogy kib* kiakasztó.
A bőrömön semmi. Mintha tiszta alkoholt fújtam volna magamra. Textilen pedig egy friss, levendulás, muskotályzsályás illatka. Picit olyan lushos beütés. Bőr meg kasmír... Gondolom, ahhoz kéne, hogy valami reakcióba lépjen a bőrömmel a vegyszer, ami esetünkben nem történik meg. Ennyit tud 80 ezerért. Inkább bemegyek a Lushba és veszek egy testpermetet 8000-ért. Azt legalább érzem magamon.
Haragszom. A Noir is és a FF is elbukott. A Velvet Orchid kap még egy esélyt. Ha azzal is ilyen gondok lesz ennyi. Én feladom Tom Ford illatait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

x

2020. szeptember 23.

Tyű, hát pont olyan, amilyenre a leírások alapján számítottam: elegáns, mandulás-bőrös, krémes, egy cseppet púderes, picit sem gejl, gyönyörű összhang. Ezüstszürke pihe-puha bőrkesztyű, maga a megtestesült kifinomultság, annyira finom és puha, mint egy lónak az orra. (Ajánlom, hogy mindenki simogassa meg egy ló orrát legalább egyszer az életben. A legsimogatóbb felület.) Az elnevezésén semmi hasraesnivalót nem látok, én is hasonlóképpen érzem magam, ha ilyenben illatozhatok.
Attól tartok, nem sikerült megfelelően leírnom, hogy mennyire szép, rafináltan megkomponált ez az illat.
Hogy túlárazott-e... hát számos parfüm az, legalábbis bármennyire is gyönyörű egy-egy alkotás, olyan sok illatot szeretek, hogy képtelen lennék csak egyet használni, így nem is veszek teljes üvegeset a drágákból, amelyek többsége szerencsére extra erős és tartós is, így egy fújós sokáig elég.

Mindenesetre különleges alkalmakra való, megfelelő öltözékkel. Nálam az összes különleges alkalom itthon van idén és valószínűleg még jövőre is, így egy selyemruhás vacsorához egy remekbeszabott, harmonizáló borral tökéletes.
Elég könnyed ahhoz, hogy meleg időben is simogató legyen, de van benne annyi édesség és bőr, hogy tartalmas hűvösebb időre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

florcsiii

2020. március 20.

Nem hazudok, ha azt mondom, hogy a neve miatt azonnal ki akartam próbálni. Amint volt lehetőségem, tesztcsíkra fújtam, akkor úgy voltam, hogy érdekes illat, de nem jó. Aztán magamra fújva egy sokkal kellemesebb illat lengett körül és tudtam, hogy ez nekem kelleni fog. Utána még párszor próbálgattam, mert ahhoz nem olcsó, hogy csak úgy megvegyem. Aztán egy akció keretén belül "reálisabb" áron tudtam hozzájutni és azóta is imádom! Szerintem nagyon különleges illat, ez tipikusan a vagy utálod vagy imádod, és ezt az itteni vélemények is szépen tükrözik. Amúgy brutál tartós, a ruháimon napok múlva is érződik. Mikor megvettem féltem, hogy mit fog szólni hozzá a barátom, mert ez nem az a tipikus csajillat, és azt mondta, hogy ez magasan a legjobb illat rajtam! Nekem nem is kell több, köszi TF!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

i.napcsi

2020. március 9.

Hát ha volna egy vagyonom azonnal megvenném,a neve teljesen igaz-Kibaszottul mesés!!Elég ritka hogy parfümériákban ilyen illat kapható de hát Tom Ford nagyon ad a minőségre,az tény ez az illat nem való átlagembereknek és divatmajmoknak,csak akinek van karaktere,stílusa és domináns személyiség,mert ez a parfüm szó szerint letaglóz!!!Egyébként meg érdekes a parfümök annyira bőrfüggők hogy számtalan olyan parfümöt hordtam,hordok amit sokan gyűlölnek de az érdekes az volt sosem ismerték fel hogy azt az illatot viselem és meg is dicsértek!Szóval a kritizálóknak annyit mondanék nincs ez túlárazva mert 3 nap múlva is a ruhámon érezhető és nem katyvasz,csak a megfelelő bőrön teljesedik ki!pl. imádom a CHANEL márka minden egyes darabját de amikor magamra fújtam többször is az Alluret ,többen figyelmeztettek hogy azért ne igyak már munka közben fényes nappal szilvapálinkát vagy fürödjek le ha ennyire izzadok,ez az illat az ismerősömön meg valami csoda de az én bőröm likvidálja,ennyi ez nem a parfüm hibája csak nem vagyunk kompatibilisek!Nagy kritikus vagyok de a jó dolgokról még ha nem is az izlésem mindig tisztelettel beszélek,mert egy alkotás ha nem is számomra de tudni kell értékelni a jót!Nekem ez egy remekmű !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.