Tom Ford

Ár:   $320   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   $320

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: citrom, ibolya, levendula, geránium, rózsa, fahéj, tonkabab

Tiziana

2020. január 28.

Balzsamosan édes levendula.Izgi!!! A levenduláért annyira nem vagyok oda,
legalábbis ahogy általában tálalni szokták...olyankor nekem kicsit ódon,régies nagypapás borotvavíz.
Ez így nyilván túlzás mert sok modern parfümben is ott van,de mégis mindig ezt érzem.
Egészen idáig!!! nagyon tetszik az első 10 perc, mert a tonkától nem cukorszirup-édes hanem bársonyosan
puha, a fahéj,és az ibolya is az édességet erősíti,de nem úgy hogy elcsöppen, és émelyítő,
hanem ibolyásan, fűszeres fahéjasan,ami teljesen más. Soha nem gondoltam hogy a levendula,és az édesség
egy illatban, ilyen jól összeilleszthető. (Mon Guerlain-ben pl. nem áll össze eléggé szerintem.)
Fougere-nek titulálják, én inkább gourmand levendulának hívnám.
Amit most írok az már uncsi, de Tom Fordnál sajnos megint így van. Könnyű,tiszta,szépséges,lineáris,
DE:nulla sillage, nulla tartósság.Kb.10 perc alatt tűnt el, ehhez képest az ára nevetséges, vagy inkább horror.
Update: valamiért rákattantam, nagyon szerettem volna,ezért elzarándokoltam a Doug.-ba,magamra fújtam,
s hát sajna tetszett.Azonnali kijózanodást okozott mikor az eladó közölte, az 50 ml-es ára
83.000, azaz NYOLCVANHÁROMEZER ft. Ez már nem túlárazás, ezt úgy hívják, ámokfutás. Valaki igazán
leállíthatná Tomot, vagy az Estée Laudert. Nem hiszem hogy 10.000 ft-nál több lehet ennek a
kellemes kis löttynek a brutto előállítási ára.Haragszom.A kapzsiságot,ilyen mértékben elviselni,
már nem bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Balzsamosan édes levendula.Izgi!!! A levenduláért annyira nem vagyok oda,
Fougere-nek titulálják, én inkább gourmand levendulának hívnám.
már nem bírom.

nyuszo

2019. augusztus 17.

Az eleje a legfinomabb levendula, amit valaha éreztem...
Ez kb. 10 perc után átvált egy nagyon száraz, porosan füstös vaníliába.
És marad is végig.
Citrom, ibolya, geránium, rózsa még mutatóban sem található benne....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Az eleje a legfinomabb levendula, amit valaha éreztem...
Ez kb. 10 perc után átvált egy nagyon száraz, porosan füstös vaníliába.
És marad is végig.
Citrom, ibolya, geránium, rózsa még mutatóban sem található benne....

Antioxidánsok: Tocopherol