Tom Ford

Ár:   $55   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   $55
Kiszerelés:   2,7 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaklakk háromféle finish-sel

• Matte - gazdag és krémes felvitelkor, bársonyosan matt száradás után
  • Metal - tiszta fémes szín, optikai ajakfeltöltő hatással
  • Patent - ultra fényes, intenzív, vibráló árnyalatok

laanyka

2019. január 15.

Ezt a terméket Bécsben a Mariahilfer Strassén a Müllerben lehet kapni. Nem rossz, de nem is egy akkora elájulás, ami megérne 15 ezer ft-ot. Ennél sokkal olcsóbb, luxus kategóriás (Chanel, YSL 10 ezer ft körül) termékeket lehet venni, amik egy fokkal nem tudnak kevesebbet, mint ez. Nekem nem tetszett az applikátora sem, a NARS-hoz (amit ugyanakkor vettem mint ezt) képest katasztrofálisan nagy és elképesztően könnyű vele bénázni szerintem is. Nagy Tom Ford sminkrajongó vagyok, több sminkem és parfümöm is van ettől a márkától, de ez a termék nem éri meg az árát sajnos akkor sem, ha itt már nem a minőség, hanem az a bizonyos életérzés számít. Ha valaki Tom Ford mániás szerintem próbálja ki a klasszik rúzsokat, vagy azt az elképesztően csodálatos bronzert, szerintem nem fog csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

florcsiii

2018. november 26.

Ruby Rush - klasszikus piros és Fetishist - sötét bordó/lila, mindkettő matt. Ezeket a rúzsokat úgy vadásztam, mintha nem is tudom mit szeretnék venni. Szóval itthon lehetetlen beszerezni, külföldi webshopoknak a nagy részén pedig nem lehet kapni vagy olyan szállítási költséggel akarja ide elküldeni, mintha egy aranyba öntött zongorát vennék (EU-n belül)...De nagy nehezen sikerült (aztán kicsit később el is jutottam egy TF boltba, de ezt akkor még nem tudtam). Szóval a rúzsok. Első az, hogy kb. 15-17ezer forint és ezért 2,7 ml-t kapunk. Pofátlannak is mondhatnám, de én mégis megvettem, sőt kettőt is :D Az applikátora nagyon nagy, mármint ekkorát még nem láttam, emiatt a használata nem egyszerű, de azért nagy hibákat még nem követtem el vele. Gyorsan szárad, húzod a csíkot és a csík másik vége már megszáradt, ezért nagyon gyorsan és precízen kell vele dolgozni. Tartóssága jó, ivást simán bírja, evésnél már vannak gondok. A sötétebb szín csúnyán kopik és nagyon feltűnően, a piros az kicsit jobban teljesít. Viszont 1-2 óra viselés után, a lemosása sem egyszerű, olyan mintha rákötött volna a számra. Összességében 4*, mert elképesztően drága és annyira pedig nem jó. A színek is szépek, de annyira nem különlegesek. Csak azoknak ajánlom, akik hasonlóan elvakultak a márka iránt, mint én.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.