Tom Ford

Ár:   91 790 Ft és 141 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 25.

Ár:   91 790 Ft és 141 290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: meggy, likőr, keserű mandula

Szívjegyek: Griotte szirup, török rózsa, arab jázmin

Alapjegyek: perubalzsam, tonkabab, szantálfa, vetiver, cédrus

Ár: 6990 Ft + postaköltség , Eladó: fFati
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: --
Tom Ford Lost Cherry EDP - fújósok
Ár: 3800Ft / 8500Ft / 16.000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 2ml / 5ml / 10ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

naomeed

2021. november 3.

Koktélcseresznyés marcipánt majszolok egy bőrfotelben - ez vagyok én! Megtaláltam az illatom! Nem csak egy kedvenc, hanem én vagyok. Végre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

necra

2021. augusztus 18.

Férjem szerint rajtam marcipán illat, én azt találtam meg benne, amit a Prada Candy Glossban hiába kerestem. Kivételesen tartós, azonban pár óra múlva csak füstös illat rajtam. Nem hiszem, hogy valaha beruhaznek rá, ha olcsóbb lenne, nem birnék ellenallni, de így sajnos nem lesz a gyűjteményem része

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

vanillacaramella.sweet

2021. március 2.

Nemrég próbáltam ki, mert felfigyeltem az üveg színére és nevére. Olyan de olyan csodálatos üdeség, hogy szebben már le sem lehet írni, mint ahogy Silence megtette. Mindent elmondott, teljesen ugyanezt érzem én is. Semennyi művi-szintetikus nincsen benne, csodásan összerakott illat, mennyei, imádom,de kár volt megszimatolnom, mert sajnos nem az én pénztárcámnak való. Megőrzöm lelkemben az élményt, meg néha betérek a D..sbe. :)

Ha lenne alternatívája, hasonmása sokkal olcsóbban, az érdekelne. Ha vki ismeri, írja meg itt, köszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 2.

silence

2021. február 20.

A világ legfinomabb cseresznyés - meggyes illata! 🍒
Friss, roppanós, lédús fekete cseresznye, amit épp most szedtél le a fáról, meggysziruppal édesítve, mandulával puhítva, fahéjjal fűszerezve.
Kifújáskor meggylikőr ad neki egy pikáns szösszenetet, majd az alkohol gyors párolgásával egyidőben megjelenik egy szilvás-jázminos aláfestés és ezután sorra bontakoznak ki a gazdag alapjegyek. A teljes leszáradás után egy simogató balzsamos, tonkás - vaníliás - szantálos alapon megnyugvó mandulás - cseresznyévé alakul a bőrömön.
Imádom - imádom - imádom! ❤︎
Sok cseresznyés illatom volt már az évek során, de ennyire különlegessel, egyedivel még nem találkoztam. Ami kifejezetten tetszik benne, hogy nagyon élethű benne a cseresznye, az eddigi cherry-s parfümjeimben mindegyikben éreztem egy kis mesterkéltet, olyan “mű-cseresznye” hatást keltettek…… a Lost Cherry-ben ettől nem kell tartani.
Hatósugarát pont ideálisnak tartom (aurámban jól érezhető, de nem tolakodik méterekről)……. egyetlen negatívuma talán a tartóssága, sajnos napközben egyszer frissíteni kell.
Rászolgált a nevére, valóban “elveszett cseresznye” volt egy darabig! Régóta vágytam rá, de a borsos ára miatt sokáig kellett gyűjtögetnem rá…. mire enyém lehetett volna eltűnt; nagyon sokáig készlethiányos termék volt a Douglasban. Esküszöm, naponta nézegettem a webshop-ot, hogy mikor lesz a termék újra elérhető és természetesen az első adandó alkalommal le is csaptam rá!
Végre az enyém, imádom, soha nem fogom elengedni, nem hagyom, hogy elveszett cseresznye legyen! ❤︎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

A világ legfinomabb cseresznyés - meggyes illata! 🍒
Imádom - imádom - imádom! ❤︎

florcsiii

2020. november 6.

Ez az az illat, hogy ha Tom Ford stand környékén kolbászolok, akkor tuti kérek belőle mintát a csuklómra. Annyira érdekes ez az illat szerintem, kezd ezzel a maoam olvadósrágó meggy illattal, aztán átvált egy nagyon finom és elegáns illattá. Vettem is belőle 10 milit, hogy tovább tudjam próbálgatni, még mindig nagyon jó, de a tartóssága az valami csapnivaló. Még ruhán sem marad meg sokáig. Pedig maga az illat szerintem nagyon jó, nagyon egyedi. Még próbálgatom, aztán csak sikerül magamat lebeszélni róla, azért egy 85000 forintos parfümnek legyen már tartóssága, de az illata meg annyira jó! Még meggondolom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

googles

2020. augusztus 28.

Direkt azert olvasgattam a velemenyeket, hatha lebeszeltek errol az illatrol. Nem vagyok egy Tom Ford hivo, csak ez a cseresznyes fogott meg, pont mert annyira mas, mint a tobbi illatom es mert nekem bejon ez a "bolti meggyes pite" 🤣
Egyelore ellenalltam, pedig most van 20% engedmeny, kicsit banom, de mondogatom magamnak, hogy csak ramromlana jelenleg es akcio lesz kesobb ks.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 28.

stylo

2020. január 19.

Fogyoban van a bouquet idealom, szoval mar par honapja nezelodom, hogy kellene valami uj kis piros, dogos illat. A si korul keringtem, es csak ugy beleszagoltam ebbe, hogy hulyen azert ne haljak meg. Biztos voltam benne, hogy nekem ez tuti nem jon majd be, amugy is ruhellem a gyumolcsos illatokat. A tomfordokbol meg meg soha nem tetszett egy sem.. En most megterek. Meg egyhetet adok magamnak, hogy megemesszem, hogy nekem ez tenyleg tetszik, raadasul ennyire, aztan nincs mese, kicsengetem.

A..... Nem lesz ez az igazi megsem. Olyan pillanatok alatt elillan, hogy alig erzem egy ora mulva. Pont a melyseget veszti el, es ami marad belole, az nekem egyaltalan nem tetszik. Olyan mint valami avon parfum ize... Reszemrol maradok a jol bevalt kis piros uvegcsemnel. Kiabrandultam ebbol. Ha csak a negyedebe kerulne, mar akkor sem vennem meg. Le is pontozom.

Nem tudtam kiverni a fejembol. Meglattam, h van belole fujos egy kedves kremmanias lany jovoltabol, igy menten lecsaptam egy 5 milisre. Nyar ota szemezek vele. Azota vettem egy piros sit. Na azt ruhellem. Meg a szokasos casamoratit. Ismet fogyoban, nagyon szeretem es valahol hasonlit erre. Egyik emlekeztet a masikra, a masik meg az egyikre. Csak ebben ezt a pirossagot a meggy hozza, a masikban meg a rozsa. Bar igy leirva ket teljesen mas parfumrol is lehetne szo. De nekem nagyon azonos vagasuak ezek.Onmagaban egyiket sem tartom tokeletesnek. Mi lenne ha egymasra fujnam oket? Mmmmm....kovezzenek meg, de ez igy marhajo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Timi8

2019. november 19.

Nekem nagyon tetszik! / Lassan inkább mi nem tetszik?! Mert màr kb.minden....de ez persze nem von le az illat iránt táplàlt érzelmeim intenzitásábòl XD /
Tényleg van benne vmi infantilis "meggyes Hubabuba" vagy mifene, ami szèpen egyensùlyoz a gurmand mandula ès fensèges tonkabab komolyságàval. Van benne elegancia is szerintem, talàn a felsorolt alapjegyek finom harmòniàjàbòl adòdòlag.
Jò kis parfüm ez, csak hát egy konkrèt vagyonèrt láttam üzletben :( Azt gondolom, h.mivel nem az a LEG-LEG-LEG ILLAT SZERELEM szàmomra és mivel ennyire a parfümèrt kiadhatò lèlektani hatàrom duplàja felett is van "kicsivel" az àra, ìgy max.csak egy kisfùjòst engedèlyeznèk belőle magamnak, mert az áràt azèrt - bàrmily finom - nem èri meg... Meglàtjuk! Szerencsère az illatàt nem kell nélkülöznöm :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

tillisilli

2019. november 19.

Hát ne haragudjatok, de én ebbe nem éreztem mélységet. Bolti cseresznyés pite gyári tölteléke, finom édes mesterséges meggy- és keserűmandula aroma, valamire emlékeztet a gyerekkoromból. Valószínűleg egy cukorkára vagy rágó illatára.
Aztán az egész eltűnik. Gyerekparfümnek tudom elképzelni ilyen színes Disney-s üvegben, 500Ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Verona5

2019. október 2.

Meggylikőr keserű mandulával édes alapokon. Tulajdonképpen egyszerű felépítésű, nem egy változékony darab, közepes tartóssággal és mégis nagyon rá lehet néha kívánni, mint a csokira. Az eredeti árát sohasem adnám ki érte, de szerencsére vannak az alternatív illatok, és köztük őbelőle is készült kiváló. Ez ebből nekem épp elég, nagyon fincsi, de nálam mégsem a "száz csillag" kategória. Azért szeretettel ajánlom az édes-száju versenyzőknek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.