Tom Ford

Ár:   84 200 Ft és 127 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   84 200 Ft és 127 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: meggy, likőr, keserű mandula

Szívjegyek: Griotte szirup, török rózsa, arab jázmin

Alapjegyek: perubalzsam, tonkabab, szantálfa, vetiver, cédrus

stylo

2020. január 19.

Fogyoban van a bouquet idealom, szoval mar par honapja nezelodom, hogy kellene valami uj kis piros, dogos illat. A si korul keringtem, es csak ugy beleszagoltam ebbe, hogy hulyen azert ne haljak meg. Biztos voltam benne, hogy nekem ez tuti nem jon majd be, amugy is ruhellem a gyumolcsos illatokat. A tomfordokbol meg meg soha nem tetszett egy sem.. En most megterek. Meg egyhetet adok magamnak, hogy megemesszem, hogy nekem ez tenyleg tetszik, raadasul ennyire, aztan nincs mese, kicsengetem.

A..... Nem lesz ez az igazi megsem. Olyan pillanatok alatt elillan, hogy alig erzem egy ora mulva. Pont a melyseget veszti el, es ami marad belole, az nekem egyaltalan nem tetszik. Olyan mint valami avon parfum ize... Reszemrol maradok a jol bevalt kis piros uvegcsemnel. Kiabrandultam ebbol. Ha csak a negyedebe kerulne, mar akkor sem vennem meg. Le is pontozom.

Nem tudtam kiverni a fejembol. Meglattam, h van belole fujos egy kedves kremmanias lany jovoltabol, igy menten lecsaptam egy 5 milisre. Nyar ota szemezek vele. Azota vettem egy piros sit. Na azt ruhellem. Meg a szokasos casamoratit. Ismet fogyoban, nagyon szeretem es valahol hasonlit erre. Egyik emlekeztet a masikra, a masik meg az egyikre. Csak ebben ezt a pirossagot a meggy hozza, a masikban meg a rozsa. Bar igy leirva ket teljesen mas parfumrol is lehetne szo. De nekem nagyon azonos vagasuak ezek.Onmagaban egyiket sem tartom tokeletesnek. Mi lenne ha egymasra fujnam oket? Mmmmm....kovezzenek meg, de ez igy marhajo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Timi8

2019. november 19.

Nekem nagyon tetszik! / Lassan inkább mi nem tetszik?! Mert màr kb.minden....de ez persze nem von le az illat iránt táplàlt érzelmeim intenzitásábòl XD /
Tényleg van benne vmi infantilis "meggyes Hubabuba" vagy mifene, ami szèpen egyensùlyoz a gurmand mandula ès fensèges tonkabab komolyságàval. Van benne elegancia is szerintem, talàn a felsorolt alapjegyek finom harmòniàjàbòl adòdòlag.
Jò kis parfüm ez, csak hát egy konkrèt vagyonèrt láttam üzletben :( Azt gondolom, h.mivel nem az a LEG-LEG-LEG ILLAT SZERELEM szàmomra és mivel ennyire a parfümèrt kiadhatò lèlektani hatàrom duplàja felett is van "kicsivel" az àra, ìgy max.csak egy kisfùjòst engedèlyeznèk belőle magamnak, mert az áràt azèrt - bàrmily finom - nem èri meg... Meglàtjuk! Szerencsère az illatàt nem kell nélkülöznöm :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

tillisilli

2019. november 19.

Hát ne haragudjatok, de én ebbe nem éreztem mélységet. Bolti cseresznyés pite gyári tölteléke, finom édes mesterséges meggy- és keserűmandula aroma, valamire emlékeztet a gyerekkoromból. Valószínűleg egy cukorkára vagy rágó illatára.
Aztán az egész eltűnik. Gyerekparfümnek tudom elképzelni ilyen színes Disney-s üvegben, 500Ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Verona5

2019. október 2.

Meggylikőr keserű mandulával édes alapokon. Tulajdonképpen egyszerű felépítésű, nem egy változékony darab, közepes tartóssággal és mégis nagyon rá lehet néha kívánni, mint a csokira. Az eredeti árát sohasem adnám ki érte, de szerencsére vannak az alternatív illatok, és köztük őbelőle is készült kiváló. Ez ebből nekem épp elég, nagyon fincsi, de nálam mégsem a "száz csillag" kategória. Azért szeretettel ajánlom az édes-száju versenyzőknek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

ivor

2019. október 2.

Sajnos ez az illat nálam becsípődött rendesen. Igen, a meggy kb. fél- egy óra alatt mondja, hogy au revoir, a keserűmandula kb. még marad 20 percig, de aztán ő is meglép, viszont, ami utána marad, az egy csodálatos meleg, brutálisan tartós (még másnap is éreztem) tonkababos csoda. Minnél többet próbálgatom, titokban abban bízva, hogy majd elmegy a kedvem tőle, annál inkább belehabarodok. Az lesz a vége, hogy ki kell csengetnem, ó jaj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 31.

Megint egy újabb fricska, ha jól gondolom. Ha nem, akkor pedig bevallom, hogy nem értem.
Ami eszembe jut róla, az a meggybefőtt leve, amikor lecsavartuk a befőttes üveg tetejét, kissé kesernyés háttérrel.
Nem igazán szeretném magamon tudni, még akkor sem, ha kevéske ideig érezném, mert meglepően illékony.
Bocsánat, de tőlem egy felfelé kerekített közepest kap ez az illat, még akkor is, ha Tom Ford a nevét adta hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 31.

nyuszo

2019. június 17.

Sziruposan édes meggybefőtt...
Párom szerint konyakos meggy!
Kellemes, de nagyon egyszerű illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

Sziruposan édes meggybefőtt...
Párom szerint konyakos meggy!
Kellemes, de nagyon egyszerű illat.

Odil

2019. május 11.

Fekete cseresznye tonkás aszfalttal az első 5 percben, amitől annyira odahalok, hogy majdnem esküvői illatommá választottam, aztán egy rendkívül unalmas, cseresznyevirágos testápolóillat maradt belőle. Hajh.
Az első öt perc 5 csillag, a maradék 2, legyen akkor ennyi a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Az első öt perc 5 csillag, a maradék 2, legyen akkor ennyi a vége.

Ritus33

2019. január 30.

Mandulás meggylikőr, kis tonkával. Imádás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Mandulás meggylikőr, kis tonkával. Imádás

Parfuwoman

2018. november 24.

Up:Komolyan megijesztett az első próba, mert nagyon tetszett az illata, ha kedvezőbb árfekvésű illatról beszélnénk, nem is gondolkoztam volna el a beszerzésén. Viszont mielőtt nekiállok összespórolgatni, gyűjtögetni rá a pénzt, nyilván tesztelgetem még többször is. A második tesztelés során is imádnivaló volt az illata, cseresznyés likőr mandulaágyon, isteni! De! Az intenzitása igencsak gyengécske. Ebben az árkategóriában már elvárnám, hogy min egy 12 órát érezzem magamon, ne csak 3 órácskát, s abból is csak az első óra intenzív, utána meglehetősen bőrközeli illat. Megnéztem youtuberek videóit is, s a többség azt nyilatkozta, ami az én gondolataimban is formálódott, miután kipróbáltam, hogy az árát nem éri meg. Ha valaki nagyon tehetős, s nem okoz gondot neki egy ekkora összeg kifizetése, vegye meg, kellemes illat, nem fog benne csalódni, de gyűjtögetni szerintem nem éri meg rá, vannak ennél sokkal minőségibb és izgalmasabb parfümök is. Emiatt nekem csalódás, az illata csodás, az ára horror, a minőség:...nem a Tom Fordtól megszokott szintű.

Na,a lost cherry... Halál nyugodtan próbáltam ki a Douglasban,gondolván ,ez nekem úgysem fog tetszeni ...
Kellemes cseresznyeillat,amilyennek a La Petite Robe Noire -t vártam volna ,s végig nagyon finoman,púderesen illatozott.
Később is beédesedik rajtam. Ami negatívum ,hogy 3 óra után már nem ereztem magamon . Még próbálgatom ,így van-e,de ha tartós lenne,akkor gyűjtögetnék rá,s a Dries van Noten helyett inkább ezt venném meg.
Ravasz kreálmány ,egyszerű ,de végtelenül harmonikus és addiktívan finom.Bevallom őszintén , a sok disszonáns katyvasz után ,amit próbálgattam az elmúlt időben ,a harmónia kifejezetten értékelendő tulajdonság számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.