Tom Ford

Ár:   $220-535   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   $220-535
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml

Kiadás éve: 2014

Fejjegyek: tárkony, menta, fekete ribizli, grapefruit, citrom, bazsalikom

Szívjegyek: feketebors, koriander, narancsvirág, zsálya, jázmin

Alapjegyek: vetiver, ámbra, labdanum, pézsma, cibet

Tom Ford - Mandarino Di Amalfi luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 6200 Ft, 10ml = 11500 Ft
Ár: 6200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Pöti

2019. október 15.

Háááát, ha először megnéztem volna itt az összetevőket, szerintem eszembe se jutott volna, hogy nekem ilyen kell majd esetleg valamikor. Tárkony, fekete ribizli és koriander.. Na ezekkel, főleg az utóbbi kettővel engem meg lehet ölni. Szerencsére (vagyis inkább pénztárca szerencsétlenségére) ezek egyáltalán nem érződnek ki belőle. Nagy nyári szerelmem a Guerlain nagyon hasonló illata, így ez rögtön rabul ejtette a szívemet. Persze nem 250 millisben lett az enyém, csak egy kisebb üveggel, de így is biztosan sokáig elég lesz. Az illat rajtam elég tartós, de nap végére persze fakul ez is és csak az érzi, akinek engedem, hogy szimatoljon :) Az ötös természetesen megy neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Amea

2017. december 6.

Nagyon finom, üde citrusos illat, kicsit szappanos, kimondottan jó minőségben. Uniszex, nekem inkább a nőies vonal felé hajlik az édes puhaságával. Bármikor hordanám, jó kis parfüm, citrusosságához képest még tartós is. Meggyőződésem viszont, hogy nem a különlegessége, hanem mindössze az ára választja el a tömegektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

dobolank

2016. szeptember 3.

Mandarin és zöldfűszerek - nagyon bőrközeli és illékony rajtam, a felfújás után 15 perccel csak majdnemhogy bőrre nyomott orral érzem már. Nekem csalódás, mint általában az összes Tom Ford illat - illetve most már nem csalódások ezek, mert tudom, mire számítsak. Velem nem működnek együtt (sőt, az illat összhatása a blatteren sem éri el igazán az ingerküszöbömet - nem mondom, hogy rossz, de nem is elragadó), az áruk meg olyan, amilyen, inkább örülök, hogy nem kell megvennem őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

annushka88

2016. július 17.

Szamomra ez az egyetlen komplexust okozo illat. Amiert egy pillanatra mas akarok lenni, pedig soha nem akarok. Ennek annyira orias betus de lassan es csondben ejtett luxus illata es attitudje van, az a nem hivalkodo, beleszuletett, konnyed fajta. Nagyon elszomorodom tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

jean baptiste

2016. január 4.

Használom Tom Ford Illatait és sokáig gondolkodtam azon, hogy mit is mondjak erre. Nemrég kaptam belőle mintát és azóta vágyom rá, hogy minden egyes nap szaglásszam :) Erről talán az ámbra tehet :) Mivel a neve MANDARINO di amalfi, egyből a mandarinra asszociáltam. Egy szép érzékkel nem rendelkező egyén simán azt mondaná, hogy egy citromos légfrissítő illat, de én sorba álltam és kaptam belőle bőven :) Milyen érdekes az agy... amikor elolvastam az összetevőket és láttam, hogy nincs is benne mandarin, második szaglásra átkonvertálta az agyam egy citrusos, de nem zavaró hanem pezsdítő illatra, amiben érzek némi Nerolit is. Javasolt reggelente kávé helyett is, mert ettől tuti felébredsz :)

U.I. Egy szó jut szembe arról a személyről, aki ezt viseli: Biztonság... maga az érzés, amit keresünk néha másban is. Érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

scorpionqueen

2015. augusztus 9.

Azt szeretem a Tom Ford parfümökben, hogy rögtön belecsapnak a dolgok közepébe, nem mismásolnak. Egyértelműek, határozottak, nincs semmi mellébeszélés. A mandarin bizony mandarin. Kifújás után közvetlenül, aztán 20 perc múlva és 4 óra múlva is. Nincs 62 illatba csomagolt, 2 óra múlva kibontakozó meglepetés, amikor már saját magam is megkérdőjelezem, hogy "biztosan ez az a parfüm, amit magamra tettem? Hiszen még csak nem is hasonló volt az illata kifújáskor!" Na, a Tom Fordokkal nincsenek ilyen meglepetések. Azt kapod, amit feltettél.
Ez egy nyári illat, de tipikusnak egyáltalán nem mondanám. Utat követelve, minden gyengédséget nélkülözve az asztalra csapva bömböli az emberre, hogy nyár van! Erőteljes, mégsem szúrósan citrusos illat. A tartóssága átlagon felüli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

szeliger

2015. július 24.

Natúr, illatmentes bőrrel mentem a reptérre azzal a szilárd elhatározással, hogy valami ismeretlent, nehezen hozzáférhetőt és nagyon finomat fogok magamra fújkálni. Korán volt még nagyon, friss illatot szerettem volna és akkor a polcon megakadt a szemem ezen a gyönyörűségen. Az üveg csodaszép, elegáns, minden elemében mediterrán világot sugall. Egy fújás a jobb fül alá, egy a bal csuklóra és elvoltam ezzel az illattal egész nap. Az én bőrömön végig a mandarin dominál, ami kezdetben kicsit borsos, bazsalikomos, aztán szépen krémesedik, a pézsmától melegedik, de végig friss, üdítő és nagyon finom. Tartóssága kiváló, ami már csak azért is dicsérendő, mert a legtöbb citrusos parfüm rövid életű a bőrön. Nagyszerű nyári illat, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.