Tom Ford

Ár:   80-165 $   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30-100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Sephora   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Ár:   80-165 $
Kiszerelés:   30-100 ml
Lelőhely:   online, Sephora

Merész, virágos, keleties illatkompozíció.

Tom Ford Noir Pour Femme EDP fújós
Ár: 1800 Ft /5ml 3500 Ft /10ml + posta , Eladó: Timmon
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (540 Ft)
Tom Ford Noir Pour Femme EDP fújós
Ár: 1500 ft/ 2600 ft/ 4400 ft postával , Eladó: Phoenix19
Állapot: 2 ml/ 5 ml/ 10 ml, Helyszín: --, fizetés: Postán maradóként utalást követően
kozmabarbara89

2020. január 8.

Nagy kedvenc, először illatmintát rendeltem többet , hogy eldöntem melyik lesz az igazi, végülis ő rá esett a választás! Érdekes, hogy az illatminta intenzívebb volt, amit nem tudok hova tenni. A reptéren vettem, aránylag jó áron, ha utaztok akkor érdemes mindig egy Noirral elutazni! Nyrakláson, télen, randin mindenhova megfelelő és karakteres!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

chamo

2019. október 16.

Több helyen hallottam, hogy istencsászár unisex illat, így kipróbáltam, bár fogggalmam nincs, hogy mi ez a kulfi meg ez a mastic vagy micsoda.
Hát hapsikáim, ha nem szeretitek a Dior Homme szériát, akkor erre rá se nézzetek. :D Én mondjuk imádom.

Három dolog jutott rögtön eszembe erről az illatról:
1: Fodrászszalon
2: Sminkes táska (vagy inkább bőrönd :D)
3: Olvadó vaníliafagyis sajttorta

A Black Orchid nem jött be, nem jött át a koncepció, így azt lepasszoltam, mondjuk ez meg nagyon csajos, szóval üveg ebből sem lesz... Mármint magamnak nem. :D
Minőségi illat, nyálcsorgató, de mégsem igazi ínyenc. Ez felkerült az illatlistámra, amit a jövendőbelimnek megveszek. LoL :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Három dolog jutott rögtön eszembe erről az illatról:
1: Fodrászszalon
2: Sminkes táska (vagy inkább bőrönd :D)
3: Olvadó vaníliafagyis sajttorta

superbeni007

2019. augusztus 27.

Imádom ezt az illatot. A Noir Extremhez hasonló, de ezt kevésbé karcos. Kifinomultabb illat! Ez még nem a túlárazott, semmitmondó Tom Ford illatok közé tartozik..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 27.

miskvx

2019. július 29.

Rajtam pihe-puha fűszeres ámbrás vanilia első fújáskor.Amikor kifújom elég erős az illata, kicsit féltem is, hogy hogy fogom elviselni, de kb 1h és lecsengett kis puha semmi vanilliává. Nekem sok, és hiányzik belőle valami, valami amitől karakteresebb izgalmasabb lenne, így kicsit egyhagú semmiség lesz rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

CsatlosBence

2019. június 29.

Nem vagyok szakértő a parfümök terén,de én olyan nagy hasonlóságot érzek a Noir Extreme és a Noir pour femme között hogy inkàbb ezt használom hiszen közel 10.000 forinttal olcsóbb mint a férfi változat. Lehet hogy a bőrömön alapból jól működnek az édes illatok, de rendszeresen kapom a bókokat érte, még egyszer egy kb. 50-es hölgy is megállított a Mammutban hogy megkérdezze mit használok,mert a párján is ezt az illatot szeretné érezni 😊 a problémám a tartóssaga ,4-5 nagyon intenzív óra után sajnos teljesen megszűnik. De nálam örök darab,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

hambi

2019. május 10.

Féltem, hogy a Black Orchidhoz hasonlóan, lesz benne valami számomra émelyítö, de nincs. Nagyon szexi illat, nem irodába való. Önbizalmat ad ;) de alig érezni egy óra után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

pomme

2019. március 21.

Hát ez pont olyan, amikor az újgazdag alkesz apuka '95-ben magára borítja reggel a "drága" arcszeszt (kisvárosi viszonylatban és akkoriban drága, mondjuk valami csempészett random olasz sportmárkáét, ami a luxus netovábbja volt) és elindul Húsvétkor a legócskább 30 éves pacsulival körbelocsolni a pórnépet, hogy Manyika néni is megcsodálhassa a faluvégén, hogy belőle mekkora ember lett és mekkora (amúgy rohadtul ízléstelen) "Merdzsót" vett a sok-sok megkötött biztosításból. Elfér majd benne mindhárom kölök, mert hát mostmár úton van a legújabb kiadás is, gazdagéknál 3 kell, hogy lássák, megengedheti magának, különben oda az imázs, ezt mindenki tudja... Szóval apuka mint említettem, nem veti meg az alkoholt, és már a harmadik háznál Pirikét Erzsikének szólítja, az összes viccesnek vélt szőrösp*nás locsolóverset előadja 3x telitorokból üvöltve, olyan sakál részeg, majd a végén véletlenül ebből az "antik" filléres pacsuliból magára is löttyint nagy vidámságában.
Ilyen ez a parfüm is, olcsó kölni, plusz valami borzasztó 90-es évekbeli édeskés nagypapaillat. Hogy nem nőknek készült, az teljesen biztos, meg az is, hogy annyi koncepció sincs benne, mint a fent említett T. Laci bácsi kipárolgásában Húsvétkor. Mert sajnos ezt nem kitaláltam, hanem minden évben rettegve vártuk húgommal, hogy mikor téved be ez a kifinomult úriember a vörös, zsíros, felpuffadt képével meg a felrobbanni készülő hordóhasával... Szóval bocsi, ha más mást érez benne, nekem ez egy az egyben T. Lacibá 95-ből. Rémálmaim voltak tőle évekeig :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Tiziana

2019. március 5.

Alig hiszem el, hogy magasabbra értékelt mint a Noir de Noir!
Talán a kulfi idegen az orromnak...nagyon összetett,
kettős játékot űz, hol dögös nőies,aztán hirtelen megvillantja férfiasságát, húha.
Ez a kettős játék mindenesetre érdekessé teszi.(oudot érzek,
nem tudom honnan?!) Olyan fojtogató, mint mikor valaki túl közel
jön, s közben túl rámenős.Igen, nekem ez túl rámenős,az ugrott be róla:
"vajon mit akarhat ez a parfüm tőlem?" :-oo(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Alig hiszem el, hogy magasabbra értékelt mint a Noir de Noir!
Talán a kulfi idegen az orromnak...nagyon összetett,
Ez a kettős játék mindenesetre érdekessé teszi.(oudot érzek,
nem tudom honnan?!) Olyan fojtogató, mint mikor valaki túl közel
jön, s közben túl rámenős.Igen, nekem ez túl rámenős,az ugrott be róla:
"vajon mit akarhat ez a parfüm tőlem?" :-oo(

danacanahai

2019. február 28.

Finom, meleg, kremes, kimondottan finom illat. Teli hidegben jol viselheto, de szerintem jo lesz nyaresteken is. Nem minden napra valo, inkabb csak alkalmakra hasznalom. Eleg draga, de hat a trendi Tom Ford-ot meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

erzsebet0304

2019. február 6.

A kulfi nagyon kíváncsivá tett,addig nem akarok meghalni míg meg nem kóstolom..van benne porcukor,tejszín,kardamon,szeletelt pörkölt mandula.Én a többi összetevőt nem is érzem ebben az illatban.Mindenesetre ínyenc és szerintem karácsonyt idéző hangulata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.