Tom Ford

Ár:   80-165 $   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30-100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Sephora   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Ár:   80-165 $
Kiszerelés:   30-100 ml
Lelőhely:   online, Sephora

Merész, virágos, keleties illatkompozíció.

Ár: 2500ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Ár: 1900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

frodiradar

2021. január 23.

Úgy vágytam egy Tom Fordra:)
Finom, puha illat, de annyira illékony, hogy nem is értem, miért ilyen drága:(
Ha tartósabb lenne, 5*-ot adnék, így csak 4:((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 23.

Úgy vágytam egy Tom Fordra:)
Finom, puha illat, de annyira illékony, hogy nem is értem, miért ilyen drága:(
Ha tartósabb lenne, 5*-ot adnék, így csak 4:((

Timi27

2021. január 14.

Update 2021.január:
továbbra is erősen , alkoholosan, borszagúan indít, ez a része nem tetszik, mellbevágó, így ha nem vagyok türelmes maradok annál hogy nem tetszik. De ha várunk, egy kellemes, fűszeres, krémes illat leng körbe. Rajtam a vanília nem dominál, édeskés, de nem durván.. Télen is fogom hordani.

A Tom Ford illatokkal eddig nem kerültem nagy barátságba.. próbáltam, de nem ment.. aztán egyik nap újra próbálkoztam vele... igaz, hogy nagyon meleg van, ezt pedig egy téli - őszi illatnak gondolnám, de melegben is akartam egy próbát tenni vele... hát igaz, hogy valóban egy mély, telt, fűszeres illat... az első illatolásra az első gondolatom most is az volt,hogy nem, nem, ismét nem fog tetszeni.. túl erős, túl fűszeres, túl mély még hideg időben is.. . de ahogy telt- múlt az idő, kezdett enyhülni, puhulni az illat, és egy nagyon szép, kellemes, nyugtató illat csapta meg mindig az orromat.. szóval leszáradáskor már nagyon tetszik, az elején domináló erős illat negyedóra múlva enyhül...nem lesz nagy szerelem, de jó illat !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

Update 2021.január:

Ladybee

2020. október 23.

Megy neki a 4 csillag.
Azt nem lehet figyelmenkívűl hagyni, hogy más érzi rajtam. De azt sem, hogy én meg nem.
Ez egy ilyen se veled- se nélküled kapcsolat lesz, azt hiszem. Menjen Tom Ford a fenébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Megy neki a 4 csillag.

Tundebe

2020. október 22.

Ford bácsinak ez most nagyon nem sikerült. Az illat maga nem lenne rossz, de hogy egy kínai piacos pacsilit is tovább lehet érezni, ha magamra fujom, az is tuti. Ez most sajnos csak egy kis csillagocskát ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

kepviselofank

2020. október 17.

furcsa kapcsolat ez, valamikor utálom, el akarom adni, mert szabályosan émelygek tőle, máskor meg imádom, úgy érzem, soha többet nem szeretnék mást érezni magamon, legszívesebben ebben fürdenék mindig. nem is értem...

valamire nagyon emlékeztetett, de nem tudtam rájönni, mire, viszont az előbb megcsapott és bevillant: számomra szinte totál ugyanilyen illatú volt annak idején a szilvás nestea. :D

eddig sosem szagoltam meg valamiért, de pár napja 30% kedvezménnyel lehetett hozzájutni a night shopping keretein belül, így megrendeltem vakon, gondoltam, nagy baj csak nem lehet belőle. nem mondom, hogy megbántam, mert ez valóban egy mestermunka, de hogy lehet, hogy egy ilyen kaliberű parfüm tartóssága a bőrömön nagyjából fél óra? :( azt is csak akkor érzem, ha szagolgatom a csuklóm. emiatt nem tudom megadni az 5*-ot, hiába tetszik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Szofia1981

2020. szeptember 12.

Megrendeltem magamnak a notino-ról, mert isteni illata van, de megmondom őszintén, hogy majdnem vissza is küldtem, mert kb. fél óráig érződik csak és a hatósugara is nagyon kicsi. A kolléganőim észre sem vették, pedig mindig mondják, ha új illatom van. Csak akkor érezni ha egész hozzá nyomom az orrukhoz a csuklómat 😊 De nem küldtem vissza, nem volt kedvem vesződni vele. Legközelebb nem a notino-ról rendelem! Nagyon gyanús, hogy nem eredeti. Nem nagyon olvasom mástól, hogy nem tartós, szerintem annak kéne lenni, úgyhogy az eredetisége felől vannak kétségeim. Én személy szerint nem érzem kakaó illatúnak, de nagyon szeretem (amíg lehet érezni) olyan krémes, fűszeres. Kár, hogy más nem érzi! Az illat 5-ös, de a tartósság 0!!!!

Jöttem felpontozni 😁 Mostanában semmi sem tetszik... Minden illat egyforma, semmi különleges... Ahjjj, olyan kár 🤣 Régen kb. 10-15 parfüm volt egyszerre forgalomban nálam, mindent meg kellett vennem ami tetszett, nem tudtam várni 🤣🤣🤣 Most meg nincs szinte semmi 🤷‍♀️ Múltkor találtam egyet ami tetszett, de nem vettem meg első illatolásra. Milyen jól is tettem, mert mikor következő alkalommal próbáltam már egyáltalán nem tetszett. Na de ez egészen más 😍😍😍 Már nem emlékszem, hogy hogy történhetett, (mert tudom, hogy tökre nem érződött) de valahogy megvetettem a kolléganőmmel is az illatot (én vagyok a nők illatstylistja az irodában 🤣, mindig nekem mondják, hogy ajánljak nekik illatot) és neki még megvan az üres üvege. Valamelyik nap eszembe jutott ez az illat és mondtam neki, hogy hozza már el az üvegét, mert nem emlékszem pontosan az illatára. Ohhhh gyerekek! Ez valami Isteni!!! Nem érdekel, hogy nem tartós, megint megrendelem, csak most 100 ml-et, hogy legyen miből fújni, mint az őrült 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Eriii

2020. július 9.

Rajtam villantott egy kis mentolos cukorkát, aztán ez medvecukorrá szelidült, hátulról megtámogatja egy kis vanília fagyi és kakaó. Eddig bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

emesee555

2020. június 3.

Először illatmintát vettem belőle.Már elsőre nagyon megtetszett az illata,így vettem egy üvegest is.Azóta is majdnem minden nap ezt használom.Rajtam vaníliás illat,és tartós egész nap.Nagyon szeretem,a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

kozmabarbara89

2020. január 8.

Nagy kedvenc, először illatmintát rendeltem többet , hogy eldöntem melyik lesz az igazi, végülis ő rá esett a választás! Érdekes, hogy az illatminta intenzívebb volt, amit nem tudok hova tenni. A reptéren vettem, aránylag jó áron, ha utaztok akkor érdemes mindig egy Noirral elutazni! Nyrakláson, télen, randin mindenhova megfelelő és karakteres!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

chamo

2019. október 16.

Több helyen hallottam, hogy istencsászár unisex illat, így kipróbáltam, bár fogggalmam nincs, hogy mi ez a kulfi meg ez a mastic vagy micsoda.
Hát hapsikáim, ha nem szeretitek a Dior Homme szériát, akkor erre rá se nézzetek. :D Én mondjuk imádom.

Három dolog jutott rögtön eszembe erről az illatról:
1: Fodrászszalon
2: Sminkes táska (vagy inkább bőrönd :D)
3: Olvadó vaníliafagyis sajttorta

A Black Orchid nem jött be, nem jött át a koncepció, így azt lepasszoltam, mondjuk ez meg nagyon csajos, szóval üveg ebből sem lesz... Mármint magamnak nem. :D
Minőségi illat, nyálcsorgató, de mégsem igazi ínyenc. Ez felkerült az illatlistámra, amit a jövendőbelimnek megveszek. LoL :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Három dolog jutott rögtön eszembe erről az illatról:
1: Fodrászszalon
2: Sminkes táska (vagy inkább bőrönd :D)
3: Olvadó vaníliafagyis sajttorta

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.