Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Tom Ford új orchideája, ami nyárra lett tervezve úgy, hogy befogja a lenyugvó nap sugarait s elkápráztasson minket. A kompozíció szexi, nőies és elegáns.

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek:

• fej: rózsabors, keserű narancs, ciprus
  • szív: liliom, tubarózsa
  • alap: vanília, pacsuli, gesztenyekrém, orchidea

Tom Ford Orchid Soleil 30ml
Ár: 15990 , Eladó: peppi
Állapot: kb 4x használt dobozában, uvege kisse hibas lett, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
nyuszo

2019. június 15.

Tömény tubarózsa / gardénia...
Semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Tömény tubarózsa / gardénia...
Semmi több.

lizuka122

2019. május 14.

Elismerem én, hogy nagy alkotás, persze, persze vegye, vigye akinek kell. De ha nem az lenne a megalkotója aki, és na mondjuk a drogériás vonalon jött volna ki ez az illat, kíváncsi lennék adna-e érte valaki egy kanyi garast is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 14.

oaxaca

2019. április 12.

Kedvenc TF parfümöm. Már többet vettem, de mindegyiken túl kellett adnom. Nade ez... Kicsit csodálkozom, hogy összességében nem kapott magas pontokat. Dehát ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

highnessofcreams

2019. február 21.

Teljesen át kell írnom a véleményem róla.

Lentebb már említették, hogy a Guerlain Terracotta hasonmása, de azt eddig nem ismertem és az ilyen hasonlítgatást egyébként sem szoktam túl komolyan venni, mert sok esetben semmi köze egy-egy összehasonlított illatnak egymáshoz. Most alkalmam nyílt kipróbálni a Terracottát, és itt valóban egyetértek az hasonlósággal. DE! A Terracotta sokkal szebb!

Látszik, hogy a Terracotta koppintása, viszont mindent tud a Terracotta, amit ő nem. Sokkal kidolgozottabb, elegánsabb, összetettebb illat. Gyönyörűen egybesimulnak az összetevők, míg ez darabosabb, élesebb, jobban különválik egy-egy jegy, nincs összedolgozva rendesen.

Fragranticán kukoricás tortilla illatnak írták többen is, azóta néha Bonduelle kukoricának érzem. Néha nem, olyankor szép.

Mindenféleképpen bőrrel kell érintkeznie, nekem két próba után is repült a papírcsik azonnal a kukába, de bőrön egészen más. Viszont azzal is várni kell pár percet, mert az eleje tényleg egy óriasi virágcsokor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Teljesen át kell írnom a véleményem róla.

Ritus33

2019. január 30.

Mivel nagy Ford-fán vagyok, megvettem. Viszont nagy csalódás. Tartóssága miatt kap 2 csillagot, mert ez is lemoshatatlan! De konkrétan nem az a kellemes orchidea illat, hanem molyirtó szag! Pff.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

dorottya96

2018. október 23.

Mikor a Black Orchidod megvettem, ezt is próbálgattam. Persze, a nagyvadhoz képest ez semmi. Üdítő illata van, nyárhoz és tavaszhoz illik- szerintem a hűvösebb idő bántja. Olyan kellemes virágcsokor illata van- de őszíntén szólva meg nem mondanám, hogy ez egy Tom Ford. Előbb vágom rá, hogy ez egy Zara kreálmány. És ha valaki virágbolt illatú szeretne lenni, akkor is inkább a zarának javasolnám néhány parfümjét -töredék áron, megbánás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

cattitude

2018. október 21.

elképzelésem sincs, hogy, de ennek a parfümnek rajtam gardéniaillata van (igen, tudom, a tubarózsa és a gardénia hasonló illatúak. de ez ordítja magáról, hogy GARDÉNIA). felfújáskor benzines-tubarózsás gardénia, aztán egy tejberizses gardéniává szelídülne, de megmarad töménynek. levakarhatatlanul tartós, pedig nyilván agyamra ment pár óra alatt... az ára a teljesítményéhez képest vicc, ugyanezt sokkal kevésbé offenzívabban a Madonna - Truth or Dare is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

florcsiii

2018. augusztus 27.

A Black Orchid iránti rajongásom és a Velvet Orchid iránti közömbösségem után, nem bírtam ki, hogy ezt ne teszteljem, ezért vettem belőle egy fújóst. Van benne mindkét illatból + még egy kis különlegesség. Az érdekes az, hogy ha csíkon szagolom mindhármat, akkor nekem ez az abszolút nyerő, de magamon csak a 2. a Black Orchid után. Igazából, nagyon a szívemhez nőtt ez az illat, mert az egyik nyaralásomon csak ezt hordtam és annyira odaillett a 35 fokba és tengerpartra, hogy ha megérzem, mindig odakerülök vissza :) A kifújás utáni pillanatok tényleg brutálisak, de utána már egy nagyon kellemes arcát mutatja. Kíváncsi leszek, hogy fog muzsikálni hidegebb időben...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Kedi81

2018. május 24.

Mindig is iszonyúan vonzottak a Tom Ford illatok,de sose volt lehetőségem kipróbálni egyet se,mikor Vali feltette eladásra az üvegesét volt olyan kedves,hogy először kis mintát küldött belőle,hogy ki tudjam próbálni,ami annyira megtetszett,hogy rögtön kértem az üvegest is belőle-köszönöm szépen ezúton is a kedvességed és ezt az isteni illatot!!!:-)
Elsőre nagyon odavágott az illat,brutálisan erős-fűszeres,én a rózsaborsra gyanakszok,de pár perc után valami eszméletlen finom,krémes,nőies illattá változott,rajtam az alap illatai bújnak elő,orchidea,pici vaníliával és a pacsuli,lehet a gesztenyekrém a felelős a krémességért,bár konkrétan nem érzem ki belőle a gesztenye illatát:-)
Egyetlenegy fújás reggel-a vélemények miatt többet nem mertem elsőre fújni:-) -és egész nap meg-megcsapott az illata,még este is éreztem magamon,nagyon finoman bontakozik ki,semmiből nincs benne sok,se túl virágos,se túl fűszeres,nagyon jól összetett kis illat,alig várom,hogy a többi Tom-mal is megismerkedjek:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

laracroft

2018. február 5.

Rajtam a Petit Fracas vonalat hozza a maga erős, édes, émelyítően édes, rágógumi-illatú fülledt tubarózsájával. Leszáradásban már finomodik, kevésbé rágógumis, inkább kicsit fűszeres-virágos, valahogy elegánsabbá is válik, de megmarad lineáris tubarózsának. Mértékkel alkalmazva (!!!) szerintem finom, elegáns, roppant nőies illat. Viszont nagyon óvatosan kell vele bánni, mert erős, tolakodó és fullasztó, kondenzcsík-húzós fajta parfümmel van dolgunk, amiből ha egy fújásnál többet löttyint magára az ember lánya, valóban a fél utastársaság leájul a buszról. Vagy kiájul az irodából. (De még a viselője is rosszul lesz.)
Személy szerint én imádom, bár viselni nem tudnám minden nap, kedv kell hozzá, vagy alkalom, illetve mértékletesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.