Tom Ford

Ár:   61 800 Ft, 83 900 Ft és 149 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   61 800 Ft, 83 900 Ft és 149 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 250 ml

Megjelenés éve: 2013

Illatjegyek: rózsa, pacsuli, agarfa (oud), szantálfa, gyanta

szilva82

2019. szeptember 23.

Nekem egy angol oldalról van alternatíva....:D
Én nagyon kedvelem, és a pasim is szereti...de nem csak rajtam, hanem magán is :D :D
Rajtam rózsa és oud...de többségben rózsa...
Petin a rózsa offline állapotban van, viszont a szantál, oud, pacsuli gyönyörűen muzsikál együtt.
Szóval most ott tartunk, hogy el szeretné kunyizni, mert imádja....de nem adom, mert gonosz vagyok... :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nekem egy angol oldalról van alternatíva....:D
Rajtam rózsa és oud...de többségben rózsa...

Tarzicia

2019. március 12.

Én biztos nem ezt a nevet adtam volna ennek a parfümnek, meglehetősen megtévesztő, na mindegy...
A fleur itt rózsát jelent, az oud meg szinte nem is érezhető. Aki csak az oud miatt próbálná ki, csalódni fog.
A rózsa misztikus, sötét, bársonyos, és csak kicsit édes, én pont ilyennek szeretem, pl a Cafe Rose-ban is ilyen. Az elején van egy kis alkoholos bogyós gyümölcsös felhang, de annyira azért nem, hogy tartósan megmaradjon, és elrontsa az egészet (Amouage Memoir woman).
Hangyányit tán hasonlít a Noir de Noir-ra, de ott az oud eléggé domináns, és a szarvasgomba-pacsuli más irányba viszi el az illatot (földes-fűszeres), itt viszont balzsamos szantál-pacsuli az alap, fej-fej mellett, és sokkal lágyabb az összhatás.
Nekem az elejétől a végéig tetszik, minden illatjegyet szeretek benne, könnyen viselhető, modern unisex rózsás illat, nincs túlbonyolítva vagy túlfűszerezve, nem túl szexi, nem túl elegáns, valahol a kettő között, de:
nincs meg benne az a bizonyos "valami", amitől heves szívdobogást kapnék, vagy egyfolytában a csuklómat szagolgatnám, és ezért az árért meg a hatósugara és a tartóssága botrányosan gyenge.
Ha TF és rózsa, én a Café Rose-ra szavazok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Ha TF és rózsa, én a Café Rose-ra szavazok.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Eugenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citral, Isoeugenol, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.