Tom Ford

Ár:   82 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   82 500 Ft

Megjelenés éve: 2020

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: szecsuáni bors, kurkuma

Szívjegyek: fahéjrózsa, bolgár rózsa, török rózsa

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 2,5/5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)

leaseydoux

2021. április 20.

Az Oud Bouquet és a Sensuous Noir véletlenszerű találkozása a napfényes rózsalugasban. Vagyis egy meglepően komplex és izgalmas illat Tom Fordtól, amire őszintén szólva nem számítottam, pláne ebből a rózsaszín üvegből nem. ( ráadásul ami a webshopokon a Fucking Fabulous és a Lost Cherry között szokott büszkén feszíteni ) Egyelőre a bolti teszterekre járok rá, mert magam sem akarom elhinni, hogy nekem ez tetszik. Mit tetszik! Egyenesen bolondulok érte. A kifújás egy szédítően szexi rózsa-kavalkád sáfránnyal és pacsulival megdobva, amitől olyan rendesen, mocskosan földes lesz, majd jön a szecsuáni bors, ami még tovább fokozza az izgalmakat. Innentől a leszáradásig engem nagyon emlékeztet a már említett Sensuous Noir-ra, amit évekig használtam és nagyon szerettem, de annál sokkal frissebb és játékosabb. 2-3 óra múlva elég bőrközelivé válik, és a tonka is kezdi beédesíteni, (a szokásos..) de legalább nem az tömény, fejfájdító harsányság, amit megszoktam a ház illataitól. Ez a fázis az Oud Bouquet kevésbé pralinés verziója is lehetne akár, de még így is szépen egyensúlyoz a különc és a kedves oldala között. Remélem hamarosan megunom, és megállok egy fújósnál, mert az ára egy röhej, de meglátjuk. Addig is nem tudok nem 5 csillagot adni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. április 9.

Nagyon vártam valami ultrafinom illatot de rajtam oud de honnan? hm a rózsa valahogyan előbújuk, nem mondom h nem szép,de ettől sokkal jobban megkomponált illatok is vannak ennyi pénzért, Ciprus virágos ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 9.

Tarzicia

2020. március 11.

Pár hónappal ezelőtt kiábrándultam Tom Fordból, minden parfümje, ami korábban tetszett, most úthenger rajtam, úgy érzem agyon nyom.
A minap a parfümériában a polc előtt elrobogva teljesen véletlenül megláttam ezt az újdonságot, a piros Lost Cherry mellett is elég feltűnő volt a mattrózsaszín üveg. Az első tíz perc után megállapítottam, hogy Tom Ford is beállt a sorba, megcsinálta a kötelező gyakorlatot, újabb bőr lehúzva, ez is csak egy unalmas pézsmás rózsa, de legalább ez is ki van pipálva.
Aztán egész úton hazafelé azon gondolkodám....honnan jön ez a füst? Hát a Rose Prick volt az. Tuscan Leather-szerű füstösség lengedezett, csak jóval szelídebb, a kezdeti pézsmás akkord eltűnt, mintha föld nyelte volna el. Egyszerre volt pezsgően friss, sziporkázó, légies és füstös, enyhén édes, pajkos gyümölcsös (málnás) rózsa, és egy idő után előjött a legfinomabb balzsamos pacsuli-tonka alap, amit az utóbbi időben éreztem. Mégiscsak tud valamit ez a Tom Ford...
Amikor utánanéztem az illatjegyeknek, megdöbbentem, se pézsma, se málna, se füstös jegyek, rejtély, hogy mi okozhatta ezeket, tán a fűszerek.
A nevével ellentétben ez a rózsa egyáltalán nem szúr, ez nem az az éles, tiszta rózsaillat (Chloè, Mad Madame, Delina), nem is a sötét hangulatú (Cafe Rose). Ez egy viruló rózsakert, mindenféle púderesség és hozzáadott mesterséges édesítőszer nélkül, van benne egy csipet elegancia és báj is, és nagyon-nagyon kellemes viselet. Nem egy újabb divatos rózsás tucatillat, annál különlegesebb, de túl sok izgalom sincs benne. Engem épp jó lélektani pillanatban talált meg, most pont ilyesmire vágyom.
Szerintem bármilyen alkalomra jó, de inkább hétköznapra, nem feltűnő, nem úthenger, ellenben nagyon ragaszkodó, rajtam egyetlen fújás több, mint 8 óra hosszat illatozott. Én egyértelműen női illatnak tartom, még unisexnek sem mondanám, ezt a matt halványrózsaszín üveget amúgy sem tudom elképzelni egy pasi kezében (a sajátomban annál inkább).
Remélem, legközelebb nem fog ennyire tetszeni, az árcimkét elnézve nem örülnék, ha vége lenne ennek az "öri hari"-nak Tom Forddal...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol