Tom Ford

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. május 31.

Ár:   23 000 Ft
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krém textúrájú kiemelő és árnyékoló duo egyszerűvé teszi az arc kiemelését, szobrászolását. 2 árnyalatban kapható.

Keresem: Tom Ford Shade And Illuminate Kontúr és Kiemelő Duo
Ár: 0 , Eladó: honeybya
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dorkaww

2020. március 19.

Egyetértek az előttem szólóval, ez egy olyan termék, amivel tudni kell bánni. Impulzív vásárlásaim egyike volt, mert krémes bronzosítót kerestem, amiből sajnos itthon high-end téren gyatra mód kevés kapható. Az pedig, hogy highlighter is található a kompaktban már csak plusz volt számomra. Az első pár próbálkozás ugyanakkor nagyon döcögősen, szinte borzasztóan sikerült. Nem működtünk együtt, óriási barna pacákkal az arcomon mentem az utcára, egészen addig míg rá nem jöttem mi is volt a probléma. Ez nem más volt, mint a felviteli eszköz. Én ugyanis beauty blenderrel, szivaccsal próbálkoztam, amivel (szerintem) lehetetlenség ezt a terméket megfelelően, egyenletesen, szépen felvinni. Itt jött aztán a "korszakalkotó" ötletem, hogy próbáljuk meg ecsettel, azóta pedig szárnyalunk, nem is használok mást csak ezt (amit az is mutat hogy eléggé megfogyatkozott a termék a kis tartójában). Összességébel drága? Sajnos igen! Megéri-e? Én személy szerint, mivel nagyon szeretem és csak ezért nyúlok mióta megvan, igen megérte, nekem IT termék. Azért kap csak 4 csillagot mert ár érték arányban a Tom Ford termékek alapvetően is túlárazottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

BabyDoll

2012. november 9.

Ez az a termék, amivel tudni kell bánni. Ki kell tapasztalni a legjobb felviteli módot, ismerni kell a saját arcformánkat, és tudni kell kontúrozni. (Hacsak nem szeretnénk, hogy két éles, még hunyorítva is aszimmetrikus, vízszintes, barna csík szelje ketté orcánkat - és igen, nekem már volt szerencsém ilyet látni!) Ezennel be is fejeztem az ékesszólást.

Egy szóban összefoglalva az eddigieket: MACERÁS. Arclemosás, gyötrelem, mérgelődés, ecsetek-fényviszonyok-tükör szidása - benne van a pakliban.
De ha egyszer ráérez az ember lánya, akkor... Akkor a kontúrozás egészen új dimenziója nyílik meg. Mondhatnám, hogy szinte angyalok faragta orcácskákat lehet kreálni.
1-es árnyalatban szereztem be, mindkét szín könnyen eloszlatható és tartós a bőrön.
A kontúr rész erősen pigmentált - a felvitelt illetően óvatos kezekért kiált. A szín maga egy leheletnyit melegebb tónusú matt barna, de nem narancssárgás, sőt, szépen eldolgozva természetes hatású. "Árnyékszín" - nevezhetném így jogosan, hiszen egybesimul a bőrrel. Krémbronzosítóként is megállja a helyét.
A másik szín - a kiemelő - a kedvencem. Sosem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de változatos, és nagyon jól kihasználható. Visszafogott 'épphogy' ragyogástól kezdve az egészen drámai hatásig bármit el lehet érni vele. Ugye mindenkinek rémlenek azok a fülledt hangvételű beauty editorialok, ahol a modellek arccsontja szinte vizesen csillog? Nos, ha bárki is szeretné házilag reprodukálni, íme hozzá a kellék.
Mindent összevetve: minőségi, gyönyörű termék, megértem, miért szereti rengeteg sminkes. Persze egyáltalán nem nélkülözhetetlen mindenki számára, főleg ha az árát nézzük... De hogy is volt? "All magic comes with a price."

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol