Best of Beauty 2019

Tom Ford

Ár:   58 000-132 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   58 000-132 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 250 ml

A Private Blend sorozat legutóbbi tagja, megjelenés éve: 2016.

Egy saját kis szigeten töltött felhőtlen pihenés inspirálta az illatot, ámbrás-virágos illatjegyei az örök nyár napsütését idézik.

KERESEM - Tom Ford Soleil Blanc
Ár: megegyezés szerint , Eladó: dzsuditta
Állapot: 5-10ml, Helyszín: --, fizetés: --
Tom Ford Soleil Blanc csillámos olaj
Ár: 4900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 10 ml, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
Timi27

2019. május 30.

Ezzel az illattal való ismerkedésem a csillámló testápoló olajával kezdődött, mikor 2018 nyár elején egy jó kis illatot keresetem nyárra.. bár az eddig kipróbált Tom Ford illatok nem hagytak bennem mély nyomot ( hála az égnek, mert eléggé túlárazottak ) ... de mivele ezt is sokan dícsérték, naptejes illatként jellemezték , ami nekem bejön , így nagyon vártam hogy megérkezzen a kis minta.. a nyárhoz minden adott volt, 40 fok, esőfelhő a közelben sem.. hát őszintén megvallva, én leginkább egy tömény és nehéz virágillatot éreztem csak magamon, ami a 40 fokban még zavaró is volt.. így egy lendülettel be is tettem a többi kis minta közé, hogy akkor mi nem illünk össze, eladásra kerül... de végül nem adtam el, el is felejtkeztem róla... aztán egy szép tavaszi napon, amikor még hűvösebb volt az időjárás, ismét a kezembe akadt :) gondoltam teszek vele még egy próbát, és akkor kapcsolatunk egy fokkal fentebb lépett, sokkal jobban tetszett, mint a 40 fokos első teszt-időszakban ..és egy kedves krémmániástól tudtam is vásárolni üveges maradékot :) az erős virágillat csak az elején volt jelen, hamar csillapodott, pici citrusosság érződik, majd a jázmin és tubarózsa, a végén pedig krémes , enyhe kókusz illattal.. olyan kellemes nyárváró illat lett belőle így a tavaszi enyhe időben, és pálmafák között a tengerparton érzem magam, illatos virágos szellő lengedez körbe, jókedv garantált :) érződik az összetevők minősége is, elegánsabb, luxus illat....szerintem tavasszal fogom jobban használni, de nyárra is megpróbálom ismét..
engem nem emlékeztet a Bronze Goddes-re, mert az nekem édesebb..
a Soleil Blanc nem édes annyira rajtam..viszont nem egy könnyed illat a benne lévő bergamott ellenére sem.
de számomra már 5 csillagos lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

engem nem emlékeztet a Bronze Goddes-re, mert az nekem édesebb..
de számomra már 5 csillagos lett :)

Ritus33

2019. január 30.

Közepesen tartós illat, valóban Bronze Goddessra hajaz. Ahhoz képest, hogy Ford, szerintem gyengécske. Nyárra jól jöhet, de szerintem semmivel sem nyújt többet, mint az Estée Lauder illata. Sajnos kb ez olyan kategória, mint egy gyümölcsös Escada

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Yeticica

2019. január 16.

Hónapok óta kerülgettem (hol a repteri illatszerbilt dolgozoinak felmenoit szitkokkal szorva, hogy mi a turoert nem cserelik ki a torott fuvokaju uveget???!!! - egyszeruen nem birtam kufacsarni egy csepet sem a teli uvegbol!!!, hol a webaruhazakat es Tom bacsit atkozva, amiert ennyibe kerul ez az illat, mert nem vitt ra a lelek, hogy latatlanban kicsengessek erte annyit, amennyibe kerul). Tehat honaokig abrandozta rola, milyen mennyei lehet. Oda-vissza elolvastam az osszes fragis, basenote-os, es persze kremmanias velemenyt.
Aztan egyszer csak megtalalt. Marmint egy tok kedves leanyzo, akinek nem jott be kulonosebben a fufuja, igy jo aron megvalt tole. Enyem lett a kicsike!
3 napig csak nezegettem, szimatoltam (bar itt mar sejtettem a vegkifejletet), aztan egy napfenyes hetvegen magamra fujtam.
Elle l’aime. Bronze goddess.
Hogy#%*+^€&@#$¥! Hat ez nem jo!
De also hangon is semmitmondo.
Ugyanaz a fura, fasan naptejes illat, mint Lempicka asszonye. Es pontosan amiatt az akkord miatt nem tetszett tavaly nyaron az se, es most ez sem.
Ko vallrol legordul, fufu tovabbpasszol.
Elengedem ezt a hazat, nem vagyunk kompatibilisek. (Hala a magassagosnak, mert igennagyon tularazott, tulhajpolt markarol beszelunk, bitang jo pr - es marketing szakemberekkel a hatterben). Amen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Elle l’aime. Bronze goddess.
Hogy#%*+^€&@#$¥! Hat ez nem jo!
De also hangon is semmitmondo.
Ko vallrol legordul, fufu tovabbpasszol.

Piri11

2018. október 4.

Szintén a mai ámokfutásom másik "áldozata" ez a gyönyörűség volt. Kivételesen szinte tele volt a teszter a "dögleszben", így gyorsan magamra is fuffantottam belőle. Egyébként már az üveget szaglászva is csodaszépnek tűnt :)
Na szóval, az üvegből szimatolva naptejes fincsiségnek tűnt, nem úgy, mint a Guerlain Terracotta szönyedvénye.
Felfújást követően csodálatos naptejes illat keveredett a nyári zápor illatával. Szinte a nyálam is csorgott, annyira finom volt. Imádom, amikor a nyári zápor miatt nedves homok illat érezhető. Egy idő elteltével nagyon szép - nem tudok rá jobb hasonlatot - homokos tengerpart illatú lesz, kis naptejjel és koktéllal a háttérben. Itt azonban a homokos tengerpart nem olyan, mint a Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu-ja. Az is csodálatosan szép illat, de ez még annál is szebb, mert ez élettel teli. Szívesen gyarapítanám vele a kis Tom Ford gyűjteményemet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 4.

Kedi81

2018. augusztus 27.

A parfümöt még nem sikerült beszerezni,de a csillámlos testápoló olaja az enyém lett,és azt hiszem hamarosan a parfümjét is muszáj lesz megvennem,nagyon megszerettem,hasonlít ugyan a Bronze Goddness-re,de sokkal tartósabb még ez az olaj is nála,az illata pedig sokkal kifinomultabb,krémes,naptejes,picit kókuszos,ámbrás,és a csillámok benne annyira gyönyörűek,lebarnult bőrön mutat a legszebben,ami sajnos nekem nincs,de különleges alkalmakkor nagyon szívesen használom,imádom!!!!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

MrsBean

2018. július 30.

Fantasztikus illat💕 Tudom, csúnya ilyet írni, de az én bőrömön ugyanolyan illatú volt, mint az Avon Tahitian Holiday-e, amit sajnos már nem gyártanak. Nyilván más árkategória...😀😀 Nem mondanám kifejezetten tartósnak. Az árát, márkaját tekintve csodálatos luxira számítottam, de pár óra múlva már nem éreztem az illatot, sőt, rajtam kívül senki. Lehet, hogy eggyé váltam a parfümmel! 😀😀😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Asianlover

2018. július 7.

Tom Ford illatai közül eddig csak a Black Orchid fogott meg (bár az is inkább férfi illat szerintem), aztán a többi annyira nem tűnt nagy dobásnak, hogy le is írtam őt magamban... De aztán vásárlás mellé kaptam mintát ebből a csodából, és végem is lett!
Gyönyőrű, elegáns, minőségi illat. Már az első szippantásnál felcsillant a szemem, ritka az ilyen szép illat. Nagyon tetszik, hogy ez nem az az elcsépelt kókuszos-naptejes illat, hanem mindennek a "first class" kiadása. Nagyvilági, elegáns, Côte d'Azure feeling :) tengerpart, napsütés, a fehér és arany a csomagoláson is tökéletesen harmonizál ezzel. Nagyon tetszik, hogy erősen púderes is ez az illat, talán ettől az elegánsabb/tisztább jelleg.
Idén a nyaraláson majd megversenyeztetem a Bronze Goddessel :) de kétlem, hogy az jönne ki majd nyertesen az összehasonlításból.
Az ára horror, de az is igaz, hogy ehhez az illathoz legalább 35 év és/vagy nagyon komoly kisugárzás kell, szóval még lesz időm rá gyűjtögetni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

alycethetyger

2018. június 6.

Nem vagyok egy hatalmas Tom Ford-guru, de nemrég nyári parfümöket vadásztam és kíváncsiságból nekimentem a Neroli Portofinonak, ami (máglyán égjek el érte, de) nem tetszik, így nyúltam e fehér üveg után.

És én ott a Douglas kellős közepén minden lehető képet beflesseltem röpke 15 másodperc alatt, amit az előkelő elbűvölőséghez társítok, mindezt bármilyen - bár lehetőség szerint nagyon szép - óceáni háttérel. Vagy kerttel. Vagy ki tudja mivel, csak a Nő legyen ott, aki viseli, mert aki ezt az illatot tudja hordani, az Nő, nagy n-el, aki képes átruházni más entitásokra is a szépséget.

Elrugaszkodott(nak tűnhető asszociáció), de nekem ez az élmény Jackie Kennedy fehér ruhában, a stílusikon, a feleség, az anya, az elbűvölő Nő, az időtlen szépség és rang szimbóluma - akárhol is legyen, kíséri a fehér virágok csokra, az ámbra, a tonka és egy hintésnyi kókuszvíz.

Ámulatba ejtő!

Nem nekem való illat, de úristen, de szeretném, ha az lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Ámulatba ejtő!

Nem nekem való illat, de úristen, de szeretném, ha az lenne!

hopihe11

2017. április 23.

Egyértelműen 5 csillag. Rajtam finom púderes a leszáradása. Nagyin tartós. Nekem nem annyira nyaralás-illat, inkább egy gondtalan nap jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

asdf27

2017. április 13.

nagyon szép, az üzletben érdekes csavart mutatott az eladó hölgy, az Oud Wood-al kombinálta, és nagyon érdekes kombinációt adott. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.