Tom Ford

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. március 13.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml

Dohánylevél és fűszerek aromája keveredik az illatába.

Tom Ford Tobacco Vanille EDP fújós
Ár: 3000/5500 Ft + posta , Eladó: hszandi24
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Mezőkövesd , fizetés: Személyes átvétel, postán maradó

Edwin

2020. május 26.

Parádés, abszolút niche minőség.
Nagyon lineáris parfüm. A kezdetektől a végéig hasonló az előadás, csak csillapodik az erő. Persze csak lassan csillapodik ám, ugyanis 12-14 órát kibír.
Dohány, vanília, szegfűszeg és aszalt gyümölcsös jegyek. Leginkább ezeket érezni a nyitányban, majd a szegfűszeg és az aszalt gyümölcsösség lassanként tűnik el a messzeségben, még dominánsabbá téve a két fő alkotóelemét az illatnak, a dohányt és a vaníliát.
A minőség fantasztikus. Projekciója hosszantartó és terjedelmes.
Csodálatos munka, érdemes kipróbálni, de hűvösebb időben. Ezzel a fülledt melegben vallatni lehetne valószínűleg.

Sokan írták, hogy nem működik a bőrükön, de ha még nem próbáltad, hajrá. Az egyik legszebb dohány-vanília parfüm a piacon.
Sajnos ez is rohadt drága, de 50 ml egy életre elég. 1-2 fújás, és meg vagy aznapra.
Irodai felhasználásra nem javaslom, mert a kollégáidat kicsinálhatod vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Parádés, abszolút niche minőség.
A minőség fantasztikus. Projekciója hosszantartó és terjedelmes.

Irodai felhasználásra nem javaslom, mert a kollégáidat kicsinálhatod vele.

kjancsa67

2020. május 14.

Megvettem, tetszett, de nem éreztem magamon és ez baj! Aztán a lányom rákérdezett, hogy mit fújtam magamra? Visszakérdeztem, hogy mit érez? Hát, valami finom púderes illatot, bár ez nem az a babapúderillat és nem is émelyítően édes, hanem kicsit fűszeres. Hm. Aztán hozzátette, hogy nagyon intenzíven érzi, még több méter távolságra is.
Azóta tesztelem, használom és egyre jobban tetszik. A baj csak az, hogy egyre kevesebb van a kisfújósomban, mert a lánykám is rárepült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

Kissdorii

2020. február 24.

Imádom az illatát, rajtam kicsit rágós, édeskés, de nagyon különleges. Sajnos az árához képest mégsem eléggé tartós, de még emiatt sem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Rhodesian Ridgeback

2019. december 5.

Eléggé megosztó parfüm, ami szerintem elsősorban inkább az árának köszönhető, de mondhat/írhat bárki, bármit: ez a parfüm akkor is egy ikon. Egy igazi legenda a parfümvilágban. Nem véletlenül. Ez volt a Private Blend első olyan darabja, ami rögtön niche magasságokba emelte őt, és az egész Brandet. Lehet, hogy a legtöbb TF illat túlértékelt és túlárazott, de ez megéri az árát.
Szép, gazdag, kissé sötét illat, amely viszonylag egyszerű összetevőkből áll. Az eredmény egy kiváló téli illat, brutális tartósság, nagyon erős projekció (vagyis mások is érezni fogják rajtad néhány méteres távolságból) és nem maradsz dicséret nélkül sem. Rajtam szerencsére inkább a dohány illata érvényesül. Ilyen remek dohány illatot még nem éreztem parfümökben. Különleges alkalmakra, mert nagyon borsos az ára. Csínján kell vele bánni és adagolni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Szilvoci

2019. november 11.

Elsőre nagyon nem jött be, teljesen férfias volt rajtam, így el is tettem a fiókba, de adtam neki egy második esélyt - és nagyon is jól teljesített. Nagyon szexi illat szerintem, de nem minden napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Regina11

2019. november 6.

Rajtam nagy bánatomra a dohány dominál, mintha nagypapám pipázna miközben a mama sütit süt. Keveredik az édes vaníliás sütis aroma a markánsabb dohányos fuvallattal. Tovább adtam egy barátnőmnek, rajta vaníliás édes csokis illata van ezért adom a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

BijouScott

2019. október 25.

Ruhán vaníliás dohány, vagy inkább dohányos vanília. A börömön Raffaello 🤨 Kellemes, de nem vett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Scara

2019. szeptember 8.

Tegnap a hűvösebb idő miatt elfogott a lelkesedés és útnak indultam őszi-téli parfümöt keresni (mintha nem lenne éppen elég már így is itthon 😃). Ez a parfüm már régóta érdekelt, ezért az utam a Mammut D.-be vezetett. Egyből magamon teszteltem, kifújás után mennyei aszalt gyümölcsöket éreztem, mély, füstös vaníliával. Már-már vittem is volna azonnal a kasszához, de tapasztalt parfümmániásként adtam neki még egy kis időt. És milyen jól tettem! 10-15 perc elteltével teljesen átalakult rajtam az illata és a legnagyobb meglepetésemre a L’Artisan Tea for Two parfüm tökéletes másaként illatozott tovább. Ez utóbbiból 2 üveggel is elhasználtam, így határozottan felismertem.
Nem tudom hogyan értékeljem most Tom Ford bácsi ezen alkotását. Figyelembe véve, hogy ez 7 évvel később jelent meg, mint a Tea for Two és hogy én azt előbb ismertem és használtam, így 3*-nál többet nem tudok rá adni. Az illat szép, és akinek a Tea for Two-val nem volt szerencséje találkozni, annak megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Lupiluuu

2019. szeptember 6.

Ő az az illat,amit nem tudok kiverni a fejemből.....egyedi és karakteres füstös vaníliás,aszalt gyümölcs bomba. Nálam egyértelműen az erotikus ,vonzó kategóriába sorolható. Férfiakon szerintem túl sok, nőkön viszont minnél jobban előjön annál jobb! Megadja a viselőjének azt a szexuális kisugárzást ,hiszen Tom Ford épp ezt akarta elérni vele .....hát sikerült!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

barni8

2019. szeptember 4.

Vaníliakígyó.
A jóöreg vanillincukor. Kuglófemlékek. Hempergő kiflik. Pajzán vihogás. Olyan kis kobold kacajok. Élesek és halkan is hangosak.
Karácsonyi angol kalács..Cukrozott gyümölcsökből rakott láncsor.
Kakaóporos vanília fagyit majszolnak Givenchy-ba öltözött menyasszonyok....szájukból messzire lóg a dohányszipka.

Tejsodó paravánok. Bézs. Mindenemet elönti a bézs szín.

Egy sötét, tonka-lapos vaníliarúd, Monsieur Van Yves amint fehér porcukor tóban lubickol.

Na. Mert nincs benne víz.
Nincs benne levegő.
Nincs benne könnyedség.
Nincs benne oxigén.

Mestermű.
De nekem fullasztó.
Tömény.
Mint egy túlzsúfolt múzeum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Vaníliakígyó.
Karácsonyi angol kalács..Cukrozott gyümölcsökből rakott láncsor.

Tejsodó paravánok. Bézs. Mindenemet elönti a bézs szín.

Na. Mert nincs benne víz.
Nincs benne levegő.
Nincs benne könnyedség.
Nincs benne oxigén.

Mestermű.
De nekem fullasztó.
Tömény.
Mint egy túlzsúfolt múzeum.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Lyral, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.