KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tom Ford

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. március 13.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml

Dohánylevél és fűszerek aromája keveredik az illatába.

Whiteorchid

2017. december 21.

Korábbi meggyes szivarkás élményeimet idéztem fel. Kellemes, de parfümként nem tudnám használni, nem nekem találták ki.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

Laurencia

2017. december 15.

Nem szeretek már korhatárosítani illatokat, ezt korábban többször is elmondtam, viszont egyszerűen vannak olyan darabok, amihez meg kell érni, fel kell nőni, tudni kell viselni az adott parfümöt, különben nincs hatása.
A Tobacco Vanille képi világa egy klasszikus szombat este New Yorkban, nagyon elegáns koktélbár, gyönyörűen felöltözött nők, férfiak, gyöngyöző kacajok, hideg téli este, jazz, vörös rúzs,cicaszemek, amolyan old Hollywood glamour, suit & tie,folyik az alkohol, minden letisztult és elegáns, csak semmi bóvli, az 15 sarokkal odébb van, ez az Upper East Side.

Ha lenne Budapesten ilyen hely (nincs, illetve csak próbálkozások vannak) akkor invesztálnék a saját a káromra és alattomos módon egy fél üvegnyit locsolnék szét a helységben, hogy mindenki érezze ezentúl aki csak beteszi a lábát.Lemaradni róla ugyanis kár: mélysötét bársony vanília,jóféle pipadohány, és szárított gyümölcsök keverése mesteri elgondolásban és projeckióban.
Nem kell semmilyen extra csavart, meg komplexitást várni tőle: ennyit kapunk amit fentebb felsoroltam. Titka a három-négy alkotóelem megoszlásában rejlik, abban ugyan nem vagyok biztos, hogy elég maszkulin -e a dohányos illatok palettáján, aki erre utazik, talál markánsabbat jóval.És olcsóbbat is ha dohány-vanília a téma: a MAC Velvet Teddy parfüm ennek a koppintása, csak abban van némi műanyag is ,ami ugye őbenne nincs és akkor megint vissza lehet kanyarodni a minőségre.
Mert ha abból nem akarunk engedni, akkor ő a tökéletes választás.Ennek okán az egyik legkedvesebb Ford-om évek óta, tartósság, szillázs, minden egyben van, rajtam brutális dohánybomba pici édességgel: keserű-édes, igazi vonulós, nagyasszonyos rohadt dög.
Kettősség, egyszerűség, nagyszerűség ha három szóban foglalnám össze, élek is sokat az erejével, ha már a cigarettáról leszoktam, legalább ő megmaradt nekem dohány úrnőnek.

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

mglilla

2017. december 12.

A kedvenc Tom Fordom , régóta vágyakoztam rá üvegében, előtte parfümszóróban vettem, nagyon elégedett vagyok vele , nem hétköznapi illat.

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Klaunak

2017. szeptember 8.

Szerintem nagyon jó illat. Dohány és vanília mint ahogy a neve is írja. Nincs túl komplikálva, viszont ez a két illat magában is és nagyon szép így együtt. Lássuk be nem minden vanília illat szép. Van egy- két elég műanyag hatású belőle a kínálatok között. Picit markáns, nekem nem az a minden nap illat. Én végül body spray formában vettem meg és így sokkal kedvezőbb áron, viszont ugyanazt az illat élményt kapom. Szoktam hajra, bőrre fújni vagy csak úgy szanaszét. Nagyon tartós ebben a formában is. A hajamon másnap is teljesen jól érezni. Nagyon örülök neki. hogy elviselhető áron élvezhetem ezt a nagyszerű illatot.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

babyface

2017. február 18.

legördült egy könnycsepp a homlokomról, de csak megkönnyebülésemben... :D annyira régóta vágytam már megillatolni ezt a csodát, nagyon megörültem, mikor elkezdte forgalmazni a douglas (hát még ők hogy örülhetnek a bevételnek amit hoz). a maga módján egy igéző, sötét, már-már likőrös illat, ha nem szagoltam volna előtte parfum de marly herodját valószínűleg én is beleszerelmesedem, de szerencsére máshogy lett. :) nekem érdekes mód a l'artisan tea for two-jára hasonlít, csak ez mélyebb, likőrösebb, még a másik egy "könnyed" légiesen bőrös illat. én köszönöm megmaradok a kis tea for twomnál, vaniliás dohányos illatnak pedig számomra örök szerelem a herod. ettől függetlenül nem vonom kétségbe, hogy egy műalkotásról van szó. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

zita.czinege

2016. november 15.

Egy kultikus illat, talán ezért is voltam csalódott amikor kipróbáltam. ( Bár úgy látom, nem én voltam az egyetlen, aki valami ütősebbre gondolt )
Imádom a vaníliát és imádom a dohányt, de sajnos egyik sem jön át erőteljesen! A neve alapján egy vaníliás - mindent betöltő -pipadohányra asszociáltam.
Biztosan van benne vanília és dohány, de lebutított formában. Nekem egy picit fűszeres illat kicsi vaníliával. Talán ha bármi más lenne a neve, akkor nem lennék ilyen csalódott. ) Összességében egy fűszeres, tartós illat, de ennyi pénzért azért nem venném meg.

zita.czinege
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

szilviakiralyno

2016. október 9.

Nem olyan régen próbáltam ki, és meggyőződésem volt, hogy tetszeni is fog. Ennek ellenére nem azt a hatást váltotta ki belőlem, amit igazán vártam. Valóban "kettősség" rejlik az illatban, ahogy Medora írja, de nálam inkább az édes jegyek bontakoztak ki jobban, pedig alig vártam, hogy végre egy igazi tabac-os, dohányos illat lengjen körül, az imádott Cabochard-onom kívül, de úgy tűnik Ő sem lesz az én illatom. Gyanítom, hogy a teszter sem volt a legfrissebb, valami zavaró akkord bontakozott ki, de a sok-sok év tapasztalata után ettől el tudok vonatkoztatni. Nagyon szeretném szeretni, biztos fogok még tenni vele 1-2 próbát, hátha mégis megszeret engem az illat. Megérdemli az 5 pontot, mindenképpen.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

ayse

2016. október 8.

Nemistudom.eroteljes dohány vanília gyumolcsillat keveredese.nekem túl markans eros illat

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Musil

2016. augusztus 27.

Nagyon régen teszteltem, és azóta már volt szerencsém a Phaedon Tabac Rouge-hoz és Franck Boclet Tobacco-jához. Azt kell hogy mondjam, csalódás a TF, mert nagyon édes, a vanília miatt kevésbé érvényesül benne a dohány, és én nagyon hiányoltam belőle azt a pikáns fűszerességet, amit a Phaedon Tabac Rouge-ban a gyömbér és a fahéj kombinációja ad, szóval nálam a Phaedon a nyerő. Ami rendkívül jó hír a pénztárcámnak! :)

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

mplaura89

2016. július 16.

Rajtam sajnos erőteljes dohányillat egy icipici vaníliával. A dohány annyira erőteljes és markáns volt a bőrömön, hogy szinte úgy csípte a torkom, mint mikor az ember dohányzik és érzi azt a pici csípős érzést a szájában. Emiatt sajnos rajtam borzasztó férfias volt, és le is kellett mosnom, mert nem bírtam elviselni. Amúgy egy csodás, szexis, extravagáns luxus illat igazi Tom Ford stílusban. Az biztos, ha valaki ezt viseli nem lesz észrevehetetlen...

mplaura89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Lyral, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!