Tom Ford

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. március 13.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml

Dohánylevél és fűszerek aromája keveredik az illatába.

Ár: 5000 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Tom Ford Tobacco Vanille
Ár: 5ml - 5.500Ft, 10ml - 9.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg parfümszóróba., Helyszín: Budapest III., fizetés: Kizárólag személyes átvétel Budapest III., XIII. kerületekben.

Tundebe

2022. március 24.

Számomra férfi illat. Tartósság miatt viszont csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Számomra férfi illat. Tartósság miatt viszont csak 3*

naomeed

2022. február 26.

Átfutva a véleményeket, meglepő lehet, de nőként es minden évszakban használom …imádom, illetve dicséretet is sokszor bezsebelek vele. Sokáig ő volt a number 1. szamomra, de most mar akkorara nott a gyujtemenyem, hogy nem tudnek nyugodt szivvel kijelenteni ilyet… viszont az biztos, hogy a vanilias pipadohanyban sosem csalodom, es mindig megmelengeti a szivem. Tapasztaltam, hogy nem tudja mindenki viselni, nem all jol mindenkinek. Tartossaga nalam csillagos 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 26.

tEszterke1

2022. február 8.

Nos. Nekem az illatok képeket, jeleneteket, tájakat idéznek meg. Izgatottan vártam az előttem szólók alapján, hogy ez az illat engem is elrepítsen a fényűző szalonba, ahol a felső tízezer elegánsan dohányzik és vanília mámor luxusa ölel körbe. Ehelyett, amikor lehunytam a szemem, egy kopott taxiban találtam magam, valahol a Józsefvárosban. Kedd délután volt, borongós. A sofőr egy 50-es, pocakos pasas, simára borotvált olajosbarna arc. Egy picit még átüt az előző esti "kevert" lehellete. Fekete bőrdzsekit visel, aminek a hónalját kívülről befújta Axe-al. Majd a tekintetem a visszapillantón lógó sárga Wunderbaumokra téved. Alig várom, hogy feltéphessem az ajtót, mert már émelyeg a gyomrom. Szerencsére az út nem volt 65 ropi! 😉
Köszönöm a figyelmet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Köszönöm a figyelmet.

abodri

2022. február 8.

Szenzációsan leírta tEszterke1 az "illatot". Csak férfin tudom elképzelni, nőkön semmiképp, illetve csak nagyon masculin nőkön.
Nem sikerült megszeretni. Agresszív, erőszakos, nyomulós dohányillat. Ötszöri lemosás után is kitartóan erős, tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 8.

Szepi86

2021. október 22.

Ez az illat nagyon hasonlít az Axe tobacco & amber dezodorhoz. Nagyon finom illat. Először tényleg ilyen dohány vanília felvátva, de az idő múltán már csak a vaníliát lehet érezni. Most tesztelem 5 órája van rajtam de még mindig lehet érezni. 😋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

Lupiluuu

2021. október 3.

Igazi őszi bombázó!
Sárgult száraz falevelek, sült gesztenye, aszalt gyümölcsök, habos forrócsoki vanília rudacskával és egy szem szegfűszeg.
Én imádom, nekem ez egy szerelem illat,ami melegséggel tölt el, és meghatározó élményt foglal magába.
Nekem a Tobacco Vanille egy meghatározó illat,ami számomra egy emléket idéz fel, méghozzá a kisfiam születését,ami számomra a legszebb pillanatok egyike.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Igazi őszi bombázó!

petrambrus

2021. augusztus 28.

Minden egyes fillért megér, pedig nem egy olcsó parfümről van szó... ha van tökéletes illat, akkor az ez. Évek óta használom, mindig mindenki dicséri rajtam, én is érzem amióta először megszagoltam és igen, szerelem, szerelem szerelem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

piroslili

2021. augusztus 17.

Imádom, télre, estére, nagykabáttal, bundával is viselhető illat.
Először egy étteremben éreztem, elfelejthetetlen volt.
Nagyon-nagyon szeretem, isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Imádom, télre, estére, nagykabáttal, bundával is viselhető illat.
Először egy étteremben éreztem, elfelejthetetlen volt.
Nagyon-nagyon szeretem, isteni.

Zabkeksz

2021. június 3.

Amikor először találkoztam ezzel az illattal, nem tudtam elsőre eldönteni, hogy tetszik -e, vagy sem. Egy unisex illatról van szó, de elsőre nagyon férfiasnak éreztem. Aztán eltelt néhány óra kifújás után, és valami csodálatos karácsony illat csapta meg az orromat. Olyan volt, mint egy hideg, téli estén a forralt bor illata, miután kifőttek benne a fűszerek. Kicsit emlékeztet a narancsos csokira is, pedig az tudtommal nincs benne. Nagyon tartós, rajtam 10+ óra, tényleg elég 3-4 fújás. Meleg, körbeölelő fűszeres illat, hidegben jó viselni. Az ára borsos, ezért a saját 50 ml-es üvegcsémet úgy őrzöm, mint a szemem fényét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

pupy

2021. május 4.

Kifinomult fűszeres vanilliás illat,a dohányt én sem nagyon érzem,viszont elég tartós,egész nap kitart!
Ára miatt minusz egy csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Ára miatt minusz egy csillag

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Lyral, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus illatanyag, mellyel elsősorban parfümökben találkozhatunk Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Az Evernia Furfuracea (angolul: Treemoss Lichen) a csapadékos területek fenyőféléin megtelepdő zuzmó. Kivonata illatanyagként használatos a kozmetikai iparban. Hasonlóan az Evernia Prunastri kivonatához allergiás reakciót, fényérzékenységet okozhat az arra érzékenyekben. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.