Tom Ford

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. március 13.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml,100 ml és 250 ml

Dohánylevél és fűszerek aromája keveredik az illatába.

Ár: 4000 , Eladó: SandorMolnar
Állapot: kipróbált 5ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Bármilyen megoldás. KP, fo
Tom Ford - Tobacco Vanille EDP luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 6200 Ft, 10ml = 11500 Ft
Ár: 6200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Rhodesian Ridgeback

2019. december 5.

Eléggé megosztó parfüm, ami szerintem elsősorban inkább az árának köszönhető, de mondhat/írhat bárki, bármit: ez a parfüm akkor is egy ikon. Egy igazi legenda a parfümvilágban. Nem véletlenül. Ez volt a Private Blend első olyan darabja, ami rögtön niche magasságokba emelte őt, és az egész Brandet. Lehet, hogy a legtöbb TF illat túlértékelt és túlárazott, de ez megéri az árát.
Szép, gazdag, kissé sötét illat, amely viszonylag egyszerű összetevőkből áll. Az eredmény egy kiváló téli illat, brutális tartósság, nagyon erős projekció (vagyis mások is érezni fogják rajtad néhány méteres távolságból) és nem maradsz dicséret nélkül sem. Rajtam szerencsére inkább a dohány illata érvényesül. Ilyen remek dohány illatot még nem éreztem parfümökben. Különleges alkalmakra, mert nagyon borsos az ára. Csínján kell vele bánni és adagolni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Szilvoci

2019. november 11.

Elsőre nagyon nem jött be, teljesen férfias volt rajtam, így el is tettem a fiókba, de adtam neki egy második esélyt - és nagyon is jól teljesített. Nagyon szexi illat szerintem, de nem minden napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Regina11

2019. november 6.

Rajtam nagy bánatomra a dohány dominál, mintha nagypapám pipázna miközben a mama sütit süt. Keveredik az édes vaníliás sütis aroma a markánsabb dohányos fuvallattal. Tovább adtam egy barátnőmnek, rajta vaníliás édes csokis illata van ezért adom a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

BijouScott

2019. október 25.

Ruhán vaníliás dohány, vagy inkább dohányos vanília. A börömön Raffaello 🤨 Kellemes, de nem vett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Scara

2019. szeptember 8.

Tegnap a hűvösebb idő miatt elfogott a lelkesedés és útnak indultam őszi-téli parfümöt keresni (mintha nem lenne éppen elég már így is itthon 😃). Ez a parfüm már régóta érdekelt, ezért az utam a Mammut D.-be vezetett. Egyből magamon teszteltem, kifújás után mennyei aszalt gyümölcsöket éreztem, mély, füstös vaníliával. Már-már vittem is volna azonnal a kasszához, de tapasztalt parfümmániásként adtam neki még egy kis időt. És milyen jól tettem! 10-15 perc elteltével teljesen átalakult rajtam az illata és a legnagyobb meglepetésemre a L’Artisan Tea for Two parfüm tökéletes másaként illatozott tovább. Ez utóbbiból 2 üveggel is elhasználtam, így határozottan felismertem.
Nem tudom hogyan értékeljem most Tom Ford bácsi ezen alkotását. Figyelembe véve, hogy ez 7 évvel később jelent meg, mint a Tea for Two és hogy én azt előbb ismertem és használtam, így 3*-nál többet nem tudok rá adni. Az illat szép, és akinek a Tea for Two-val nem volt szerencséje találkozni, annak megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Lupiluuu

2019. szeptember 6.

Ő az az illat,amit nem tudok kiverni a fejemből.....egyedi és karakteres füstös vaníliás,aszalt gyümölcs bomba. Nálam egyértelműen az erotikus ,vonzó kategóriába sorolható. Férfiakon szerintem túl sok, nőkön viszont minnél jobban előjön annál jobb! Megadja a viselőjének azt a szexuális kisugárzást ,hiszen Tom Ford épp ezt akarta elérni vele .....hát sikerült!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

barni8

2019. szeptember 4.

Vaníliakígyó.
A jóöreg vanillincukor. Kuglófemlékek. Hempergő kiflik. Pajzán vihogás. Olyan kis kobold kacajok. Élesek és halkan is hangosak.
Karácsonyi angol kalács..Cukrozott gyümölcsökből rakott láncsor.
Kakaóporos vanília fagyit majszolnak Givenchy-ba öltözött menyasszonyok....szájukból messzire lóg a dohányszipka.

Tejsodó paravánok. Bézs. Mindenemet elönti a bézs szín.

Egy sötét, tonka-lapos vaníliarúd, Monsieur Van Yves amint fehér porcukor tóban lubickol.

Na. Mert nincs benne víz.
Nincs benne levegő.
Nincs benne könnyedség.
Nincs benne oxigén.

Mestermű.
De nekem fullasztó.
Tömény.
Mint egy túlzsúfolt múzeum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Vaníliakígyó.
Karácsonyi angol kalács..Cukrozott gyümölcsökből rakott láncsor.

Tejsodó paravánok. Bézs. Mindenemet elönti a bézs szín.

Na. Mert nincs benne víz.
Nincs benne levegő.
Nincs benne könnyedség.
Nincs benne oxigén.

Mestermű.
De nekem fullasztó.
Tömény.
Mint egy túlzsúfolt múzeum.

Ascyra

2019. július 11.

Kardomba fogok dőlni. Vagy már abban vagyok, a fene se tudja. Én már ezerszer megígértem magamnak, hogy amíg tele a parfümösszekrény jobbnál jobb cuccokkal, nem megyek be egyetlen parfümériába sem. Én mindig átverem magam, hazudok, csalok - alattomosan. És persze mi jön velem szembe? Hát ő. Nyilván. Mi más?! Hogy biztosan megint újra és újra, csalfán és hűtlenül csaljak.
Az illat olyan, amit biztosan éreztél már: ezer meg ezer vanília létezik, ezer és ezer bagózó nő és férfi vesz körül, akik feslettek, de mégis jól áll a kezükben a cigi, a szájukon a félmosoly. Kizárólag bariton hangon képesek megszólalni, azt is úgy teszik, hogy a szavakat hagymázasan, melankolikusan és borzasztó erotikus módon tudják elsuttogni. Hát ilyen ő is; hatalmas hatókör, mindenkit behálóz, tartós és ragadós, ott marad és nyomot hagy. Nem fogod kiverni egyhamar a fejedből. Ő jelentőségteljes, lehet, hogy tucat +1 jön szembe az utcán, mégis kiemelkedő közülük, mégis valami nüansznyi dologban más. Ez az apró-piciny különbség az, amitől pont Őt és csak Őt nem fogod elfelejteni.
Illat 11/10, hatótáv 20/10, elegancia/fertőfeeling: százezer. Megfizetethetetlen. Ez is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

pitman

2019. május 20.

Nagyon kellemes bar meglehetosen eros parfum

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Nagyon kellemes bar meglehetosen eros parfum

Verona5

2019. március 20.

Sajnos neki is több a füstje, mint a lángja - mindenki odavan érte, ezért én is sokat vártam tőle, de sajnos nálam alulteljesített. Valami brutál pipadohányos, füstös, fenséges vaníliás elegy helyett egy savanyú, csípős orrfacsaró szag lett a bőrömön és alig érezni ki benne a vaníliát. Szeretem a savanykás illatokat, de őt nem. Erősnek erős, tartós is, de csak egy kiadós fürdés után szaglászva vált egészen elviselhetővé rajtam, viszont ilyen illatra nem ad ki pénzt az ember lánya, főleg, ha már találkozott a PdM Herodjával és az Oajannal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Lyral, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.