Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: andreaszabo, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: fűszeres-fás

Illatösszetevők: citrom, bergamot, rózsaszín bors, kardamom, narancsvirág, sáfrány, jázmin, cédrus, szantál, pacsuli, ámbra, dohány

Lifeforce

2018. november 24.

Nagyon férfias illat, nagyon szeretem. Már többször vettem ajándékba. Véleményem szerint a 40-es és 50-es férfiakhoz illik a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 24.

rammy717

2018. május 3.

Mi is párommal vettünk egy-egyet a márkából. Nekem a kedvenc illatom rajta. Édeskés illat, nem az a durván fűszeres, de mégis van benne valami, amitől olyan kellemes, férfi illat lengi körbe. Nem az a körülötte két méteres illatfelhőt csináló parfüm, de szerintem elég tartós, és kellemes. Kiváló ár-érték arány. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

gabrielladunai

2018. március 18.

A barátommal egyszer megleptük egymást a márka páros parfümével. Én kicsit kevésbé szerettem, ő viszont imádta, amit kapott! Azóta már egyszer újra is vette, és mindig nagyon szívesen fújja magára. Egyébként egy édeskésebb, könnyedebb, vaníliás illatról van szó, egyáltalán nem karakteres vagy fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

nyarigabi

2014. december 21.

Fura egy illata van, nagyon divatos most, tizenéves fiúnak ajándékba tökéletes lenne. Nekem nem jön be ez a vonal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

andreaszabo

2014. december 4.

Friss, sportos, karakteres illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 4.

Friss, sportos, karakteres illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citral, Eugenol, Geraniol
Színezékek: CI 42090, FD&C Red 40

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.