Tom Tailor

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: andreaszabo, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: bergamot, narancs, narancsvirág, orrisgyökér, ámbra, pézsma, vanília

Apróságok! Minden 1000 ft!!!
Ár: 1000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/szállítással, de utánvét nincs!
Csere is! Üvegében: Tom Tailor College Sport Women
Ár: 1490 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/szállítással, de utánvét nincs!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vivoka100

2020. július 17.

Sajnálom, hogy nem gyártják már... Pedig imádtam és nagyon sokan dicsérték az illatomat mikor ezzel fujtam be magam. A bőrömön és a ruhámon is sokáig lehetett érezni! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

esztertopi

2020. május 5.

Imádom az édes parfümöket, úgyhogy ez abszolút teli találat. Sajnálom, hogy nem gyártják már. Nagyon tartós és intenzív illata van. Szerintem az üvege is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

wildrose

2020. április 3.

Kifújáskor halvány citrus, aztán extrán púderes írisz, leszáradása pedig meleg vanília és puha pézsma. Rajtam elég intenzív és elég tartós, édeskés, de egyben könnyed, nem fullasztó, nőcis illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 3.

livia0

2019. augusztus 27.

Sajnos már nem gyártják de nekem ez volt maga a tökély. Kellemes, fűszeres, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

juccsi025

2019. július 11.

Létezik, hogy ezt a parfümöt már nem gyártják? Akartam belőle venni a Rossmannban, mert imádom, csak egy időre elfelejtettem, de nem volt. Dm-ben sem... már online sem lehet rendelni, de szerencsére a Futárplázán találtam még belőle 50ml-es tesztert, úgyhogy azt megrendeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Noncsaa15

2019. június 27.

Több üvegfel is vettem belőle akciósan. Imádtam ezt az illatot. Tartós, nőies, ár érték arányában is jó. Az üvege viszont nekem nem illik az illathoz.
Nem hiszem, hogy újra venném már, mert azóta azt hiszem megtaláltam az “igazit”, de van még egy fél üveggel, biztos elfújkálom mèg. :)
Ui.: Nekem nagyon hasonló ez az illat a Lancome La Vie Est Bell-hez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Ui.: Nekem nagyon hasonló ez az illat a Lancome La Vie Est Bell-hez.

gabnai71

2019. május 1.

Nagyon szeretem, ha ezt viselem, mindig megjegyzi valaki, hogy milyen jó illat. Elég csak reggel használnom. A ruhán utána is érződik napokig. A férjem is nagyon szereti ezt az illatot. Igazi nőies illat. Édeskés de nem tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

PETRA820718

2019. április 9.

Már megint...landolt a kosaramban féláron se.
Azt hittem nagyobb barátok leszünk, de már megint impulzus vásárló voltam, így elhoztam egy megint édes, nem túl tartós, LVB-re hajazó illatot.
Túl sok ilyen van már, nagyon hiányzik a csavar, az üvege jó pofa, bár nekem nem illik a belső tartalomhoz.
Fiatal lányoknak, elfújkálni tökéletes, nekem ennyi, még jó, hogy akciósan vettem, úgy érzem nem én leszek az utolsó gazdája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Már megint...landolt a kosaramban féláron se.

stioneva

2019. március 25.

Az egyik kedvenc parfümöm. Kellemes, nem émelyítően édeskés az illata és sokáig tart. Egy nap elég egyszer használni, este is ugyanúgy érezni lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

dorika7619

2019. március 14.

Az eddigi legédesebb és legtartósabb illat, amit viseltem. Néha tolakodó már, de felmelegít, jobb kedvre derít. Minden nap nem tudnám használni, kell egy kis pihenő lágyabb illatokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 42090