Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegy: citrom, bergamot, mandarin,

Szívjegy: levendula, babérlevél,

Alapjegy: cédrus, pacsuli, pézsma.

pearldiver66

2019. február 2.

Én a Rossmann ban nézegettem valamit a páromnak, akinek mindig én veszek parfümöt,mert ő magának sose venne,de ha van akkor örül neki,és használja is.Ahogy nézegettem a férfi illatvonulatokat, hát engem ez fogott meg a legjobban. És én nem tudom,de a férfiakon valahogy a parfümök sokkal jobban működnek mint a nőkön,ezt figyeltem meg. Egy aránylag olcsó edp,edt, is sokkal jobban ott van rajta,mint rajtam..... És mindegyik jól működik! No, hát ez a kis edt ,is tökéletes! Éppen akciós volt, mondtam magamban teljesen jó ár,jó illat,egy próbát megér.....és valóban!!!!!! Nagyon jó illat! És a tartóssága is 5-6 óra ..... ruhán,és főleg a hajon ott méginkább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Cintia04

2017. november 26.

Páromnak vettem én is ezt az illatot. Nagyon megtetszett neki de ha rajta múlna soha semmit nem venne magának csak amikor már nagyon muszáj! Így hát megvettem én mert persze tudtam, hogy nagyon fog örülni neki a másik 6 parfümje mellé ( na ezért nem kellett még egy :D ). Nagyon szereti finom, kellemes kis munkaparfüm lett ez is és hát rajta baromi tartós! Végtelenül jó bőrkémiával áldották meg mert rajta a kis 4000 forintos parfüm is szinte egész napos rajtam meg a sok 20-on ezres alig tart! Eszméletlen! :D A levendula nagyon finoman érződik de nem szúrósan hanem, lágyan de mégis ad neki egy karaktert picit citrusos és a pézsma, pacsuli, cédrus nagyon jól kivehető benne amikor végül leszárad. Jó kis parfüm ez, jó áron, jó tartóssággal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

beracska

2016. szeptember 8.

Karácsonyra vettem ilyet a páromnak. Jó illata van és szerintem tartós is annyira, amennyire egy ilyen kategóriájú parfümtől el lehet várni. Ár érték arányban jónak találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal
Színezékek: CI 28440

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!