Tom Tailor

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Janka20

2021. november 24.

Tartós, nap végén is éreztem magamon. Ár-érték arányban teljesen jó, sokan megdicsérték rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 24.

jgitta95

2021. október 22.

Az első Tom Tailor parfümömet ajándékba kaptam (egy másik fajtát), az nagyon tetszett, ezért körülnéztem a márka háza táján, hogy mi a felhozatal és 2 másik parfümjüket is megvettem. Az egyik annyira nem lett a kedvencem (már nem is emlékszem a nevére), de azért elhasználtam. És ez volt a másik, amit imádtam, azóta már kétszer újra vettem. Nagyon finom, elegáns illata van szerintem, és viszonylag tartós is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

letty55

2021. augusztus 24.

Sokáig kerestem a parfümömet, aztán megtalaltam a Tom Tailort, és szerintem eldőlt a dolog. Bár egy picit több benne az édes illat, mint ahogyan várnám. Tartósságra 5pont, ár - érték arányban pedig csak annyit, hogy mindig kivárom, amíg valamelyik drogéria leárazza. Úgy mindenképp megéri. Megy az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

kissagi19

2021. augusztus 11.

Nagyon finom, szépen összerakott illat!
Reggel 2 fújást még este is érzek, ami ugye önmagáért beszél. Az illatjegyeket nehezen különítem el, ami biztos, hogy kifújáskor narancsos-ribizlis, erősen gyümölcsös, majd leszáradás után pacsulis-karamelles ribizlis illattá szelídül. Igényli a hűvöst, ugyanakkor ma 33 fokban fújtam, és szépen muzsikált. Az ára nevetségesen kevés, 50 ml tesztert kaptam a bolti ár feléért.
A Viktor&Rolf illathoz való hasonlósága külön növeli a szememben az értékét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Nagyon finom, szépen összerakott illat!
A Viktor&Rolf illathoz való hasonlósága külön növeli a szememben az értékét

Wictory

2021. július 30.

Sajnos kénytelen vagyok levinni a magas pontszámát, előre elnézést kérek azoktól, akik szeretik. Nekem nem, nem és nem. Fullasztóan édes, émelyitő, viszont azt elismerem, hogy tartós. Kétszer tettem vele próbát, de az egyik összetevője idegesít, szédüléses állapotot idézett elő. Örülök, hogy sikerült lepasszolnom....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Brygo

2021. május 17.

Teljesen jó mindennapi parfüm, elérhető áron (akciósan meg pláne).
Nem különösebben kiemelkedő, nem annyira egyedi vagy különleges, valami mégis megfog benne.
Tartóssága nálam 2-3 óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Teljesen jó mindennapi parfüm, elérhető áron (akciósan meg pláne).
Tartóssága nálam 2-3 óra.

georgina_95

2021. március 20.

Tartós illat, kiváló ár-érték arány. Nekem megérte:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Tartós illat, kiváló ár-érték arány. Nekem megérte:)

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon kellemes illata van és nagyon tartós.
Az egyik kedvenc illatom . Megéri megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon kellemes illata van és nagyon tartós.
Az egyik kedvenc illatom . Megéri megvenni.

niCool

2020. december 29.

Kedvenc parfümöm egyike. Nagyon kellemes illata van, és elég tartós. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. december 29.

Kifújáskor kissé gyógyszer illatra emlékeztet de ez szerencsére gyorsan elillan ,kellemes édeskés
picit karamelles erősebben pacsulis marad.Nem zavaró nem émelyítő irodába hétköznapra
megfelelő kizárólag télen tudom elképzelni.
Néha home-officeban befújtam magam itthon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 29.

megfelelő kizárólag télen tudom elképzelni.
Néha home-officeban befújtam magam itthon is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 16255, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.