Tom Tailor

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegy: mandarin, narancs, ribizli,

Szívjegy: jázmin, narancsvirág, barack,

Alapjegy: pacsuli, vetiver, karamell

Tom Tailor Urban Life Woman (50/~45ml)
Ár: 4000 , Eladó: rabbitdoubt
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyes átvétel

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Az egyik kedvencem, nagyon finom, édes illata van. Még este is érződik az illata. :) Már többször újra vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

ancs11aa

2020. június 4.

Egyszerűen imádom! Müllerben vettem learazva, isteni illata van és szuper tartós ! Egyik nagy kedvenc lett nálam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

krisztike09

2020. április 26.

Kedvenceim között van ez a parfüm! Illat összetevők harmonizalnak, így kellemes illatú!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Rita0126

2020. március 6.

Ajándékba kaptam és először nagyon szerettem. Volt idő amikor csak ezt használtam, volt hogy félretettem kicsit de azért visszatértem hozzá. Viszont sajnos az utóbbi időben nem bírom elviselni pedig több mint felét boldogan elhasználtam :(
Már 2x rosszul lettem tőle. Azért csak 1 csillagot vonok le mert szerintem ez nem a parfüm hibája egyszerűen nekem sok már. De alapvetően egy tartós nőies parfüm amit rajtam is sokan dicsértek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

klau810614

2020. január 21.

Már évek óta szemeztem vele de valahogy mindig más illat került előtérbe 😁 de ma megvettem és nem bántam meg ez valami isteni finom 😍 Gyümölcsös ,édes egy csöpp pacsuli és ennyi se több se kevesebb de ez pont elég nekem rohangálós illatnak.Ja és baromi olcsó és baromi tartós !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

cicamokusz

2019. december 27.

Kedves kis üvegben egy kellemesen édeskés, igazán nőies illat, ami még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Laroselly

2019. november 23.

Hatalmas kedvenc, ruhán 4 napig is simán érezni, bőrön 12 óra kb. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Hatalmas kedvenc, ruhán 4 napig is simán érezni, bőrön 12 óra kb. <3

livia0

2019. augusztus 27.

Mostani kedvenc! Drogeriaban 50%akcióval vettem egyet, két nap múlva vettem még egyet mert nagyon tartós és finom illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

zsizmo

2019. augusztus 11.

A masni a gyengém a parfümöknèl.. Ár- értèk arányban nagyon klassz kis parfüm. Amikor ezt a parfümöt használom, azt mondják hogy süti illatom van :) Csajos, fiatalos ès nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

BRebi

2019. május 27.

Egytértek az előttem hozzászólokkal. Tartós, édeskés, de mellette nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 16255, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.