Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3800 Ft

Megjelenés éve: 2013

Fej: Vanília, Vaníliavirág, Cassis, Citrom, Mandarin

Szív: Virágos és Aromás Frézia Jegyek, Jázmin, Narancsvirág

Alap: Vanília, Karamella, Mósusz, Fás Jegyek

Ár: 3800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
gyik

2015. október 27.

Nagyon finom illat és tartós. Egyszerre édes és virágos, de nem émelyítő módon. Örülök, hogy megvettem, csak kár hogy anyukám elkunyizta tőlem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Adrienn88

2013. november 8.

Kedvelem az édes illatokat.Elsőre nagyon töménynek tűnt és azt mondtam ez még nekem is sok.Annyira nem tetszett,mert émelyítően édesnek tartottam.Pár óra múlva is még ugyan olyan intenzíven éreztem az illatát magamon,ahogy telt az idő és gondolom hozzá szokott az orrom egyre inkább megkedveltem és utána szabadulni sem akartam az illatól.Egy üvegcsével biztosan venni fogok,de csak mértékkel fújok magamra.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

vanillacaramella.sweet

2013. július 30.

Pár napja próbáltam ki DM-ben, isteni vaníliás, virágos illat. Ahogy az illatjegyek is mutatják, főképpen a vanília dominál. Tartós is nagyon! 20 ml 4,300-. Hátha megjelenik nagyobb kiszerelés, mint a többi illatból is. De mindenképpen be kell szerezni, édes, meleg vaníliás illat, és egyáltalán nem olyan tömény, mint pl. a Pink Sugar, bár én azt is szeretem. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.