Tommy Hilfiger

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: pink bors, ibolya, alma, rózsa, mósusz, szantál, galagonya

ALettah

2019. szeptember 10.

A tartóssága minden kritikán aluli: 10-15 fújás egy óra múlva már nem érezhető. Testpermet kellene legyen.
Az eredeti Tommy Girl nagy szerelmem, ezért boldogan csaptam le erre a flankerre is. Nos, nem üti ki a nyeregből az eredetit. Édeskésebb, roppanós almával nyit, halványan érződik a rózsabors, majd egy nyugis, ápoltságot és lazaságot sugárzó szantálos tiszta illattá válik. Sajnos a tartóssága is sokkal rosszabb, mint az eredetinek, egy-két óra. Szeretettel fogom elfújkálni a nyári szezonban, de nem lesz belőle alapdarab, mint a klasszikus Tommyból.
Az üvege csinos, olyan amerikai "collage"-es :) Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Az üvege csinos, olyan amerikai "collage"-es :) Tetszik.

virag114

2019. május 24.

Valószínűleg kiárusításban jutottam hozzá kedvezményes áron, mert azóta nem látom a polcokon. Nekem tetszik az illat, valóban nem tartós, de nem is tolakodó. Tavaszi/nyári időszakban napközben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Lgina

2017. szeptember 22.

Ünneprontó leszek, de ezt az illatot le kellett mosnom magamról. A fejillat még friss, kellemes, gyümölcsös, de amint ez elpárolgott, előjött egy műanyag, porosan édes, kellemetlen aroma, a leszáradása pedig egyenesen fejfájdító volt számomra. A tartóssága közepes, hatósugara moderált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

biusjj

2017. július 5.

Nagyon finom, nyárra szuper és tökéletes! Kellemes most fürdöttem illata van, nem tolakodó, virágos-gyümölcsös illat. Nem igazán tudnék összetevőt kiemelni, hogy mit érzek ki belőle, mit nem, Egyszerűen csodás. Nem vág arcon, mikor felfújom. Azt is hittem először, h kb. semmi illata nincs, de egyszer csak megcsapott egy kellemes tisztaság illat. Kerestem honnan jöhet, hát a csuklómról. Egyfolytában érzem, nagyon kellemes. Rajtam jól működik, kellemes, a nyári hétköznapokra tökéletes, de alkalomra is el tudom képzelni. Nekem kifejezetten jobban tetszik mint a classic tommy girl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

egetoerika

2017. július 4.

Az eredeti 10000 helyett 3500 -ért jutottam ma hozzá. Nem bántam meg. Nagyon szeretem a borsos illatokat, ez sem okozott csalódást. Finom, a mai top trendi illatokhoz képest nem annyira édes. Inkább határozott, de laza, farmeros pólós. Nem annyira nőcis, éppen jó. Nem mondom hogy határozottan felismerhető. Eredeti áráért nem venném meg, de ennyit szerintem bőven megér. Nem rossz, ára miatt kap csak 3*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Marcsus

2014. április 30.

Ajándékba kaptam a doboza nélkül, és megmondom őszintén, az üvege alapján nem hittem volna, hogy ez egy márkás parfüm. Eddig "ész nélkül" fújkáltam magamra, mert bár finom az illata, olyan semmilyennek érzem, nekem hiányzik belőle valami csavar, valami kis extra, különleges. Nem tartós, nagy mennyiség kell ahhoz, hogy pár óra múlva is lehessen érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

makeuplover20

2014. február 16.

A párom lepett meg vele Valentin napra.Nagyon kellemes kis illat,édeskés,gyümölcsös,nőies.. Próbaképp ráfújtam a csuklómra és még másnap is éreztem szóval tartósnak tűnik :) Jó választás volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

lieber.judit

2012. december 4.

Korábban Tommy Girlt használtam, nagy szerelmem az a parfüm. de miután kifogyott, mentem a boltba,hogy megvegyem, az eladó megmutatta a "legújabb" Tommyt, és nagyon megtetszett..nem mertem bevállalni,hazavittem a régi parfümömet,de a kezemen ott volt az illata ennek is. hazafelé sokáig szagolgattam és rájöttem mostmár inkább ezt szeretném. másnap kicseréltem!:D és azóta is boldog tulajdonosa vagyok! Engem valamiért a kávéra emlékeztet az illata.karakteres,szexis illat! Csupán azért 4csillag, mert a dobogó második helyét foglalja a kedvenc parfümöm után.. de ez a hely is figyelemreméltó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Galaxolide, Eugenol, Synthetic Musk, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Lyral, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate, Allylanisole
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.