Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej jegyek: Olasz bergamott, Fehér barack, Fekete ribizli

Szív jegyek: Bíbor írisz, Mimóza

Alap: Pézsma, Tonkabab, Kókusz

edinaa225

2018. augusztus 15.

Imádom, már a második üveggel rendeltem. Tartós, akciósan olcsóbban sikerült hozzájutnom. Megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Szanszi

2017. május 27.

Pár hete kaptam ajándékba, már régebb óta szemezgettem vele. Nekem olyan minden évszakban viselhető illat, nem kifejezetten nyári. Inkább virágos mint gyümölcsös. Kifejezetten tartós illatnak mondanám, este még szoktam érezni a csuklómon vagy a ruhámon. Nagyon megkedveltem. Ja és olyan kis csini az üvegje! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

MissKenedy

2016. november 16.

Update: Amit viszont nem értek, miért van mindenhol úgy feltüntetve, mint nyári illat? Oké, de akkor nekem max nyár esti illat. Télen viszont annyira jó érzés egy szürke hétköznapon belebújni az édes kókuszos barack illatba. Úgyhogy nálam Ő abszolút 4 évszakos parfüm

Nagyon kellemes, fiatalos, nőcis illat. Sok férfi ismerősöm dicsért meg, mikor ezt viseltem. Az árához képest egy jó kis parfüm ami ráadásul elég tartós is. Munka végén még kérdezgetik mit használok, mennyire kellemes krémes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Nicolett022

2016. július 25.

Ez az egyik kedvenc illatom, ilyenkor tavasszal/nyáron a legjobb. A tartóssága is egész jó, 8 óra után még halványan érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 25.

rowan

2016. május 26.

Épp ma próbáltam a Douglas-ben, a pear-rel összehasonlítva. Őszintén szólva nem érzek túl nagy különbséget a kettő között, bár a pear mintha édeskésebb, cukrosabb lenne, mint a peach. És mindkettő számomra olyan mintha valaki haján olyan tipikus sampon illatot éreznék. o.O
Fincsi-fincsi, de ez a samponszerű illat zavar benne. Nekem nem az igazi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Aquariusgirl

2015. május 10.

Karácsonyra kaptam a fiaimtól :-), ők választották nekem. Mivel tudják, hogy borzalom vagyok parfüm téren - merthogy sosem lehet tudni, melyikre hogyan reagálok - feszülten figyelték az illatolás után reakciómat. És bár én magam biztos nem vettem volna meg (ahhoz nekem kellene még valami +), azt kell mondjam ügyesek voltak, mert kedves, friss kis illatka ez. Kicsit megsértődtek - mert a "finom kis nyári szagi ez" értékelésemre azt gondolták, hogy jó kifogás arra, hogy sose viseljem. De most már szent a béke, mert használni kezdtem. Barackék remélem visszaadnak egy kicsit már kopó hamvasságomból :-) Viszont azt nagyon remélem, hogy a kókusz rajtam továbbra sem jön elő, mert akkor bajban leszek. A hiányzó + miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

novak.v

2015. május 8.

Szeretem ezt az illatot. Nekem nem tűnik olyan hihetetlenül tartósnak, de 5 órán át biztos érzem magamon. Ezt használom napi rendszerességgel kb másfél hónapja, és tetszi-tetszik, de nem ő az igazi, így nem is bánom h csak a kisebb kiszerelést szereztem be. Szerethető illat de nekem csak az az elvagyokvele kategória, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

csakmoni

2015. április 11.

A lányom első igazi parfümje volt, a 18. születésnapjára kapta. Csapong azóta illatról-illatra, de ez annyira illett hozzá, hogy az csuda! Nagyon puha, nagyon lányos-nőies illat, nem unalmas és nem közönséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

Nóórika

2014. november 1.

Valóban össze van keverve másik képpel, a Peach Blossom rózsaszín,kék masnis.
Üde,friss, nyári illat, de valószínű nem fogom újra vásárolni ha elfogy.
Sajnos hiányzik belőle az a bizonyos + ami kicsit is különlegessé tenné.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Valóban össze van keverve másik képpel, a Peach Blossom rózsaszín,kék masnis.
Üde,friss, nyári illat, de valószínű nem fogom újra vásárolni ha elfogy.
Sajnos hiányzik belőle az a bizonyos + ami kicsit is különlegessé tenné.

Ina15

2013. április 25.

Szerintem valaki nagyon megkeverte a 2 KÉPET, mert a PEACH BLOSSOM A RÓZSASZÍN ÉS A PEAR BLOSSOM A ZÖLD MASNIS ÜVEG!! Mindegy most már csak a vélemény is cserélődik így! Itt is azt kell mondanom, hogy az illat nagyon finom, nyári, üditő, de nem venném meg csak ha nagyon kéne, mert az ára nem éri meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.