Toni & Guy

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

A hajnak csillogó, selymes fényt ad a hosszantartó sima frizuráért.

silence

2018. november 8.

Ez a fény-spray számomra egy csodaszer, imádom! 😍 Szárítás és vasalás után használom időnként (nem rendszeresen, minden mosás után, csak ha épp az alkalom megkívánja) és csodás illatú, extra fényes, csillogó, pihe-puha és lágyan omló hajzuhatagom lesz tőle, mindenki megdícséri a hajam, amikor használom. Tényleg olyanná teszi a hajam, mint a hajfesték reklámokban a nőciké..... csillogó, fényes és egészségesnek tűnő 🤩 Pedig valójában sajnos nem az, erősen igénybevett a sok szőkítésnek köszönhetően. 😔 Tehát nem minden arany, ami fénylik, de ennek a fény-spraynek köszönhetően annak tűnik 😉
Bár a hidratáló hatása számomra megkérdőjelezhető, de az az ámulatba ejtő csillogás, amit ad és a hosszantartó finom illata miatt mindenképp megérdemli az 5-öst! 🌟

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

goracka

2018. szeptember 15.

Az amúgy is gyenge és törékeny hajam ettől csak rosszabb állapotba került... mintha vattából lenne afro frizurám. Fogalmam sincs, mennyi idő, míg ez helyre jön. Ha helyre jön egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

petimetra

2018. május 21.

nekem tul sokat nem hasznal, raadasul masnap kifejezetten szaraz lesz töle a hajam. biztos nem fogom ujravenni, de mas alternativat sem keresek helyette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

TaBePa

2017. március 28.

Szeretem a Tony & Guy termékeket, de ez csalódás, többszöri próbálkozásra is kuka. Ad egy kis fényt, de hamar elillan, és alkohol az egész...Sajnos tényleg ki kell dobnom, pedig több esélyt adtam már neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

encuuu

2016. június 20.

Még nagyon régen vettem egyszer kuponnal, de szerintem a legfeleslegesebb dolog, amiért valaha pénzt adtam. Ad egy kis plusz fényt, tetszik az illata, de ennél többet tényleg nem tud. A "hidratálást" inkább hagyjuk is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Fenolia

2016. március 14.

Nekem nem nagyon csinál semmit ...nem ad plusz fényt, tartást és nem is érzem , hogy hidratálna, csak jó illata lesz a hajamnak és kész.Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

scorpionqueen

2016. január 14.

Rosszul látó társaim! Egy életvezetési tanács: szemüveg nélkül ne vegyetek olyan terméket, aminek nem tudjátok elolvasni az összetevőit! De ha mégis, használat előtt legalább tegyétek fel a szemüveget és olvassátok el.
Mi jót tudna tenni a tömény denaturált alkohol mégis a hajjal? Semmit. A festett hajjal? Csak ártani tud neki. Egy borzalmasan száraz, durva szénakazallá változott a hajzuhatagom. Fénye sem volt természetesen reggelre, olyan fakó, élettelen lett tőle a hajam, hogy tudtam, jó kis roncsolás ment végbe. Dobtam is ki azonnal, el sem mertem volna ajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

horvathklaudia

2015. október 11.

Szép, természetes fényt ad a hajnak, az illatát nagyon szeretem. Sűrű, vastagszálú hajam van, így számomra a hidratàlás nem volt fő szempont a termék vásárlásakor... Ami nagy szerencse, ugyanis a T&G Hajszérum-mal együtt használva is érzem, hogy a hajam sokkal szárazabb. :/ Újravenni nem fogom, viszont tagadhatatlan, hogy a jelenlegi hatásával teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

ylexe

2015. június 17.

Nem találtam még olyan funkciót, amit ellátna. Az elején tetszett, de sajnos rájöttem, hogy nem sok mindenre jó. Nekem nem tetszik az illata, de nem büdös! Jövök updatelni, ha úgy alakul. Látom, eladni nem fogom tudni, mert épp 6-an áruljátok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

nadalandy

2015. április 29.

Nekem ez a pixiből van. Az én hajam nagyon szép fényes lesz tőle és nagyon jó illatú. De ha jól tudom sajnos elég drága.

Update: Már több, mint a termék felét elhasználtam. Továbbra is szép fényt ad a hajamnak. de sem könnyed tartást sem hidratálást nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol