Toni & Guy

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2015. június 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

A formula felitatja a zsírosságot, segít dússá tenni a hajat a hajtövektől egészen a hajvégekig, a legjobb hajformák elérésének érdekében.

Vikkiii

2017. december 2.

4-5 naponta mosok hajat, utolsó két nap szárazsampont használok, mert hamar lelapul nélküle a derékig erő hajam. Nagyon jó termék, nem ragad, tényeg dús hatást nyújt. Az illata elég erős, de kellemes, viszont nekem sokkal hamarabb elfogy, mint az Aussie száraz sampon, ami ugyanezt nyújtja fele ennyiért, kevésbé agresszív illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Szamomra nagyon nagy csalodas volt :( egyik igeretet sem tartotta be. Egyaltalan nem szarazsamponkent viselkedett a hajamon es meg a dusito hatasat sem teljesitette :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

blanche-neige

2017. július 11.

Elég ijesztő az összetevő lista... Mindenesetre muszáj volt megvennem, mert végigpróbáltam már az összes DM-es szárazsampont és kritikán aluliak. Egyszer régen kaptam egy T&G szárazsampont, és azt imádtam, úgyhogy rászántam magam, hogy kifizetek érte 2500 ft-ot. Az itteni vélemények alapján választottam ezt a fajtát, igaz már más a csomagolása, mint a képen lévőnek.
Az illata szerintem nem rossz, de köszönöm szépen van parfümöm, attól szeretnék illatozni és nem a száraz samponomtól.... Az eredmény nekem nagyon tetszik, tényleg jó. Plusz pont, hogy végre találtam egy olyan szárazsampont, amitől nem lesz fehér a hajam. A hajmosást én sem tudom kitolni vele, de mivel 3 naponta mosok hajat és a 2. napon már kicsit zsírosodik, szükségem volt valamire, amivel még a 2. napon is vállalható a hajam. Ezt megkaptam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

SzBori

2017. január 17.

Illata nagyon kellemes, viszont nekem nem a legjobb, a hajmosást nem tudom kitolni vele 1-2 napig. Szerintem nagyon drága ahhoz képest, hogy próbáltam már olcsóbbat, ami sokkal jobban szuperált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Sindy6

2017. január 3.

Az eddigi legjobb száraz samponom, és főleg az imádnivaló illata miatt. Felér egy jó kis parfümmel, annyira intenzív.

5 *

Szerintem ettől jobb száraz sampon nincs, ráadásul folyamatosan érzem a parfüm illatát napközben. Van aki dicséri a,, parfümöt,, :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

5 *

gumibogyo11

2016. december 21.

Régebben (kb 5 éve) használtam egy toni & guy szárazsampont, annak más illata és állaga volt, viszont összességében szerettem azt. Sajnos az már nem kapható én pedig mindenképp akartam egy fújós szárazsampont is a lush-os por mellé. Van vagy 3-4 különböző szárazsamponja most ennek a márkának, nekem erre esett a választásom. Én 1 hetet tolok most hajmosás nélkül ebből az utolsó 2-3 nap már úgy hogy a hajam össze van kötve. Nem kell sokat használjak belőle és igaz nem lesz frissenmosott hajam ettől, de abszolút nem látszik rajta az 5-6 naposság. Kipróbáltam úgy is, hogy hajmosás után kivasaltam a hajam, ilyenkor sokkal jobban zsírosodik a hővédő cucctól is, meg jobban is látszik az egyenesség miatt. Szóval kb 3 naptól reggel ráfújtam egy keveset és bevált most járok az 5. napnál a hajam szép dús, nem tűnik zsírosnak. Az illata nekem kicsit erős, egész nap érzem, de legalább nincs olyan nagymamás-daueros-fodrászat illata mint amilyenbe már belefutottam korábban. Egyelőre 5öst kap, meglátjuk hogy fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Szantobeata

2016. szeptember 18.

Első osztályú! Eddig idegenkedtem a száraz sampontól, majd rendeltem egyet az Oriflame-től, de az felejthető minőségű volt. Aztán hirtelen felindulásból a 25%-os "bármire" kuponommal KM-es csekkolást követően vettem egy ilyet a Dm-ből és hát...azt hiszem ez örök darabja lesz a hajápolóimnak! Almás-fahéjas illata van, de az én parfümjeimer biztos nem fogja elnyomni ( igaz, nem is könnyed edt-ket használok:) ).
Frissé, dússá varázsolja vékony szálú, lelapuló hajamat! Minimum egy, de inkább 2 napot nyerek vele! 5*, egyértelműen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Jillian

2016. szeptember 6.

Az első száraz samponom, eddig nem cseréltem le, de nem is cserélném le másra!!!
Az illata finom, ad egy kis volumet, és valóban használ. Nyilván ne várjunk tőle csodát, de egy 3 napos hajra még simán használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

CamomilleRose

2016. május 3.

A hatása jó, egy napot simán lehet vele nyerni, volument is ad, nem hagy nyomot a világos hajon. Az illata finom, viszont nagyon erős és tömény. Csak annak ajánlom, akit ez utóbbtól el tud tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Thegreensophia

2016. április 12.

Hát... Kicsit ragacsos érzés, max fél napig tart! Volument ad az igaz. Viszont amiért tuti nem veszem újra az az illata! Nagyon nagyon erős! Bármilyen parfümöt elnyom és egész nap megmarad... Nem éri meg az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol