Toni & Guy

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Nagyon finom permet, mely hajadnak csillogó, selmyes fényt ad és segít megelőzni sztatikus feltöltődését.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

melinda.xy

Korcsoport: >54
2021. április 21.

Nekem rövid hajam van, mosás után használtam, az egyik kedvenc hajápolómmá vált. Szép csillogó, illatos lesz tőle a haj és tényleg ápolja, lágyítja a száraz, szálkás hajvégeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 21.

6vilag

2020. november 8.

Vettem már pár haszontalan dolgot, azt hiszem ez is azok számát gyarapítja. Gondoltam, hogy hajmosás után segíteni fogja a kifésülést, és csili-vili lesz a hajam, azonban ez gyakorlatilag semmire sem jó. Nem könnyebb utána a hajkibontás. Fényes hajat ígér. Hát, hajmosás után mégis milyen lehetne? E nélkül is az. Nem vagyok normális, hogy ezért ennyi pénzt adtam. Nulla lenne csillag, ha lenne ilyen kategória. Vagy én nem jöttem rá még, hogy mire is jó ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol