Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

Hajtő emelés és dús hatás.

Kiszerelés: 222 ml

monique001

2019. október 9.

Az illata már önmagában megéri az öt csillagot 🙂 imádnivaló! Jól formáz, dúsít. A hajat nem nehezíti el: ennek más örülni szokott, én hátrányként említem, mivel nincs semmi hajtömegem, szeretem, amikor érzem, mintha súlya lenne. Na ezzel nincs. Ragacsosságot valóban nem érzek tőle. Zsíros hajra kiváló, picit szárító hatást is tapasztalok.
Összefoglalva, akinek zsíros, vékony, kevés haja van, mint nekem, és szereti az erős finom illatot a haján, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

senskin

2019. szeptember 25.

Kettős véleményen vagyok a hajhabról. Jó kis hajhab, szépen ápolja a hajszálakat, puha, kellemesen fényes és ápolt hajat eredményez.Próbáltam már sok professzionális hajformázót és ő kellemes használat., kellemes illata is van. Dússág és rugalmasság a hajnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Luiselotte

2017. február 13.

Ha nagyon extra Peggy Bundy :D hajat akarok akkor ezt veszem elő. Elég egy habcsóknyi az egész hajamra , előre hajolva gyorsan átszárítom és aztán jöhet az óriás körkefével a kihúzás.
Ápol, tartást ad és egyáltalán nem ragad. 3 napig bírja vele a hajam. Egyetlen negatívuma , hogy ha sokat használom akkor szárít , nem barátja a póthajnak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

gabobaby

2013. június 28.

Toni & Guy mániás vagyok, nem kétség. Sajnos nem olyan látványos az emelő hatás, viszont ami NAGYON pozitív, hogy finom illatú lesz a hajam, és nem ragad, nem áll össze, nem lesz durva tapintású. De ez ennél a márkánál megszokott. :) Elég sok és nehéz a hajam, ráadásul hosszú is, így lehet, hogy ezért nem emeli meg az egekig. :) Összegezve mégis megkapja az 5 pontot a selymessége miatt. És mert természetesen van volumennövelő hatása, különben nem vásárolnám meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.