Tonymoly

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1900 Ft

A Tonymoly eladási listájának vezető terméke. Hosszantartó hatás, vízhatlan.

6 árnyalatban kapható

Csucsi08

2017. június 14.

Én ferde ecsettel jobban tudok vonalat húzni, így azzal próbáltam ki. A feketét használtam egy ideig, de nem az igazi számomra. Fent van nálam eladáson, ha valakit érdekelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

seppunkata

2017. május 29.

A 02-es Brown árnyalatot vettem meg belőle. Nagyon jó, hogy van hozzá beépített ecset. Már jó ideje megvan, de még nem száradt be. Az ecsete egy idő után viszont már nem lesz olyan szép lapos, kicsit szétállnak már a szálai, így nem is tudok olyan szép vékony vonalat húzni. Egyébként szép tartós a végeredménye, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Kori

2017. május 13.

Ha nem lenne ott, hogy tartós és vízhatlan, akkor akár elégedett is lehetnék vele... de ott van, és nálam pontosan ez a két dolog az, ami nem valósul meg. Nagyon könnyű felvinni és egész szép farok részt tudok vele csinálni. 2-3 óra után felmászik a szemhájamra, és a farok rész is elmaszatolódik. A színe pedig így nem az az igazi fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

lara2

2017. március 3.

Nekem ez a tökéletes tus. Tartós, nem kenődik fel a szemhéjamra.Az ecsetével szép, vékony vonalat tudok húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

szancs95

2017. február 17.

Örülök, hogy más is ilyen jó véleménnyel van róla. Bár nem használok napi szinten tust, több fajtát próbáltam már, de eddig ő a top. Gyönyörű, intenzív színe van, ami nem kopik, mégis nagyon könnyű lemosni. Saját ecsettel használom, nem a hozzá tartozóval, de az sem rossz. Ez az ami tutira újravevős lesz (bár nem mostanság fog elfogyni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

_zsulu_

2016. december 23.

Nagyon jó tus! Rejtett, zsíros szemhéjamon is egész nap fenn marad, nem maszatolódik, nem pereg, viszont olajos arctisztítóval simán lejön! Annyi a trükkje, hogy felkenés után bizony meg kell várni míg megszárad (kb 1 perc..), de onnantól bombabiztos! Szerintem életem végéig elég lesz :D Lehet, hogy egy barnát is beszerzek, nekem fekete van.

Ud. (12.23.): Sajnos le kell pontozzam, mert az első pozitív benyomást követően alig nyúlok utána. Ha nagyon vékony vonalat húzok vele, akkor valóban szép tartós, de ha kicsit vastagabbra sikerül az a tusvonal, akkor semmi nem ment meg attól, hogy feltapadjon a mélyítővonalba... :( Próbáltam alappal, szemhéjpúderrel, fixálóval, semmi nem segít. Szóval sajnos nekem ettől fél munkát végez, kell mellé egy másik tus, így leviszem 3 csillagra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

zuzmano

2016. december 8.

Egyik legjobb tus. Nem reped nem kenôdik. Szép Vonalat lehet vele alkotni mert kézreálló az ecsete. Kônnyû használni. Egész nap fent marad nem kopik el a szín. Csak ajánlani tudom. Nekem feketém van de felcsigázódtam egy zöldes arnyalatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Herbst8101

2016. november 14.

Még előző év végén szereztem be s azóta csak ezt használom napi szinten, ennek ellenére még közel a fele mindig megvan, úgyhogy nem egy hamar kifogyós darab. Emellett tartós, nem maszatolódik el, nyáron melegben vagy könnyebb fizikai munka alatt sem kezdett "elmászni" a szemeimről. A színe is pont olyan intenzív, mély fekete, amit szeretek nem pedig sötét szürkés. Az eredetileg hozzá kapott kis ecset időnként összetapad de ezt könnyen orvosolni tudom egy tisztítással s utána ismét olyan puha mint előtte. A lemosásával sincs gond, olajos és olajmentes szemfestéklemosók is leszedték nekem eddig könnyedén. Sosem okozott irritációt még akkor sem ha egy kicsit sikerült a szemembe belevinnem. Ha kifogy tervezek más tust is kipróbálni koreai felhozatalból de mellette őt is biztosan beszerzem újra. Megéri az árát, főleg ha azt nézem milyen sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.

vargadora

2016. szeptember 15.

Szuper jó! Nagyon szép fekete. Krémes, mégis nagyon tartós, én nem a saját ecsetével használom általában, de az is nagyon jó. Remélem nem fog hamar beszáradni. Az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

jomosono

2016. július 15.

Imádom!!Most készülök barna színben is venni!!Nagyon tartós,jó cucc!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Imádom!!Most készülök barna színben is venni!!Nagyon tartós,jó cucc!!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.