Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   $4.28   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: e.fruzsi, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. július 12.

Ár:   $4.28
Kiszerelés:   8,3 ml

Ajaktinta

• összetételének 98%-át hidratáló összetevők teszik ki
  • Jojobaolaj tartalmának köszönhetően segíti a gyors felszívódást és az ajkak rugalmasságának megőrzését.
  • Gyümölcsös illattal

3 árnyalatban kapható

Nigea88

2019. március 14.

Most erkezett meg a 02 arnyalat es szaraz ajkakon probaltam ki, hagytam megszaradni es direkt ettem, olyasmit, ami harapni kell, kisse zsiros. Tapasztalatom szerint ekkor valoban kopik es nem szepen kozepen. Aztan ugy probaltam, hogy ajakbalzsam, majd kis ido mulva ra ecsettel a tinta, hagytam szaradni, majd megegy reteg az applikatorral. Igy nagyon szep eredmeny lett. Tul sokaig nem voltam igy, de addig nem kopott, micellas vizzel toroltem le. Hosszabb hasznalat utan updatelek, most nagyon tetszik! Villaval eveskor, ivaskor nem lehet gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Wee

2019. február 6.

Nekem a 02-es red árnyalat van még.
Szuper tartós, és könnyű vele átmenetes K-pop ajkakat csinálni vele. (Lollipop lips)
Nagyon egyedi és tartós, nap végén nehéz leszedni, valamint ha ujjal igazítom lehetetlen leszedni annyira megfogja a bőrt.

Illata mesés red berries-es. Állaga folyékony, ezért néha megfogja a fogaimat az elején.
(Zsepivel lejön persze)
De összességében nagyon szuper tartós imádom és más árnyalatban is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Nekem a 02-es red árnyalat van még.

(Zsepivel lejön persze)

Cu2tka-baba

2018. január 12.

Én imádom, még tavaly szereztem be az első darabot. Akkoriban csak a szám közepén használtam, színátmenet létrehozására. Most rúzsként is használom, 2-3 réteget hagyok megszáradni, arra egy kis plumping szájfény és egész nap tart. Nem fog , nekem nem szárít különösebben és nagyon szép:) Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

seppunkata

2017. május 29.

Az egyik legelső koreai sminkem, de nem szerettem meg annyira, még mindig szinte tele van. Nekem túl intenzív, még ha gradiens ajkakat csinálok, akkor is. Mintha vérezne a szám. Az illatát viszont imádom, olyan nosztalgikus kék szőlő illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

csengevarga

2017. január 26.

szép szin, sokáig tart.
Igen, lányok, szárit, és fog is, ahogy általában a folyékony matt rúzsok.
Szóval, ha nem szereted, és nem tudod kezelni az ajkaid ilyen tipusu kozmetikumok esetén, nem fogod szeretni.
DE!
Ha csiped, ha matt, és élénk szinű a szád, akkor imádni fogod. Ahogy én is.
Koreai kozmetikumok egyszerüen.. csodásak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

szép szin, sokáig tart.
Igen, lányok, szárit, és fog is, ahogy általában a folyékony matt rúzsok.
DE!
Ha csiped, ha matt, és élénk szinű a szád, akkor imádni fogod. Ahogy én is.
Koreai kozmetikumok egyszerüen.. csodásak :)

Funnyface

2016. június 5.

Első koreai ajaktintám volt, azóta már egy egész gyűjteményt sikerült felhalmoznom különböző márkáktól. Nagyon értékelem, hogy ebben nincsen alkohol, viszont mégis szárítja az ajkaimat. Meg kell jegyeznem, nem is olyan nehéz ez nálam, télen nem tudok emiatt rúzst hordani, az ajkaim amúgy is könnyen kiszáradnak. Folyékony tinta, aplikátorára nagy mennyiségű terméket felvesz, emiatt felvitelkor könnyen szétfolyik. Illata édes, gyümölcsös, íze is édeskés. Nem rajongok azért, hogy felvitele közben bizony érezni az ízét is. Ajkam bőrét nem egyenletesen színezi meg, a száraz részeken sötétebb. Rendkívül tartós, lehet enni, inni nem kopik le. Kicsit lassabban szárad, egy darabig még átszíneződhet másra. Száradásig nagyon enyhén ragadós is, de nagyon enyhén csak. Matt hatású, ajakbalzsammal jól együtt működik. Nem nyúlok utána a hétköznapokon, pedig rendkívül tartós és jól pigmentált, de az ajkaimat nagyon kiszárítja, kényelmetlen érzést nyújt ajakbalzsam nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

bundiriska

2016. április 7.

Nagyon szép színe van (a red és a cherry pink is megvan, de a harmadiknak a beszerzésén is gondolkodom) és tartós meg jól is mutat. Az egyetlen gondom, hogy nekem szárítja a számat. De ezen kívül imádom.

Update: furcsa. Elkezdtem gyakorlatilag rúzsként használni. Úgyis nagyon szép és tartós. Ráadásul nem szárít. :D

Update2: megvettem az utolsó hiányzó narancssárga színt is és imádom azt is^^ lehet valaha valakinek elég lip tintje? Azt hiszem nem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

nezili

2016. március 5.

Nagyon szeretem a Tonymoly termekeket, viszont ez nekem annyira nem valt be :( piros szinben van meg, es szerintem is teljesen szolo illata van, nagyon finom. Eleg pigmentalt, ha tobb retegben viszi fel az ember teljesen ruzs szeru. En ilyen formaban igyekszem hasznalni. Neha sikerul az applikatorral szepen felvinni, neha nem, azert ruzsecsettel precizebben lehet hasznalni. Engem nem szarit, de nem is hidratal, a szarazabb reszeket pedig kiemelheti. De most jon vele a legnagyobb baj... alapvetoen azert kacsintgatok az ajaktintak fele, hogy ne kelljen veluk annyit szoszolni a mindennapokban, mint egy ruzzsal. Legyen tartos, szep, maradjon a helyen, nekem ne kelljen azon stresszelnem, hogy vajon mi lehet eppen a szammal. Ennek a TM magic lip tintje tokeletesen megfelel, ott marad, es bar veszit a fenyebol, de azert egyenletesen kopik. Ez a termek viszont egyszeruen ocsmanyan es gyorsan kopik!! A szam belsejebol nagyon hamar eltunik akkor is, ha nem csinalok semmit a szammal (marmint kaja vagy cigi, ertitek:D) az evest aztan egyaltalan nem birja, egy ocsmany, vastag sav marad az ajkaim szelen, belul meg semmi :( barmennyire is szeretnem szeretni, a legfontosabb szempontnak, a tartossagnak nem felel meg sajnos, ugyhogy verzo szivvel, de csak 2 csillagot tudok adni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

sora

2015. szeptember 1.

Most ez az új kedvencem :) a piros színű van meg belőle és nagyon jó, tartós evést-ivást jól bírja, intenzív a színe, gyorsan szárad és nagyon aranyos a csomagolása is. Azt hiszem a Cherry pink árnyalatot is meg fogom venni. ^.^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

ViviAnne

2015. augusztus 25.

Na lássuk TonyMoly-ék 3. generációs tint-jét :) Nekem a Cherry Pink árnyalat van meg, szép cseresznyepiros. Illatra olyan mint a málnaszörp, bár barátnőm szerint, pedig kék szőlőlére hasonlít, és igazából mindkettő igaz! :D Az íze egy kicsit édeskés, de semelyik gyümölcsére sem hasonlít. A szín jól rétegezhető, viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon hamar megszárad és akkor már nem sok mindent tehetünk vele, mivel őrülten tartós! :D Tervezem, hogy beszerzem Red nevű társát is. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Narancssárga.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology