Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. március 10.

Kategória:   Hidratáló krémek

Teljes hidratálást nyújt, frissé és üdévé teszi a bőrt. a világosító összetevők olyan fiatalossá teszik bőrét, mint a frissen kinyílt virágszirom.
Kiválóan válogatott összetevői javítják a bőr tónusát, és ellenállóvá teszik.
4D Whitening system-mel, és számos értékes növény kivonatával, mint a százszorszép, ligetszépe, liliom, frézia, havasi gyopár, lótusz, fehér vízililiom(...).

Kiszerelés: 50 ml

Winger

2014. október 8.

Jöttem felpontozni.. :)
Több tasakkal 'elfogyasztottam', mire megvettem teljes méretben is. Az én száraz bőrömet remekül hidratálta, nagyon finom puha lett és valahogy egységesebb kinézete lett az arcomnak tőle. A bb is jobban terült rajta. Mindig elámulok, hogy a koreai termékek mennyire összedolgoznak (bár 1 kivételbe sikerült belefutnom..). Pattanást, egyéb irritációt nem okozott. Valami azt súgja, hogy újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Jöttem felpontozni.. :)

Racka

2014. május 1.

Szerettem volna, ha működik, de sajnos nem. Eleve nem szívódott be teljesen, órákkal később is éreztem h csak ül az arcomon (próbáltam egészen kevés mennyiséggel is), és ráadásul ragadt is (magában és felette bb krémmel is, kis púderrel), 2 nap használat után kipattogtam, plusz a nagyon fehér bőröm indiánszínű lett...úgyhogy bekentem a nyakam is vele, és úgy legalább nem maszkszerűen voltam rézbőrű. de a nyakamon is patik jöttek ki :S kár, kár, számomra használhatatlan. Sajnos úgy tűnik, érzékeny bőrre nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Villango

2014. január 21.

Nem vonok le csak egy csillagot mert túl érzékeny vagyok mindenre...de én picit kipattogtam tőle.
Csak mintám volt...akinek nem problémás a bőre, annak valszeg be fog válni, mert amúgy tényleg jó, nekem is tetszik, de az én bőröm sajnos így válogat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

svivko

2013. május 9.

Koreai csoda vol xyz653. Olyan kellemes meglepetések számomra ezek az olcsó, válogatott összetevőjű, free shippinges kis csodák. Ebből vagy 6 csomag mintát kaptam, és mostanra sikerült elhasználnom őket.
Nappalra használtam. SPF 15-ös fényvédő van bennük, lemaradt a leírásból.
Zsíros, néhol száraz néhol normál bőröm van. Nagyon könnyed, finom illatú majdnem áttetsző fehéres gél. Pillanatok alatt beszívódik, és egy órán belül olyan egyenletessé teszi a bőrképet -eltünteti a pirosságot, reggeli sápadtságot - mintha egy hámlasztáson és barnításon (eredeti életteli színét veszi elő az arcomnak) esten volna át, egy krém felkenésével. Mindig meglepődtem ha a tükörbe néztem, hogy azta, és még csak alapozó sincs rajtam. Imádom. Nem zsírosít, bár nem is mattít, pattik, irritáció nem jött ki használata során. Kellemesen hidratálja a bőröm, és csak estére , mikor már a bőröm is elfárad múlik el a hatása.
Egyszerűen csoda.
Eddig tartottam ezektől a fehérítő krémektől... De igazából itthon érdemesebb lenne kiegyenlítő krémnek nevezni. Hisz ezek a termékek azt szolgálják; kivilágosítják a sötétebb részeket, és egyenletes bőrképet adnak.
Ahogy a nagymamám mondaná: mik vannak....! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Nappalra használtam. SPF 15-ös fényvédő van bennük, lemaradt a leírásból.
Egyszerűen csoda.
Ahogy a nagymamám mondaná: mik vannak....! :)

Antioxidánsok: Arbutin, Ascorbic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ascorbic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.