Tonymoly

Ár:   $8.85-10.68   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 9.

Ár:   $8.85-10.68

Könnyen hordozható, stift kiszerelésű szem bázis

Bambusz kivonata ápolja, gyöngy kivonata azonnal világosítja, a haloxyl tartalma hosszabb távon képes világosabbá tenni a sötét szem körüli bőrt.
(Haloxyl: Water, Glycerin, Steareth-20, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7 összetevők együttese.)

Eedina

2019. február 5.

A reptéren nézelődve hidratálónak vettem meg, nem a fehérítő hatása miatt. Most már utólag azt gondolom, hogy a csomagolás - a forma - volt az, ami a pénztárhoz vezetett vele. Kicsit hűsít, kicsit hidratál, fehéren rétegződve összegyűlik a szem környéken. A kiszerelés tekerős stift, a kence maga halványkék. Tipikus távol-keleti kawaii (cukiság).
A marketing csillagos 5-ös, a termék 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

A marketing csillagos 5-ös, a termék 2-es.

Barabu

2018. április 5.

Nagyon cuki a csomagolás, bár az egyik fülét sajnos vissza kellett ragasztanom.
A krém elég csúnyán összegyűlik a szem alatti ráncokban.
A világosító hatást egyelőre nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Nagyon cuki a csomagolás, bár az egyik fülét sajnos vissza kellett ragasztanom.
A krém elég csúnyán összegyűlik a szem alatti ráncokban.
A világosító hatást egyelőre nem érzékeltem.

Polipca

2017. február 7.

A csomagolás elképesztően cuki, azonban nem egy csodaszer. Bár javít a sötét karikáimon, de inkább csak felfrissíti a reggeli begyógyult szemeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

karaibrahimgil

2017. január 6.

Cuki, kicsit kellemetlen illatú, semmit nem használ, de legalább gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Cuki, kicsit kellemetlen illatú, semmit nem használ, de legalább gyorsan fogy.

aishamamma

2016. május 24.

Van itthon egy hím házi pandám, azaz csak volt! :) Sötét karikáin sokat javított. Az elején szkeptikus volt (nem igazán használ semmi "felesleges" kencét) de a cukiságfaktor neki is bejött. Tényleg halványít, és jól siklik a bőrön. Pár nap után látható volt a különbség, azóta magától keni... Múltkor elutaztunk, otthon felejtődött, volt ám kétségbeesés. :) A 2 kis monokli állta a sarat, nem lettek sötétebbek. Szólnom kellett Neki viszont, hogy csak módjával kenje, mert a fehér vakolat azért sokáig ott van a szeme alatt. Ajánlott regel hamar felkenni, jól eldolgozni, bepaskolgatni, hogy indulásra már ne látszódjon. Van vele macera, de összességében elégedettség van, pláne, hogy én nem vártam tőle semmi hasznosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

bundiriska

2016. április 7.

Nekem valahogy ezt sehogy se sikerült normálisan használni. Vagy semmi láthatót nem javított a fekete karikáimon vagy annyira fehér lett, hogy túl feltűnő volt a szemem alatti fehérség az arcomhoz képest.
Olyan cuki volt meg olcsó is, hogy muszáj volt megvennem, amikor láttam a boltban.. nem nagyon használom, de ott van az azstalomon és dísznek jó. Nagyon cuki :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

nezili

2016. január 5.

Most erkezett meg, kb egy oraja kentem fel, de sokkal jobbak a karikaim (amikkel jol allok, mivel vizsgaidoszak van). Zabalnivalo a csomagolas - es szamomra meglepoen jo minosegu, massziv muanyag, szoval nem erzem azt, hogy fel percre bedobom a taskamba es mar nincs fule. Eleg nehezen is nyilik ki, ugyhogy siman hurcolhato is. Olyan kis fogdosnivalo, es legszivesebben kirakna az ember az asztalra :D na a kulcsin megvan, lassuk a belbecst. Stiftes, tekeros kiszereles, es egy feher, kisse kemeny, tipikus kremillatu cucc van benne. Elsore azt hittem kicsit kemeny lesz, de minden problema nelkul siklik a boron, pirospont. Szerintem elsore kicsit sokat kentem fel, mert azt ereztem eltunt az egesz, beszivodott, de kicsivel kesobb lattam, hogy egy keves felgyult a rancban, mindegy, keves kell. Irritaciot egyelore nem tapasztaltam, remelem nem is fogok, viszont mar most lattam pozitiv valtozast, borzasztoan bizakodok, megajanlom neki az 5 csillagot.

Ps.: en 6 dolcsiert rendeltem f2plus1-tol, es ot borzasztoan ajanlom. Kuldott egy csomo mintat, es 6(!) munkanapon belul megerkezett. Egyebkent iamlove is nagyon jo, tole is ugyanakkor rendeltem, mint f2plus1-tol es egy idoben jottek meg, plusz o is pakolt be egy csomo tesztert. Rubyrubytol peldaul nem kaptam, pedig iamlove-tol is csak egy termeket rendeltem. Na ennyi, eljenek a koreaiak! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Antioxidánsok: Pearl Extract, Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Glycerin