Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: picur666, az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Kézkrémek

Gazdagon tápláló, hidratáló kézkrém bőrfehérítő hatással

Herbst8101

2018. november 5.

Eddig szerencsére nem sok Tonymoly termékben csalódtam, ebben a kis kézkrémben sem kellett. Állagra nekem a kék fémdobozos Niveara hasonlít, eléggé sűrű, viszont könnyű eloszlatni s nekem hamar be is szívódik, max 2-3 percig tapad kicsit a kezem utána. Az illata érdekes, gyógynövényesnek mondanám de igazából annak se teljesen viszont nekem tetszik ez is benne, hogy nem olyan megszokott gyümölcsös, virágos vagy éppen édes illat, hanem teljesen más. Maga a krém mennyisége nem túl sok de én csak hétvégéken használom mert van több kézkrémem is itthon, beosztom mikor melyiket kenjem így nekem kitart 4 hónapig. Napi használat mellett biztosan elfogy gyorsan, így aki olyannak szánja, tény, hogy ennyi pénzért nem biztos, hogy megéri megvenni neki. A hatásával szintén elégedett vagyok, ha a szél vagy hosszabb ideig hidegben tartózkodás, mosogatás után jobban kiszárad a kezem olyankor is nagyon jól hidratálja, puha lesz tőle. A tartóját mint más Tonymoly terméknél is pedig fülbevaló, nyaklánc, apró holmik tárolására használom , illetve sűrűbb testápolót is magammal tudok vinni benne pár napos utazásra, így nekem minden szempontból megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

birokitti

2016. december 28.

Mintát kaptam belőle. Sűrű, fehér, eleinte kicsit nehezen kenhető krém, szerintem nagyon jó illata van. Hamar beszívódott, és utána is illatos maradt a kezem. Én éjszakára használtam, és nekem hatásos volt, puha volt reggel is a kezem. De ennyi pénzért nem venném meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

aranypáva

2016. június 6.

Jól hidratál, jó az illata, de ennél többet nem nyújtott.
Arra számítottam, kicsit fehéríti, egységesíti a bőrt, sötétebb foltokat halványítja, de alig tapasztaltam ilyesmit.
Csak nagyon száraz bőrre ajánlom, mert zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Jól hidratál, jó az illata, de ennél többet nem nyújtott.
Csak nagyon száraz bőrre ajánlom, mert zsíros érzetet hagy maga után.

kessi91

2016. május 16.

Jézus hát ez valami borzalom:D Agyonillatosított, szintetikus, ragacsos cucc, ami nem szívódik be és ilyen fénylő réteget hagy maga után. Csóri kiskutyám megpróbálta lenyalogatni a kezemről (mondom én, hogy agyon van illatosítva), de a kis testi épségére gondoltam, úgyhogy inkább a szájába nyomtam egy rágócsontot.
Ebből még mintát sem ajánlok senkinek. Engedjétek el. Komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Ebből még mintát sem ajánlok senkinek. Engedjétek el. Komolyan.

Pulykatojás

2016. május 1.

Mintám volt belőle. Ragacsos és nem értem miért kéne kifehéríteni a kezem. :/ Azért aranyos a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

csill87

2016. április 12.

Furcsa termék, mert ugyan sűrű állagú maga az anyag, de mégis könnyen beszívódik. 10 percig kellemes érzés, tök jó hogy lehet billentyűzetet nyomkodni, de nem hidratál mégsem, eltelik fél óra és mintha be sem kentem volna. De legalább jó illatos….Meg cuki a tégely. Szerencsére csak mintát próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

emagdi

2016. január 4.

Mintákat kaptam belőle, más termék mellé. Sűrű krém, de azonnal beszívódik, nem hagy maga után zsíros nyomot.
A hidratáló hatása mérsékelt. Szerintem bántóan erős illata van (de ez ízlés dolga). Mivel kimondottan drága krém, ezért ár/érték aránya borzasztó, ötöd ekkora áron jobb kézkrémeket lehet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.

Lisien

2015. november 21.

Még anno kaptam 2 mintát belőle. A hidratáló hatása nálam szinte 0 volt. A pandás kiszerelés viszont annyira tetszett, hogy úgy voltam vele, rendelek belőle a tégely miatt. Aztán megláttam az árát és kijózanodtam. Egy magas cukisági faktorú tégely a benne rejlő semmivel nem ér meg ennyit, így letettem róla...
Csak a csomagolása miatt kap 2 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Csak a csomagolása miatt kap 2 *-ot.

rtamara

Korcsoport: >54
2015. november 17.

Én sem rendelem újra. Jó az illata és cuki a panda doboz. Nem praktikus belenyúlkálni.Az tény, hogy fehérebb lesz tőle a kezed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 17.

Enca

2015. október 22.

Mintát kaptam egy rendelés mellé. Szívesen fehérítem a kézfejemet (hol van jó fényvédős kézkrém?!), de nem ennyi pénzért. A minta teljes tartalmát egy alkalommal felhasználtak a kézfejemre, s a bőröm azonnal beitta, nem ragadt utána. DE nem hidratál eléggé. Ahhoz képest, hogy milyen vastag krém, nem hidratál... :-/
Utánanéztem, nem találom az összetevőlistát (csak koreaiul), pedig szívesen megnézném. Nagyon drágának tartom, bár tényleg cuki a csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.