Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kategória:   Hidratáló krémek

Fehérítő hatású krém biztonságos formulával, ragyogó, hidratáló hatással érzékeny bőrre.

CyberBunny

2022. január 16.

Sajnos nem tudom mi lehet a termék pontos célja, mert ha az hogy a fehér réteggel amit generál az ember bőrére megpróbálja elfedni azt a pirosságot amit a benne található 10liter illatanyag és alkohol okoz, akkor sem végzi jól a dolgát, mert nem tudja elfedni.

Természetesen nem saját vásárlás volt hanem mintaként kaptam, de benne van az én top 50 legrosszabb általam próbált termék listájában .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Elenir

2019. november 11.

Cuki csomagolás miatt 2 csillag,nálam nem több. Sehogyse sikerült megbarátkozni vele, pedig annyira szerettem volna. Hidratálása sajnos semmi az Én bőrömnek. Amint felkentem, óvatosan finom mozdulatokkal azonnal enyhe vékony fehér porréteg lett a bőrömön. Mintha hintőport használnék. Az illata nem zavart különösebben, de kellemesnek sem mondanám. Többet vártam a márkától, mivel más termékük bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Pajzs

2019. október 3.

Na, ez az én hülyeségem volt (a cuki tégely, ugye), valahogy nem vettem tudomásul, hogy ez egy fehérítő krém, ezért amikor felkentem... felvettek volna az Odaátba szellemnek, olyan fehér réteget hagyott az arcomon. Akinek alabástrom bőre van, esetleg tudja használni. Hidratáló hatása a minimális határát súrolja, inkább csak egy réteg az arcon, nálam rúzseltávolító krémként végezte, hogy ne kelljen kidobnom.
Az illata iszonyatosan erős, és nem az a fajta, amelyik csak a dobozból szagolva erős, és felkenés után pár perccel eltűnik; ez viselés közben folyton megcsapta az orromat. Olyan aldehides-virágos-szappanos parfüm illathoz hasonló, ami parfümben rendben van, de arckrémben nem. Ennek ellenére nem irritálta a bőrömet, ezt meg kell hagynom.
Még régebben találkoztam ezzel a krémmel, azóta okosabb lettem, de a pandás dobozka még megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Doridia

2018. október 1.

Nekem tettszett, jó kis krém, bár csak termékmintát használtam eddig.
Extrán fehérít, arcmaszk hatású. Alapvetően kombinált bőröm van, így eszembe sem jutott, hogy teljes arcra használjam, viszont a szemem alatti területet remekül világosította és még csak a ráncokba sem ült bele, mint általában a korrektor. Nem hiszem, hogy teljes kiszerelésben megvenném, de ha lesz még mintám elhasználom. Engem a benne lévő parfüm nem irritált, nem úgy mint a Tonymoly hasonló terméke. Na az csípte rendesen a szememet! A hidratáló ereje szerintem nem sok van, bár sokkal szívesebben kenem fel ezt a krémes állagot, mint a korrektorokat - legyen az bármilyen állagú - amelyek kivétel nélkül szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Nekem tettszett, jó kis krém, bár csak termékmintát használtam eddig.

tara95

2018. augusztus 23.

Nem is értem. Cuki csomagolás és full hülyének lehet nézni?

Rezisztens a bőröm, nem halok bele ha egy kis parfüm van az összetevőlista végén, de hogy egy tasak minta is úgy illatozik mint egy üveg Chanel azért az már túl sok. Az alkoholtartalom ezzel egyenesen arányos, égette azt a kis területet is amire felkentem. Botrány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nem is értem. Cuki csomagolás és full hülyének lehet nézni?

sbiborka95

2018. április 24.

Szörnyű! Mintát próbáltam belőle. Büdös, extra fehér és a használat másnapján elkezdett hámlani tőle a homlokom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

7ot

2018. március 19.

Fú, ez a krém... Csak mintám volt, nem nagyon akartam elhasználni, de pakolás közben előkerült. Ha nincs olyan a közelben, akinek elpasszolnám, az lesz, hogy úgyis magamra kenem... :D
Nagyon erős illata van, engem valami szappanra emlékeztet a 90-es évekből.
Elég világos bőröm van, de olyan sűrű az állaga, hogy nem tudtam úgy eldolgozni, hogy ne nézzek ki úgy, mintha tempera és hintőpor keverékével kentem volna be az arcom. Fura, mert amikor felvittem, éreztem, hogy párolog el (biztos az alkohol) és szárad ki a krém közben. Ennek ellenére tök ragacsos is maradt a bőröm. Biztos nem kenném fel semmi alá alapként, gyönyörű lehet, amikor feloldja a felette lévő réteget.
Az meg tuti, hogy ilyen alkoholosan és parfümösen nem kenném érzékeny bőrre...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon erős illata van, engem valami szappanra emlékeztet a 90-es évekből.
Az meg tuti, hogy ilyen alkoholosan és parfümösen nem kenném érzékeny bőrre...

Elyana

2017. október 3.

Kaptam egy termékmintát a rendelésemhez, két alkalomra volt elég teljes arc és nyak területre. Az állaga meglepett, de kellemesnek találtam végül. A bőröm alapvetően elég fehér, így nem volt feltűnő rajtam, ha csak a krémet használtam, egységesítette a bőrömet, eltüntette a helyenkénti pirosodást. Viszont miután végigfutottam egy átlátszó púderrel is (ami inkább halvány bézs) még fehérebbnek tűntem és az már kicsit kínosan nézett ki. Egész nap kitartott, mattítva, egységesítve. Szóval szerintem jó termék ha csak önmagában használná valaki, akinek amúgy is fehér a bőre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Sheilagold

2016. október 17.

Én is tesztert próbáltam ki, amikor kinyitottam a cipőpaszta szerű állag kicsit ledöbbentett. Gyorsan rákerestem a neten hogy biztos arc krém-e. :D
Olyan mintha hintópor lenne összekeverve alkohollal, nagyon tömény és nem könnyű felkenni. Nekem is gésa arcot csinált és nehezen szívodott be. Tényleg világosít és az tetszett benne, de nem igazán hidratál. Viszont puha bőrt hagyott, de én is ugy éreztem hogy nem kap levegőt a bőröm tőle.
Kap 3 csillagot, mert cuki, puha bőrt hagy és világosít. De nem hidratál igazán és rettenetesen sűrű az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

aranypáva

2016. június 17.

Nekem tettszett, jó kis krém, bár csak termékmintát használtam eddig, lehet megveszem a teljes kiszerelést.
Extrán fehérít, arcmaszk hatású, aki a barna bőrt tartja szépnek ne válassza. Zsíros őrűeknek sem ajánlom, inkább száraz érzékeny bőrre.
Az illata nekem sem tettszett, nem értem minek bele tenni, mikor nem ez a funkciója.
Egyébként ár-érték arányban 5 csillag nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Egyébként ár-érték arányban 5 csillag nekem.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kozmetikai szinezék Acid sárga