Tonymoly

Ár:   $6.40   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   $6.40
Kategória:   Ajakápolók

Élénk rózsás színt ad az ajkaknak, miközben ragadós érzet nélkül hidratálja, óvja, ápolja is azokat.

seppunkata

2017. június 12.

Egyértelműen a csomagolásáért rendeltem, nagyon cuki. Meglepődtem, mert nagyon jó minőségű, Pikachu arca nem ráfestve van, hanem része a műanyagnak, szóval szerintem lekopni nem fog, max idővel kicsit összekarcolódik a felülete. Hangosan és erősen kattan, mikor becsukom és van egy súlya is. Szóval nem gagyi egyáltalán.
Ami magát a balzsamot illeti, durva málna/eper illata van, állagra nekem kicsit waxos, és ragad is. De a színe nagyon szép rózsaszínes az ajkaimon. Azt vettem észre, hogy 10 perc után kb. kicsit bemattul.
Ha esetleg elfogy belőle a balzsam, szerintem vagy újratöltöm valami mással, vagy csak simán díszként hordom a táskámon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ceresin 0 0