Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2019. április 10.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 74%-os erjesztett fekete tea kivonattal készült emulzió gyengéden táplálja és hidratálja a bőrt, miközben javítja a bőr rugalmasságát. A nyugtató, tejszerű készítmény azonnal megnedvesíti és láthatóan sugárzóvá teszi a legérzékenyebb bőrt is.

viragi

2019. április 23.

A szérumából kaptam mintát, az tetszett, még az illatát leszámítva is, így megnézve az összetevőit rendeltem egyből egy teljes kiszerelést az emulzióból. A benton csiganyálas lotion-jét váltottam le ezzel. Fehér, könnyű krém, amiből 1 pumpálás bővel elég az arcra, én kettőt szoktam belőle használni, mert rakok belőle a nyakamra ill. a dekoltázsomra is, de így is sokáig elég a 150 ml. Bergamott illata van, ami csak felkenéskor érződik, utána már nem, szerencsére nem irritálja az érzékeny bőröm. Szoktam használni reggel és/vagy este is, szérum/eszencia után. Nekem egyedül a flakonjának a kupakja nem tetszik, túl ormótlan, nem kézreálló, de más negatívumot nem tapasztaltam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.