Tonymoly

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: viragi, az összetevőket feltöltötte: rekamer, Módosítva: 2019. december 18.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 74%-os erjesztett fekete tea kivonattal készült emulzió gyengéden táplálja és hidratálja a bőrt, miközben javítja a bőr rugalmasságát. A nyugtató, tejszerű készítmény azonnal megnedvesíti és láthatóan sugárzóvá teszi a legérzékenyebb bőrt is.

rekamer

2020. március 8.

Összegezve:
- sok jó cucc jó áron
- érzékeny bőrűek és szárazak inkább ne kockáztassanak
- kellemes viselet, jól beszívódik
- hozza az életteli sugárzó bőrt
- rétegzős rutinba való

Ár-mennyiség-érték tengelyen abszolút verhetetlen.
Nem olcsó, de ha beruházol rá, így is sokkal jobban jössz ki, mintha vennél 3 tégely 50 ml-es krémet. Pumpás higénikus kiszerelés és észszerű mennyiséget adagol. Kézbe véve nehéz, mint egy tégla, nagyon jó érzés.

Az illatát nagyon szeretem - a bőröm jól viseli az illatanyagokat a szemem környékét leszámítva -, de a teafa és a bergamot olaj nem épp a kíméletességükről híresek főleg az érzékeny bőrűek számára. Szerintem jobb ha ők távol maradnak tőle (meg a márka majdnem összes termékétől, mert mindenükbe pakolnak illatanyagot). Habár a nagyon érzékeny bőrözetű lakótársam 2 napra kipróbálta és még életben maradt, de nem tudom hosszú távon hogy reagált volna rá. Emiatt nem vonok le csillagot, mert nekem személyesen nem okozott problémát, de megtehetném.

Hidratálásra nekem elég, de ha télen este nagyon száraznak érzem a bőröm, akkor duplán kenem fel, én nem szoktam vele spórolni. Szárazbőrűeknek szerintem nagyon kevés lenne.
Hamar beszívódik nyomtalanul, nem hagy maga után filmréteget, zsírt. Az illata is hamar elillan. A bőr utána ragyogó és életteli lesz valóban, az nem bullshit.

Meglátom majd hogy teljesít nyáron az izzasztós meleg időben, de addig még ki akarom próbálni a zöldteás lotionjét a márkának. Kíváncsi leszek mennyire lesz könnyű kiimádkozni a flakon aljáról az utolsó pár 10 ml emulziót.
Ha a kettő közül ez válik be jobban, biztos újra veszem és állandó tag címet nyer a rétegzős rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Összegezve:
- sok jó cucc jó áron
- érzékeny bőrűek és szárazak inkább ne kockáztassanak
- kellemes viselet, jól beszívódik
- hozza az életteli sugárzó bőrt
- rétegzős rutinba való

Ár-mennyiség-érték tengelyen abszolút verhetetlen.

elfi777

2019. július 3.

Az egész fekete és zöld tea vonal isteni, ez a darab sem kivétel.
Nagy-nagy piros pont a csomagolásnak, a belbecs mellett a küllem is telitalálat.
Mindig pótolgatom, szeretem, így mi más lehetne, ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

Az egész fekete és zöld tea vonal isteni, ez a darab sem kivétel.
Mindig pótolgatom, szeretem, így mi más lehetne, ötös.

viragi

2019. április 23.

A szérumából kaptam mintát, az tetszett, még az illatát leszámítva is, így megnézve az összetevőit rendeltem egyből egy teljes kiszerelést az emulzióból. A benton csiganyálas lotion-jét váltottam le ezzel. Fehér, könnyű krém, amiből 1 pumpálás bővel elég az arcra, én kettőt szoktam belőle használni, mert rakok belőle a nyakamra ill. a dekoltázsomra is, de így is sokáig elég a 150 ml. Bergamott illata van, ami csak felkenéskor érződik, utána már nem, szerencsére nem irritálja az érzékeny bőröm. Szoktam használni reggel és/vagy este is, szérum/eszencia után. Nekem egyedül a flakonjának a kupakja nem tetszik, túl ormótlan, nem kézreálló, de más negatívumot nem tapasztaltam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycereth-26, Cyclomethicone, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.