Tonymoly

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Több mint 56% magas minőségű, fermentált feketetea-kivonatot tartalmaz. Tele van antioxidánsokkal, így megvédi a bőrt a káros környezeti hatásoktól, fokozza rugalmasságát, anti-aging hatású. A gyorsan felszívódó, nem ragadós formula hidratál és táplál, előkészítve a bőrt a tökéletes sminkhez.

Koreai mintacsomag érett bőrre
Ár: 2000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
elfi777

2019. március 19.

Imádom a teás, főleg a zöld teás cuccokat, de ez a termék a krémmel együtt felkúszott a dobogó tetejére.
Külön nem is tudnám értékelni őket, mert magában mindkettő kevéske, de együtt télen használva kellemesen táplált volt a bőröm. Szigorúan kellett az alapos arctisztítás és az arcradír, majd a két termék - közvetlen kissé még nedves bőrre először valami kis leheletfinom gélt szoktam felkeni, mert a képem képes kiszáradni az alatt a két perc alatt is, amíg pizsibe ugrom -, de után a szérum és krém azonnali felüdülést nyújtott. Ezektől is fénylett a fejem, így mindig este használtam, de ez a megszokott, és nem zavar.
Az illata mesés, az állaga kellemes, a bőröm odafigyelve táplált, mit kívánhat még az ember lánya télen, amikor kint a hideg, bent a fűtés miatti száraz levegő bántja?
Ahhhh, remek kis cuccok ezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Ahhhh, remek kis cuccok ezek.

viragi

2019. február 22.

Egy 10-es mintacsomagot vettem illetve rendelés mellé is kaptam kb 4-5 db mintát a szérumból. Rétegző rutinban használtam (önmagában kevés, de ezt nem is vártam), egy mintát egy alkalommal el is használtam arc-nyak-dekoltázsra, de nem minden nap használtam egymás után. Gyorsan és jól beszívódott, kellemes bergamott illata van, de nem erős, és csak felvitelkor éreztem. Nem okozott irritációt és tetszenek az összetevői, ki akarom próbálni nagy kiszerelésben vagy szérum helyett az emulzióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Amadea

2019. február 10.

Teamániásként egyszerűen muszáj volt egy 15 db-os mintacsomag keretében megrendelni.
Általában a zöld tea antioxidáns hatásáról zengenek ódákat, de nekem az erős fekete tea a gyengém (szerintem már ez folyik az ereimben vér helyett), főleg a Lady Grey és az Earl Grey, imádom az ízüket, az illatukat.
Könnyű, géles, sárgásfehér színű, enyhén teás-citrusos illatú a szérum, imádom kenegetni. Nekem kombinált, vízhiányra hajlamos bőröm van, ami imádja a szilikont, két rétegben ez a krémecske valódi csodafegyver neki, érezhetően "tömöttebb" lesz tőle a bőröm, mintha... felpumpálták volna.:) Kipróbáltam reggeli hidratálóként, úgy sajnos kevés, de az esti lépcsőzetes rutinba kiválóan illeszkedik, nem lép undok reakcióba semmivel (de mindig várok a rétegek között min. 5-8 percet).
Ez a csomag kitart egy darabig, de utána valószínűleg megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Luna1024

2018. december 9.

Első koreai szérumom volt, még van is a flakonban egy kevés, de egy ideje nem használtam.

A kiszerelést nagyon szerettem: praktikus a pumpás megoldás, nagyon könnyű adagolni. Kinyomva látszik, hogy egy elég sűrű, ugyanakkor géles állagú, enyhén sárgás-zöldes színű termékről beszélünk. Én inkább egy, maximum másfél pumpányit használtam mindig, mert nagyon könnyen kenhető, kissé "csúszós" állaga van, az említett mennyiség bőven elég volt a teljes arcomra és a nyakamra, így igen lassan fogyott. Gazdaságos, és az ára is a "megfizethető" kategóriában mozog. :)
A hatásáról: ez egy olyan termék, aminél felkenés után egyértelműen, szemmel láthatóan látszik és érződik, hogy mit csinál. Képez a bőrön egyfajta szilikonos réteghez hasonló "védőbevonatot" - ami nem is csoda, lévén az INCI első helyeinek egyikén szerepel a szilikon egyik "fajtája". Nagyon selymes és bársonyos hatást ad, ugyanakkor úgy érzem, mintha az utána következő néhány termék nem szívódna be miatta rendesen, csak csücsülnek ezen a szilikonos bevonaton, és ezt kisebb negatívumként éltem meg. A bőröm egyébként egyenletes és sima lett tőle, mintha feltöltené mindenhol nedvességgel, kitöltve a kis egyenetlenségeket, és védené a további kiszáradástól. Jól hidratál: vízhiányos kombinált bőrömre macerás megtalálnom azokat a termékeket, melyek "nem vesznek össze egymással", de ezután a szérum után elég volna már csak egy hidratáló, ennél több már nagyon sok lenne a zsírosabb részekre. "Felpumpálja", tömöttebbé teszi a bőrt, halványítja a kisebb mimikai ráncocskáimat (a két szemöldököm közötti pl. szemmel láthatóan sokkal kisimultabb volt!), nem tömíti el a pórusokat, sőt gyulladáscsökkentő hatást tapasztaltam: szépen lehúzta a kisebb pattikat. A mitesszerekkel nem érzem, hogy csinált volna bármit is, de azokkal mindig sokat küzdök, és a hámlasztón kívül kb. semmi nem ért még el látványos eredményt. Összefoglalva: egyszerűen szebb lesz az összkép a használatával, ráadásul azonnal. :)
Az INCI alapvetően szép: alkohol- és parfümmentes, plusz tele van egy csomó, a bőr számára hasznos összetevővel. Vannak benne antioxidánsok, ráadásul elég ígéretes mennyiségben: a zöld tea a fő alkotóelem, ami sok minden más szuper dolog mellett híres az anti-aging hatásáról, ráadásul a lista első helyén szerepel, szóval nagy dózisban kaphatjuk meg. :) Van még benne többek között niacinamide (B3-vitamin) - amit sokan az egyik leghasznosabb összetevőként tartanak számon -, plusz sok-sok hidratáló összetevő. Az amúgy nagyon hasznos niacinamide-nak is megvan azonban a maga "hátulütője": sokak szerint nem tanácsos más "aktív összetevőkkel" együtt használni, így például C-vitaminnal vagy hámlasztóval sem. Mivel én utóbbiak közül mindkettőt használom, egyszerűen már nem tudom hova beilleszteni a rutinomba ezt a terméket... Félő, hogy ha egymásra rétegezném őket, az érzékeny bőröm kb. "sokkot kapna"...
Negatívum lehet még, hogy néha tapasztaltam egy nagyon enyhe, icipicit "csipkedő" (?) érzést a felvitelekor, amit nem egészen értettem, hiszen elvileg nem tartalmaz parfümöt, ennek ellenére mégis elég intenzív, sokáig érezhető zöld teás illata van. Szerencsére nem pirosodok ki tőle, az enyhe irritáció pár pillanat alatt elmúlik, de azért nagyon érzékeny bőrűek óvatosan és mértékkel kenegessék.

A fentiek miatt úgy érzem, nem fogom újravenni, megpróbálok inkább egy másik szép és hasznos összetevős terméket keresni, ami jobban passzol a jelenlegi rutinomba. Amiatt, hogy a jelenleg használt többi termékemhez nem illik, még nem vonnék le pontot, hiszen ez kizárólag egyéni preferenciám és igényeim függvénye, viszont az enyhe csipkedő érzés és a szilikonos utóérzet miatt -1 csillag. Koreai termékek között e téren nagy a választék, remélem találok egy jó utánpótlást helyette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

dzsanki

2017. április 30.

Szeretem a koreai szérumokat, és szívesen is kísérletezek velük, a legutóbbi választásom erre esett, és nem bántam meg:
A szérumok között ez egy nagyobb fajta, 55 ml-es, ami 3-5 hónapig elég lehet még reggeli-esti használat mellett is attól függően, hogy egy vagy két pumpálásnyit használ valaki alkalmanként. Én reggel-este használom, este két adagot, mert a nyakamra is kenem, reggel viszont változó, hogy egyet vagy kettőt. A harmada fogyott el egy hónap alatt.
Sárgásfehér színű, enyhén folyékony állaga van, nagyon könnyű eloszlatni, és hamar beszívódik.
Az illata enyhe, természetes, teás, az incije szép, parfümmentes, több hasznos összetevőt tartalmaz.
Hatását illetően hidratáló, bőrnyugtató, feltöltő, ezeket érezni is lehet, de a tea kivonat nagyon erős antioxidáns is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Szandus

2017. április 30.

Krémjével együtt használtam estére, amit jól tettem, mert lassan szívja be a bőr. Reggelre se szívta be rendesen a bőröm, de nagyon tetszett hogy puha és hidratált volt utána az arcom, főleg a szemem alatt látszódott a változás. A vékony kis ránckezdemények alig látszódtak. Örülök, hogy nincs benne parfum, még is van némi illata. Ha elfogy a szérumom szerintem beruházok erre a kis csodára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Kremcica

2017. február 21.

Már épp fel akartam tölteni mikor megláttam hogy végre fenn van. :) Koreai rendelésem mellé kaptam mintaként. Diszkréten teás illata van :D és sárgás géles állagú. Más szérumot nem próbáltam így viszonyítani nem tudok, de tetszik a hatása. Gyorsan beszívódott a tonik után és puha lett az amúgy száraz bőröm. Reggelre látványosan frissebben néztem ki. Egyenlőre csak egy mintát használtam (de azt 3x) tervezek még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ethyl Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.