Tonymoly

Ár:   $15   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   $15
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Több, mint 85% fermentált zöldtea kivonatot tartalmazó, könnyű hidratáló.

A 'ChungTaeJeon' egy speciális, koreai fermentált zöld tea, amelynek több, mint ezer éves történelme van, és az első természetesen fermentált zöld tea a világon. Erős antioxidáns, és hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik.

Aprile

2019. december 27.

Könnyen terül, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után semmilyen réteget. Ilyen szempontból nagyon szerettem. Csodát viszont nem kell tőle várni, hiszen nem több annál, mint ami: egy könnyed lotion, amitől pont annyi hidratálást kaptam, ami elvárható nyáron, esetleg rétegzős rutinban télen is több más kiegészítő mellett. Szerettem használni, és elképzelhető, hogy a jövőben a többlépcsős rutinom lotion tagjának újra őt választom majd, mert ár-érték arányban abszolút megéri beruházni rá, jó kis kiegészítő lépés, szépek az összetevői, enyhe az illata. Emellett, ami nekem bejött még, az az, hogy szuper, elegáns, jól adagolható flakonban kapott helyet a lotion, bár a flakon aljáról kb. 5-10 ml krémet nem tudtam kiimádkozni semmilyen zumbás-mixer mozdulattal. Ennek ellenére a 160 ml-es kiszerelés hosszú hónapokig, majdnem egy évig elég volt. Összességében 5 csillagot nem tudok adni, de szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Doorikad

2019. november 26.

Szeretem ezt a terméket. Könnyed állagú, pont elegendő hidratálást ad, kellemes az illata és jó nagy kiszerelés. Plusz felvidít a világoszöld színe :) Gyakan hialuronsavas szérummal keverve használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Judee1

2019. július 27.

Egy hete használom, teljesen elégedett vagyok vele. Zsíros bőrömet nem nehezíti el, ilyenkor teljesen elég a nappali rutin utolsó lépéseként. Szeretem az illatát, nekem jó vásár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Rozmaring

2019. július 22.

Én reggelente használom reggeli arckrém helyett, mert nem bírom egyszerűen a zsírosabb krémek érzetét napközben az arcomon. Jól teljesít, az én kombinált, bár lassan szépen már normállá alakuló arcbőrömet szépen hidratálja, talán a 40 fokban kicsit túl "olajos" érzetet hagyott, akkor valamiért nem akarta 100% beszívni a bőröm.
Imádom az illatát, nem okozott irritációt, szóval nálam megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Imádom az illatát, nem okozott irritációt, szóval nálam megy az 5 csillag. :)

elfi777

2019. június 5.

Maga a termék tetszik, kellemes használni, de nekem kisebb kiszerelés van, alig tudom kiimádkozni a flakonból. Azért az emulzió jobban bevált, az nagy kedvencem, így csak 10/7.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

BLili

2019. április 8.

Nekem kipirult a bőröm pár nap után tőle, az esszencialis olaj miatt. Nagyon sajnálom. Tökéletes állaga van, csodálatos összetevők, csodás ár-érték arány, és erre nem szoktam figyelni, de annyira csinos a csomagolása! 😮 nagyon jól nézett ki. De már továbbadtam másnak. Akinek nem érzékeny ilyesmire a bőre, ki ne hagyja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

DorothyHK

2018. augusztus 27.

Egy kis kiszerelés tulajdonosa voltam. Hidratáló képességétől sajnos nem voltam elragadtatva, ugyanis az orromnál gyakran jelentkező szárazsággal nem tudott mit kezdeni. Az illatába viszont egyenesen szerelmes vagyok. Gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy zsíros érzetet. Még az is lehet, hogy az illata miatt meg fogom vásárolni a full size kiszerelést és az orrom környékére pedig majd más bevált terméket alkalmazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

dzsanki

2018. július 3.

Könnyű, nyári hidratáló, géles-krémes lotion állagú, amely gyorsan beszívódik, enyhe, de kellemes illata van, óriási mennyiség, nagyon jó az ár-érték aránya.
A zöld tea kivonat, mint hatóanyag, mindig jó ha van a rutinban, mivel hidratál, gyulladáscsökkent, véd az uv sugarak ellen, és erős antioxidáns.
Szérumok után használom reggel/este, és most nyáron már csak ritkán követi hidratálókrém, mert ez is elegendő, de száraz vagy vízhiányos bőrre szerintem attól függően lehet elég, hogy előtte milyen készítmények kerülnek még a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ethyl Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cyclomethicone
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.