Too Faced

Ár:   $50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

16 matt, szetén és csillámos nude árnyalatú szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Zseb14

Korcsoport: < 18
2020. november 23.

Első too faced palettám de nem az utolsó. Csodálatos színei vannak a matt színek kicsit porolnak a csillogósok pedig egyszerűen gyönyörűek. Olajos szemhéjam van de reggel 6 órától délután 5-6ig simán kibírta nem gyűlt össze egy csíkba. Amióta megvan szinte csak ezt használom. Nagyon sokféle sminket el lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 23.

BogiJuhasz

2020. november 20.

Már most imádom, pedig csak kicsit több mint egy hete van a birtokomban. Minden nap tesztelgettem idáig és csak jókat tudok róla írni. Nagyon jó a formulája, jól pigmentált színek, gyönyörű csillámokkal, melyek nagyon tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

laregina

2020. október 11.

Szeretem a too faced palettakat, muszaj volt ezt is megvennem, mert szerelem volt elso latasra... :) Jo minoseg, szep szinek es design, mi kell meg? :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Anheszenamon

2020. szeptember 26.

Csodaszép paletta, minden színt tartalmaz amit én szeretek magamon. Ennek ellenére megváltam tőle, de csakis azért, hogy utat nyissak az újak előtt. Nagyon szeretek kísérletezni, próbálgatni a különböző márkák palettáit. Ez a paletta tökéletes a mindennapokra, de csodás alkalmi, akár menyasszonyi smink készítésére is alkalmas. A minőségre sem lehet panasz, alappal estig tartottak rajtam a színek. Ami külön pozitívum számomra, hogy van benne matt csontszín, matt sötétbarna is, továbbá kellő számú matt színt tartalmaz. Nem porol, pigmentált, könnyen satírozható színek. Aki szereti ezt a színvilágot, annak mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

csilla128

2020. szeptember 8.

Egyszerűen imádom! Az első paletta, aminek az összes színét használom és használni is fogom. Gyönyörűen összeválogatták a színeket. A papír paletta ellenére nagyon minőségi termék. Könnyen használató, jól blendingelhető, pigmentált és ott marad a helyén. Egy pillanatig nem kell attól félni, hogy lepotyognak a csillámok. Teljes szerelem! MUST HAVE mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Naftalin

2020. július 9.

UPDATE: Ma reggel 8tól mostanáig rajtam volt/van(19:16). Túlélt egy 2 órás gerinctornát, a 30 fokot és tulajdonképpen annyi történt, hogy kicsit átfényesedett, alap nélkül. Semmi ráncba beülés, sem pedig elmoccanás, minimálisan csökkent az intenzitása, de csak ha nagyon alaposan megnézem, akkor látszik, ilyet még nem tapasztaltam szemhéjfestéknél. Ha lehetne, 10 csillagot adnék!

Születésnapi ajándékként érkezett és hát azt kell mondjam, van, amire megéri kifizetni a pénzt, ez a paletta is azok közé tartozik. Eddig nekem szemfesték minőségben a non plus ultra a Nabla Soul Blooming paletta volt, ezek a festékek túlszárnyalják.
Neutrális-kissé melegebb, sárgás tónusú bőröm van, mindegyik szín meleg árnyalatú a szemhéjamon, de szerencsére nem túlságosan, éppen amennyire szeretem. Én külön örültem, hogy azért nem a szokványos nude színek vannak benne, mert általában engem sápasztani szoktak az ilyen névvel kiadott szemfestékek. Szinte krémes mattok, nem porol, minden egyes kis szemcsét szépen fel lehet szedegetni az ecsettel, nem potyog a szem alá, a csillámos színek sem és lemosáskor maradéktalanul távoznak a csillámok is. Pigmentált, szinte magukat satírozzák az árnyalatok (ebben nagyon érződik számomra a Nabla és eközti különbség), alap nékül sem gyűlt össze a redőkben, konkrétan percekig nézegettem magam, mikor kipróbáltam, két színnel és minimális összemosással olyan eredmény volt, mintha sminkes csinálta volna :D Nekem nagyon tetszik a layout, a karton csomagolás ellenére van súlya a palettának, illata pedig szerencsére nincsen. És ami még nagyon fontos, ez az első olyan paletta, amiről úgy gondolom, tényleg minden színét ki tudom (és fogom is) használni. Bármilyen szemszínhez jó szerintem, a kék szem szinte világít tőle, millió variáció a majdnem semmitől a full glam-ig...áh, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.