Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   $49
Kiszerelés:   14,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Fémesen csillogó és matt színeket tartalmazó paletta 100% természetes kakaóporral és valódi arannyal. Puha, bársonyos textúrájú, erős fedésű, csábító kakaó illatú szemhéjpúderek. Glutén és parabén nélkül.

Too Faced Better than sex - Chocolate
Ár: 7.000 Ft , Eladó: vikcy1
Állapot: 2x próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után Fox vagy Packeta
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: Valeria
Állapot: Használt, a képen látható, Helyszín: Toponár, fizetés: Fizetés: előre utalással; Szállítás: postán maradó ajánlott levél 1350 Ft vagy foxpost 1499 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Natalka

2024. január 18.

Nem tudom mi mást lehetne erre adni, mint csillagos százast, de megpróbálok tárgyilagos maradni.
A színek csodaszépek, és bár extrának tűnnek, de a teljesen hétköznapi sminkekhez is tökéletesek. Nagyon szeretem, hogy a satírozó színből szintén egy nagyobb pant kapunk, így minden fényesen tudunk egy kicsit igazítani, tompítani, ha szeretnénk.
Őszintén szólva én rajongok a fényes-csillogós-brutál hatásért, és ez a paletta mindent elkövet, hogy ezeket az igényeimet kiszolgálja. A csomagolástól elkezdve a színeken át a textúráig és az illatig(!!!) tökéletesen átgondolt és a jó értelemben vett túlzó.
A matt színeket bárhogyan viszem fel, nem lehet elrontani. Nem porol, nem foltos.
A csillámosaknak valóban a legjobb az ujjunk, de ezt minden csillámos-fényes szemhéjpúdernél tapasztaltam már.
Ha félvakon, sötétben, ellenszélben és féllábon is használom, az eredmény akkor is kifogástalan lesz.
Nagyon sajnálom, hogy mostanában csak ontják ki magukból az újabb és újabb termékeket a márkák nyakló nélkül, és csak arra mennek rá, hogy öt percig élvezhesd, hogy megvetted, aztán a fiók mélyére dugod, és el is felejted. Ritka már, hogy bármikor előveszed azt a sminkterméket, valódi örömet érzel, hogy megvetted, hogy használhatod, hogy a tiéd, és hogy mennyire szép vagy.
Ezt a megfizethetetlen élményt nyújtja nekem ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 18.

Ezt a megfizethetetlen élményt nyújtja nekem ez a paletta.

Vicasminkel

2020. október 28.

Csodálatosan szép paletta, igazi különlegesség. Matt színeit napi szinten használom, a natúrabb és barnás fényesek is jól beilleszthetők egy hétköznapi sminkbe, ha mértékkel visszük fel őket. Nedves ecsettel jóval mutatósabbak és tartósabbak, valamint könnyebben is kezelhetők a színek. Ha valaki nem szeretne nedves ecsettel belenyúlni a palettába,akkor a fényes színek felvitelét ujjal ajánlom, nem pedig száraz ecsettel, ugyanis száraz ecsettel eléggé potyogós a festék. A mattok száraz ecsettel is tökéletesek és szuper pigmentáltak. Érdemes sokáig kísérletezgetni ezzel a palettával, mert első ránézésre sokak számára valószínűleg elég extravagánsnak tűnhet, de minden a mértéken múlik, kellő gyakorlattal szolid sminkeket is varázsolhatunk vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

mkdorina

2020. május 11.

2020 május: 2 év használat után is csak dicsérni tudom! Kívül-belül egy különleges darab. Bár nem túl krémes állagú, mégis nagyon jól bírja az egész napos viseletet. Legtöbbször szemhéjalap nélkül használom és így is bombabiztosan ragaszkodik. Intenzívek, csillogóak a színek, nude és fekete is van benne így bármilyen alkalomra megállja a helyét. Mostanában minden nap ezt a palettát használom, de még mintha most vettem volna, alig látszik a hiány. Nem véletlen, mert alig kell az ecsetet belemártani, szuperül pigmentált!

2018 március: Egy kirándulás alkalmával csaptam le rá Olaszországban egy Sephorában. Nagyon igényes paletta kívül belül. Az illata tényleg kakaós. A színek intenzívek, nagyon szépek felvéve, könnyen eldolgozhatók. Első Too faced palettám, teljesen meg vagyok vele elégedve, ennyi pénzért megérte, de még mindig a Juvia's palettám viszi a pálmát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Lencseee

2020. április 8.

Ez egy nagyon klassz paletta. Nem alappaletta ha valaki csak AZT az egy palettat keresne. A szinek kremesek. En azert a csillamok miatt, ha ezzel tervezek pingalni, akkor az alapozas elott csinalom a szemsminket, de nekem ez sem veszi el a kedvemet. En ezzel egyszeru sminket nem tudok kesziteni, ez nekem egy igazan unnepi szinkavalkad. Nagyon megvagyok elegedve vele es orulok, hogy a gyujtemenyem tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 8.

fancsisz

2020. január 18.

Csodálatosan gyönyörű ez a paletta mind kívül és belül is. Többnyire csak fényes színeket tartalmaz, a 4 matt kivételével, mégis nagyon kihasználhatónak tartom, pedig én a matt színeket sokkal jobban kedvelem mint a fényeseket, Szuper, hogy könnyen használható színeket tartalmaz, ezért egyszerűbb, visszafogottabb sminkek elkészítésére is alkalmas. Aztán persze ha bele szerernénk vinni egy kis extrát, akkor is van mihez nyúlni, hiszen ott van benne az a csodálatos zöld, az élénk pink, és a sötétlila is.
Itt jutottam hozzá krémmánián, egy nagyon kedves lánytól, és ellllllképesztően örülök neki, hogy a gazdája lehetek ennek a szépségnek. A tapasztalataim alapján ez az eddigi legjobb minőségű fényes festékeket tartalmazó palettám.
Ja és az illata...az meg már tényleg csak hab a tortán:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Ja és az illata...az meg már tényleg csak hab a tortán:)

rozsaszincipellocske

2019. január 23.

Imádom! Lehet hogy furán hangzik, de nekem ez a paletta amihez minden nap nyúlok, és mindig mindenhol velem van bárhová utazok.
Az illata, csomagolása és az egész paletta külseje és minősége nem 5, hanem 15 csillag! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

RMDiana

2019. január 11.

Ez a 3. Too Faced palettám és azt figyeltem meg, hogy az idő múlásával egyre jobb minőségűek (habár az 1. is imádtam). A csillámos színeket alkalmi sminkekhez ajánlom inkább, a felvitelük ujjal jobb, mint ecsettel. A mattokat minden napra is lehet használani, nagyon pigmentált színek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

bonitabalazs

2018. november 29.

Mint minden Too Faced terméknek ennek is csodás a csomagolása.
Engem ezzel meg lehet venni. Viszont a szín kombinációt is imádom ebben a palettában.
Az illatáról pedig ne is beszéljünk. Nem mondanám egy alap palettának, de sminkmániásoknak kötelező! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Mint minden Too Faced terméknek ennek is csodás a csomagolása.

CataKatinka

2018. október 18.

Minden ami too faced - egyszerűen kell. Néha partyba nagyon feldobja egy- egy ilyen metálos szín az egész megjelenést, nekem ezek a lerobbanthatatlan felstékek a kedvenceim - mind egytől-egyig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

erika81

2018. június 27.

Update:
Sajnos be kell látnom, hogy ezek a fényes színek nem állnak jól nekem bárhogy is szeretném. :'(
Előzmény:
Ismét egy csodás Too Faced paletta!
Az illata mennyei. Annyira, hogy amikor legutóbb használtam a kisebb fiam azt hitte, hogy éppen kakaót készítek neki. :)
Alap palettának én nem igazán ajánlanám, de ha van egy alap palettánk ahhoz kiegészítésként remek. Akár csak egy kis fényt szeretnénk belecsempészni, akár egy különleges árnyalattal szeretnénk feldobni a meglévő sminkünket.
Én mindig használok alapot a szemhéjpúdereim alá, ez alá is természetesen használok, így a teljes napot bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Update:
Előzmény:
Ismét egy csodás Too Faced paletta!

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Paula Begoun bőrápolási szakértő és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen olyan kutatás, mely bizonyítaná, hogy az aranynak lenne bármilyen pozitív vagy öregedésgátló hatása a bőrre.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.