Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   $49
Kiszerelés:   14,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Fémesen csillogó és matt színeket tartalmazó paletta 100% természetes kakaóporral és valódi arannyal. Puha, bársonyos textúrájú, erős fedésű, csábító kakaó illatú szemhéjpúderek. Glutén és parabén nélkül.

Keresem!!! Too Faced Chocolate Gold Eye Shadow Palette
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Heine
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: -
fancsisz

2020. január 18.

Csodálatosan gyönyörű ez a paletta mind kívül és belül is. Többnyire csak fényes színeket tartalmaz, a 4 matt kivételével, mégis nagyon kihasználhatónak tartom, pedig én a matt színeket sokkal jobban kedvelem mint a fényeseket, Szuper, hogy könnyen használható színeket tartalmaz, ezért egyszerűbb, visszafogottabb sminkek elkészítésére is alkalmas. Aztán persze ha bele szerernénk vinni egy kis extrát, akkor is van mihez nyúlni, hiszen ott van benne az a csodálatos zöld, az élénk pink, és a sötétlila is.
Itt jutottam hozzá krémmánián, egy nagyon kedves lánytól, és ellllllképesztően örülök neki, hogy a gazdája lehetek ennek a szépségnek. A tapasztalataim alapján ez az eddigi legjobb minőségű fényes festékeket tartalmazó palettám.
Ja és az illata...az meg már tényleg csak hab a tortán:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Ja és az illata...az meg már tényleg csak hab a tortán:)

rozsaszincipellocske

2019. január 23.

Imádom! Lehet hogy furán hangzik, de nekem ez a paletta amihez minden nap nyúlok, és mindig mindenhol velem van bárhová utazok.
Az illata, csomagolása és az egész paletta külseje és minősége nem 5, hanem 15 csillag! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

RMDiana

2019. január 11.

Ez a 3. Too Faced palettám és azt figyeltem meg, hogy az idő múlásával egyre jobb minőségűek (habár az 1. is imádtam). A csillámos színeket alkalmi sminkekhez ajánlom inkább, a felvitelük ujjal jobb, mint ecsettel. A mattokat minden napra is lehet használani, nagyon pigmentált színek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

bonitabalazs

2018. november 29.

Mint minden Too Faced terméknek ennek is csodás a csomagolása.
Engem ezzel meg lehet venni. Viszont a szín kombinációt is imádom ebben a palettában.
Az illatáról pedig ne is beszéljünk. Nem mondanám egy alap palettának, de sminkmániásoknak kötelező! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Mint minden Too Faced terméknek ennek is csodás a csomagolása.

CataKatinka

2018. október 18.

Minden ami too faced - egyszerűen kell. Néha partyba nagyon feldobja egy- egy ilyen metálos szín az egész megjelenést, nekem ezek a lerobbanthatatlan felstékek a kedvenceim - mind egytől-egyig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

erika81

2018. június 27.

Update:
Sajnos be kell látnom, hogy ezek a fényes színek nem állnak jól nekem bárhogy is szeretném. :'(
Előzmény:
Ismét egy csodás Too Faced paletta!
Az illata mennyei. Annyira, hogy amikor legutóbb használtam a kisebb fiam azt hitte, hogy éppen kakaót készítek neki. :)
Alap palettának én nem igazán ajánlanám, de ha van egy alap palettánk ahhoz kiegészítésként remek. Akár csak egy kis fényt szeretnénk belecsempészni, akár egy különleges árnyalattal szeretnénk feldobni a meglévő sminkünket.
Én mindig használok alapot a szemhéjpúdereim alá, ez alá is természetesen használok, így a teljes napot bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Update:
Előzmény:
Ismét egy csodás Too Faced paletta!

gelus

2018. május 29.

Engem már a csomagolással is megvettek kilóra. :-)) Ez az arany és barna kombó és ahogy meg van csinálva.....gyönyörű! :) Az illata pedig......ahhh imádom! :) Gombóc Artúroknak kötelező :-))
Minden szín teljes mértékben kihasználható, és a sok metálos fényes mellett három matt is található benne, ami szerintem iszonyú jó ötlet, mert pont ez a három szín az ami kell alapnak a fényesek mellé.
Pigmentáltsága első osztályú, az állaga nagyon jó, krémesen púderes, ami által sokkal jobban tapad a szemhéjra, így biztos, hogy nem fog eltűnni leperegni a nap folyamán. Szemhéjalappal használom, és ha még élénkebb sminket vagy kiemelni szeretnék vele, akkor kis fixálóval fújom be az ecsetem és úgy készítem vele a napi sminkemet. Lehet csodás és finom nappalit és lehet drámaibb, ünnepibb sminket is készíteni vele, tehát aki csak ezt a palettát birtokolja már akkor is elkészítheti vele nap mint nap a vágyott sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

mkdorina

2018. március 15.

Egy kirándulás alkalmával csaptam le rá Olaszországban egy Sephorában. Nagyon igényes paletta kívül belül. Az illata tényleg kakaós. A színek intenzívek, nagyon szépek felvéve, könnyen eldolgozhatók. Első Too faced palettám, teljesen meg vagyok vele elégedve, ennyi pénzért megérte, de még mindig a Juvia's palettám viszi a pálmát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.