Too Faced

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A népszerű Chocolate Soleil Bronzer új kiadása igazi arannyal dúsítva a csillogóan luxus hatásért.

• Valódi kakaóporral, finom csokoládé illattal.
  • Használható arcon és testen is.
  • Hosszan, akár 8 órán át tartó ragyogást biztosít viselőjének.

7000 Ft - Too Faced Chocolate Gold Soleil Bronzer
Ár: 7000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

Bog

2018. július 30.

Amióta megjelent szemezgetek vele, de féltem, hogy túl csillogós lesz. Szerencsére nem az. Tökéletes nyári bronzosító, igazi napcsókolta színt varázsol. Imádom! Pont az az árnyalata, amit kerestem! Gyöngyházas, bársonyos ragyogást ad a bőrnek, nem pedig csillogást!
Én a csoki illatot nem érzem, de nem is azért vettem meg. Nagyon szeretem a too faced termékeit, biztos, hogy be fogom szerezni a matt változatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

MargitSchwarz

2018. május 26.

Ez is egy azok közül, amit imádok. Az illata észveszejtően kakaós, nyilván a magas kakaótartalmának köszönhetően. Ez is dominál benne. Az aranytartalmát sosem vettem komolyan, szerintem csak marketingfogás (az összetétellistán is egészen hátul van, itt viszont nem szerepel, fogalmam sincs miért). Nem hiszem, hogy hozzáad bármit is, de ezért én csillagot nem vonok le, mert maga a termék hibátlanul működik. A színe gyönyörű, igazi napbarnított, és könnyen eldolgozható, akár össze is keverhető a pirosítóval. Még csak egy hete használom, de már most imádom. Később, ha van valami változás, updatelelem, de egyelőre max pontszámot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.