Too Faced

Ár:   £39   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lexyweaver, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   £39
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

18 krémes, különböző textúrával rendelkező, meleg árnyalatú szemhéjfestéket tartalmaz. Mézeskalács illattal.

Ár: 11000Ft postával , Eladó: agotamaci
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: fizetés banki utalással, szállítás postával/futárral

Lencseee

2019. május 25.

Ez egy jo paletta. Itt vettem, azert a penzert szivesen hasznalom. Azonban, csakis primerrel mukodik, es nekem bizony azzal is kopik rendesen a nap soran (foleg igaz a szaten fenyuekre). Nem tunik el, de ennel azert jobban muzsikal a Gold palettaja. A szinek szepek, jol kombinalhatoak, eleg kremesek, de nem ez eletem palettaja es nem is erzem kihagyhatatlannak. Van jobb TF paletta is a szamomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Bundesfrau

2019. április 1.

Amikor annak idején arról írtam, hogy a Too faced Chocolate Bonbons palettában életem palettáját fedeztem fel - amiként maga a Too faced is a legnagyszerűbb márka számomra -, még nem sejtettem, hogy valaha nem csupán vetélytársa, de trónkövetelője is akad majd az értékítéletem szerint.
Mivel nagyon színesen - a pink árnyalatokat mindenek felett előnyben részesítve - sminkelek, sokáig gondolkodtam, hogy kell-e ez nekem. A csomagolása, bár aranyos, nekem nem elég pink, azonban a beltartalom már a kezdetekről, az első fotók alapján megfogott. Aztán alkalmam nyílt swatcholni pár színt belőle októberben Bécsben, de mivel akkor már egy rahedli másik high end termékkel is gyarapodott a - sminkesként eleve tekintélyes méretű - sminkfelszerelésem, illetve, októberben még sehogyan sem éreztem át, miért kellene nekem karácsonyi cuccokat venni már ilyen korán, végezetül a boltban maradt.
December elején aztán ismét szembe találkoztam vele Berlinben. Októberben a swatchok nem győztek meg annyira, továbbá még mindig kérdés volt számomra, hogy pontosan egy darab erőteljes pink szín miatt érdemes-e megvennem ezt a palettát. Az utolsó napig gondolkodtam. Addigra, noha még éppen csak, hogy elkezdődött a karácsonyi hónap, már minden országban elkapkodták, így meg is lepődtem, hogy még egyetlen egy darab megmaradt. Németország utolsó darab Gingerbread spice palettája ott várt rám a berlini Sephorában. Ezt egy jelnek éreztem, így végül úgy szálltam fel hazafelé a repülőre, hogy ez a paletta már ott lapult a csomagomban. :)
Amikor aztán hetekkel később először használatba vettem, nem akartam elhinni, hogy ezen a palettán gondolkodtam ennyit. A színek mind ujjal, mind az eredeti szőrecseteimmel csodásan pigmentáltnak mutatkoztak, szinte vakítóan élénkké váltak a szemem kereteként és remekül illettek egymáshoz. Kiegészítve korábbi kedvenc pink árnyalatommal, a Totally fetch elnevezésű színnel a Chocolate Bonbonsból olyan mesés sminkeket alkothattam meg vele akkor és azóta is, hogy most már mindenhová magammal viszem és elképzelhetetlenné vált a szemsminkelés enélkül a paletta nélkül a magam számára.
Bár valóban meleg árnyalatúnak tűnik a benne található színválaszték első ránézésre, én kifejezetten hideg tónusokkal rendelkezőként is tudom őket viselni, alkalmazni, abszolút jól állnak, pláne kombinálva egy-egy hidegebb árnyalattal másik palettából. A smink egész nap tart, minden szín jól satírozható, szuperpigmentált. A paletta kedves, a nevéhez igazodó csomagolása mellett itt is megjelenik az a Too facedre jellemző tényező, hogy a palettákat illatanyaggal látják el. Ennek az illata nem idézi klasszikusan a mézeskalácsot, inkább egy általános sütiillat, azonban ez is kellemes, nagyon minőségi és igényes összhatást kölcsönöz ezzel ennek a terméknek.
A paletta kialakítása a márkára jellemző fém, masszív anyag, így a hurcolásnak, igénybevétellel járó használatnak is remekül ellenáll.
Színválasztéka pedig lehetőséget kínál mind az erőteljesebb, mint a visszafogottabb szemsminkek készítésére, így mindenkinek szívből ajánlható, aki a pinkes, bronzos, rezes, sötétlilás, barnás, nudeos árnyalatok valamelyikét kedveli. (Ha esetleg a felsoroltak mindegyikét, akkor pláne. :) ) Hogy mennyire jól kihasználható palettáról van szó, jól példázza, hogy egészséges arányban oszlanak meg benne a csillámos és a matt színek, s mindkettő ragyogóan teljesít. Ilyen szépséges matt, mély, afféle "érett szilva" héjának árnyalatára emlékeztető lilát nem is tudnék hirtelen más palettában említeni.
Összességében: életem egyik, ha nem a legjobb vétele, nagyon elégedett vagyok vele, ha egy lakatlan szigetre csak egyetlen palettát vihetnék magammal, az nagy valószínűséggel ez lenne. Kár, hogy olyan limitált darabszámban dobták piacra és olyan hamar elkezdték az értékesítését, így vélhetően sokan lemaradtak róla, akik szemeztek vele. Ha valakinek lesz rá lehetősége, hogy valaha még megszerezze és nem állnak távol tőle a benne lévő árnyalatok, ne gondolja meg kétszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Bundesfrau

2019. április 1.

December elején aztán ismét szembe találkoztam vele Berlinben. Októberben a swatchok nem győztek meg annyira, továbbá még mindig kérdés volt számomra, hogy pontosan egy darab erőteljes pink szín miatt érdemes-e megvennem ezt a palettát. Az utolsó napig gondolkodtam. Addigra, noha még éppen csak, hogy elkezdődött a karácsonyi hónap, már minden országban elkapkodták, így meg is lepődtem, hogy még egyetlen egy darab megmaradt. Németország utolsó darab Gingerbread spice palettája ott várt rám a berlini Sephorában. Ezt egy jelnek éreztem, így végül úgy szálltam fel a repülőre, hogy ez a paletta már ott lapult a csomagomban. :)
Bár valóban meleg árnyalatúnak tűnik a benne található színválaszték első ránézésre, én kifejezetten hideg tónusokkal rendelkezőként is tudom őket viselni, alkalmazni, abszolút jól állnak, pláne kombinálva egy-egy hidegebb árnyalattal másik palettából. A smink egész nap tart, minden szín jól satírozható, szuperpigmentált. A paletta kedves, a névhez igazodó csomagolása mellett itt is megjelenik az a Too facedre jellemző tényező, hogy a palettákat illatanyaggal látják el. Ennek az illata nem idézi klasszikusan a mézeskalácsot, inkább egy általános sütiillat, azonban ez is kellemes, nagyon minőségi és igényes összhatást kölcsönözve ezzel ennek a terméknek.
A paletta kialakítása szintén a márkára jellemző fém, masszív anyag, így a hurcolásnak, s az igénybevétellel járó használatnak is remekül ellenáll.
A paletta színválasztéka pedig lehetőséget kínál mind az erőteljesebb, mint a visszafogottabb szemsminkek készítésére, így mindenkinek szívből ajánlható, aki a pinkes, bronzos, rezes, sötétlilás, barnás, nudeos árnyalatok valamelyikét kedveli. (Ha esetleg a felsoroltak mindegyikét, akkor pláne. :) ) Hogy mennyire jól kihasználható palettáról van szó, jól példázza, hogy egészséges arányban oszlanak meg benne a csillámos és a matt színek, s mindkettő ragyogóan teljesít. Ilyen szépséges matt, mély, afféle "érett szilva" héjának árnyalatára emlékeztető lilát nem is tudnék hirtelen más palettában említeni.
Összességében: életem egyik, ha nem a legjobb vétele, nagyon elégedett vagyok vele, ha egy lakatlan szigetre csak egyetlen palettát vihetnék magammal, az nagy valószínűséggel ez lenne. Kár, hogy olyan limitált darabszámban dobták piacra és olyan hamar elkezdték az értékesítését, így vélhetően sokan lemaradtak róla, akik keresték. Ha valakinek van rá lehetősége, hogy megszerezze és nem állnak távol tőle a benne lévő árnyalatok, ne gondolja meg kétszer.

naiyah

2019. február 27.

abszolút megéri az árát, meleg pigmentált színek, az illata valami mesés a csomagolása pedig ahhw :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Anett0721

2018. december 20.

Csatlakozom az előtem szólókhoz, ez egy szuper minőségű paletta! A design tündéri, ünnepi, az illat finom édes, a színek mesések. Lehet vele visdzafogott pasztell sminket készíteni, valamint csillogó ünnepi vagy bulis sminket is. Első TF palettám (UD párti vagyok) de ezek után lesz meg több is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Anna0823

2018. december 20.

Ez az első ilyen alakú Too Faced-es palettám (amúgy a negyedik), és annyira szeretem!!! A csomagolása nagyon aranyos, és illik az ünnepekhez. Az illata is nagyon finom, de nem mondanám gingerbread-illatnak (mondjuk nem is ez a lényeg).
A matt színei annyira pigmentáltak, hogy nagyon finoman kell csak hozzáérinteni az ecsetet a festékhez. A nem matt színek közül egyedül Spiced Rum-mal nem vagyok eddig megelégedve (de lehet, hogy csak meg kell találnom hozzá a megfelelő ecsetet). Viszont Warm&Toasty tökéletes egy ünnepi sminkhez, Hot Toddy meg valami álom Gumdroppal és/vagy Spice is Nice-szal. Szerintem ez egy szuper paletta, megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

CataKatinka

2018. november 19.

Ez a 7. Too faced palettám -igen tudom ez már függőség. Nagyon tetszenek a színek. Tartós sminket készíthetek vele. Atombiztos. Imádom. És biztos,hogy még bővülni fog a gyűjteményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Emolliensek: Dimethicone, Methicone
Emulgeálószerek: Poloxamer 338