Best of Beauty 2019

Too Faced

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Ár:   $45
Kiszerelés:   12 x 1,25 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Bársonyos matt szemhéjpúderek frissítő őszibarackkal és édes fügekrémmel az exkluzív, modern és kényelmes formulában, mely intenzív színt eredményez. A meleg barackos árnyalatokkal, vajas krémszínekkel és gazdag barnákkal végtelen smink készíthető.

via0408

2019. július 7.

Nem mondom, hogy a legjobb minőségű paletta a világon, mert kicsit porol, de határozottan megbízható szintet hoz. Pigmentált, szép színek vannak benne, amik jól satírozhatóak. Ráadásul a legnagyobb pozitívuma, hogy az egész paletta szuperül kihasználható. Nincs benne egy szín sem, amihez nem nyúl az ember. Ideális mindennapi használatra, de azért vagányabb sminkeket is lehet belőle csinálni. És fincsi az illata - szeretem az illatosított palettákat. Jelenleg agyon használom, és tartós a szerelem, szóval nem lehet nem 5 csillagot adni ráXD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Manitabarbara

2018. szeptember 9.

Azt hiszem, nyugodt szívvel mondhatom,hogy ez eddig a legjobb palettám. Gyönyörűek a színek benne, pigmentált és nagyon tartós(egy átbulizott éjszakát simán kibír). Kicsit porzik,amikor bele mártom az ecsetem,de ez a felvitelnél nem okoz gondot és egyáltalán nem potyog le.Hétköznapi és buli sminkekhez is tökéletes. Csomagolása nagyon szép és minőségi. Az illata kicsit mű,de annyira nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

patriczia

2018. augusztus 28.

Két hete kaptam ajándékba, azóta ki se lehet venni a kezemből. Gyönyörűek a színek, könnyen építhetők, elég jól variálhatók, vagyis nem csak 1-2 lookot lehet velük elkészíteni. Az illatával azért meg kellett barátkoznom, de végülis oké. Csak szemhéjalappal használtam, de úgy egész nap tart a szememen, még 35 fokban is. Jól variálható, nappali és esti sminkhez is tök jó, és szerintem az összes színt használom is belőle, nincs az, ami a legtöbb palettánál, hogy mindig van 2-3 kihasználatlan. Igazából csak áradozni tudnék róla, valószínűleg magamtól is megvettem volna, mert már nézegettem egy ideje.

update (2018.08.28.): Ha életem végégig egy szemhéjpúder palettát kellene használnom, akkor ez lenne az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

orsiberta

2018. február 24.

Nagyon szeretem ezt a palettát. A színei nagyon szépek, pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak, és mesés illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.