Too Faced

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 2 g, 6 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   $38
Kiszerelés:   3 x 2 g, 6 x 1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Too Faced közkedvelt Natural Eyes palettáját frissítették fel a márka exkluzív kókuszvajas formulájával, hogy 9 krémes és kényelmesen használható, matt, gyöngyházfényű és csillogó szemhéjfestéket hozzanak létre.

• Gazdag, pigmentált szemfestékek színhű végeredménnyel
  • Fényűző, selymesen sima formula, amely könnyedén eldolgozható, keverhető
  • Minden árnyalat, amire szükséged van, egy kompakt, pénztárca méretű palettában
  • Glamour Guide-dal, ami egy 3 sminket tartalmazó útmutató a kezdetekhez
  • Nagyméretű alapszínek biztosítják, hogy ne fogyj ki a legjobban kihasználható árnyalatokból
  • Kókusz illattal

cattitude

2019. július 3.

NAGYON sokat szenvedtem, mire megszültem, hogy ez a paletta jó lesz nekem (nem akarok kisregényt írni, de a háttérsztori, hogy nincsenek nagyon jó minőségű palettáim, és azok is mind színesek, emiatt nem is mindig sminkelek inkább, szóval elhatároztam, hogy veszek legalább 1 nude, jó minőségű palettát, ami nem meleg tónusú, kerül, amibe kerül). a Too Faced cuccokat alapvetően kicsit giccsesnek és túlhájpoltnak találtam ("csokiillatú paletta? kit érdekel, milyen illata van egy palettának?", illetve "szempillaspirál, ami jobb a szexnél, haha, de persze már"), de órákig kerülgettem a kis standokat a Sephorában és kb az összes megfizethető árú paletta alapos megtekintése után arra jutottam, hogy az igényeimnek ez felel meg a legjobban.
a csomagolás eléggé durva, nehéz, üvegréteges (meg is kérdezte a kasszás kislány, akarom-e a nevem belegravíroztatni, hát wtf), nem az a fajta, amit csak hurcibálni lehet egy kisebb táskában, bár elég masszív. tükör van, ecset nincs, de nem baj, mert az ilyen ecsetek úgyse jó minőségűek. ami először feltűnt, az a kókuszillat, eleinte morogtam, hogy minekvan, aztán be kellett ismernem, hogy bizony ez nagyon finom illat és a szememet se bántja. a púderek jól pigmentáltak, szépen el lehet őket dolgozni, nem potyognak felvitel közben, de nem annyira tartósak, még nem olajos szemhéjon is, szóval szemhéjalapozó elfér alattuk. habár nincs benne sok árnyalat, szerintem szép sminkeket lehet vele csinálni, bár inkább hétköznapra, mint mondjuk valami eseményre.
szerintem ez egy jól használható hétköznapi paletta, ha már van valakinek egymillió nude palettája, nem biztos, hogy szüksége lesz erre, de akinek nincs és nem meleg árnyalatokat keres, annak jó vétel lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.