Too Faced

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 2 g, 6 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   $38
Kiszerelés:   3 x 2 g, 6 x 1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Too Faced közkedvelt Natural Eyes palettáját frissítették fel a márka exkluzív kókuszvajas formulájával, hogy 9 krémes és kényelmesen használható, matt, gyöngyházfényű és csillogó szemhéjfestéket hozzanak létre.

• Gazdag, pigmentált szemfestékek színhű végeredménnyel
  • Fényűző, selymesen sima formula, amely könnyedén eldolgozható, keverhető
  • Minden árnyalat, amire szükséged van, egy kompakt, pénztárca méretű palettában
  • Glamour Guide-dal, ami egy 3 sminket tartalmazó útmutató a kezdetekhez
  • Nagyméretű alapszínek biztosítják, hogy ne fogyj ki a legjobban kihasználható árnyalatokból
  • Kókusz illattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Madi

2022. szeptember 18.

Az egyik kedvenc palettám. Azon kívül, hogy külsőre talán a legszebb az összes valaha birtokolt palettám közül, ár-érték arányban is ez a legjobb. Jelenleg 44 dollár, ami még mindig a teljesen megfizethető kategóriában tartja, de én pár éve még olcsóbban vettem. Imádom a krémesen poros formulát, gyönyörűen lehet vele dolgozni és tartósságra is kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

bicitoth

2021. január 14.

Ez az egyik (ha nem a) legszebb too faced paletta, gyönyörű természetes színek, a bőrön nagyon elegáns, valóban porol, de amikor fenn van, már ott is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Candy21

2020. július 14.

A legszebb paletta amit valaha láttam a színek tényleg nagyon neutrálisak én imádom mindegyiket az összeset kitudom használni. Nagyon jól pigmentált puhák benne a színek könnyen satírozhatóak bár kissé porolnak viszont felvitelkor nem pereg potyog. A tartósságával is elégedett vagyok ez egy nagyon jól kihasználható paletta a hétköznapokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Diamond26

2020. január 30.

Eredetileg nem ezért a palettáért indultam a Sephorába, de teljesen elcsábítottak ezek a finom, visszafogott, elegáns színek. Maga a csomagolás is nagyon igényes. Egy nagyon jó paletta azoknak, akik most ismerkednek a sminkeléssel, nagyon szép natúr sminkek készíthetőek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

cattitude

2019. július 3.

NAGYON sokat szenvedtem, mire megszültem, hogy ez a paletta jó lesz nekem (nem akarok kisregényt írni, de a háttérsztori, hogy nincsenek nagyon jó minőségű palettáim, és azok is mind színesek, emiatt nem is mindig sminkelek inkább, szóval elhatároztam, hogy veszek legalább 1 nude, jó minőségű palettát, ami nem meleg tónusú, kerül, amibe kerül). a Too Faced cuccokat alapvetően kicsit giccsesnek és túlhájpoltnak találtam ("csokiillatú paletta? kit érdekel, milyen illata van egy palettának?", illetve "szempillaspirál, ami jobb a szexnél, haha, de persze már"), de órákig kerülgettem a kis standokat a Sephorában és kb az összes megfizethető árú paletta alapos megtekintése után arra jutottam, hogy az igényeimnek ez felel meg a legjobban.
a csomagolás eléggé durva, nehéz, üvegréteges (meg is kérdezte a kasszás kislány, akarom-e a nevem belegravíroztatni, hát wtf), nem az a fajta, amit csak hurcibálni lehet egy kisebb táskában, bár elég masszív. tükör van, ecset nincs, de nem baj, mert az ilyen ecsetek úgyse jó minőségűek. ami először feltűnt, az a kókuszillat, eleinte morogtam, hogy minekvan, aztán be kellett ismernem, hogy bizony ez nagyon finom illat és a szememet se bántja. a púderek jól pigmentáltak, szépen el lehet őket dolgozni, nem potyognak felvitel közben, de nem annyira tartósak, még nem olajos szemhéjon is, szóval szemhéjalapozó elfér alattuk. habár nincs benne sok árnyalat, szerintem szép sminkeket lehet vele csinálni, bár inkább hétköznapra, mint mondjuk valami eseményre.
szerintem ez egy jól használható hétköznapi paletta, ha már van valakinek egymillió nude palettája, nem biztos, hogy szüksége lesz erre, de akinek nincs és nem meleg árnyalatokat keres, annak jó vétel lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)