Too Faced

Ár:   £27   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlmkvcs, Módosítva: 2018. június 24.

Ár:   £27
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Selymes sminkfixáló és frissítő permet barack illattal. Mattító hatású, emellett 14 órás viseletet biztosít.

bugeyes

2019. július 21.

Szettben vettem a púderrel, primerrel és egy szempillaspirállal. Nagyon szupi, nyárias illata van, mivel sminkre fújom, nem zavar, hogy nem illatanyagmentes. Teljesen meg vagyok vele elégedve, nem haszontalan kis cucc, de azért nem tart ki egész nap a mattító hatása és nem olyan bomba, mint pl. az UD All nighterje. Nelem kb. a nap feléig bírja. Teljes áron, nagy kiszerelésben nem biztos, hogy rá esne a választásom, de így jó deal volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Vichy

2019. március 24.

Utazós kiszerelésben vettem meg én is a spanyol Sephorában és már másnap magamra fújtam. Elsőre nagyon kellemes barackos-virágos illatú permet jött a kis műanyag flakonból, szépen le is fixálta a sminkemet, kellemes mattító púderes érzést hagyva maga után. Viszont idővel, ahogy egyre kevesebb lett benne elkezdett "köpködni", hiába ráztam fel ugyanúgy ahogy eddig - az utasítás rajta van a flakonon is csinos kis Shake Me, Baby! felirattal - , de így is sikerült cuki fehér pöttyöket hagynia az arcomon, amit púderes ecsettel szépen eltűntettem.... Egy szó mint száz, ezért a fiaskóért csak 4 csillag jár sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

nikiiabel

2018. október 11.

Kint Amerikában vásároltam meg a kis kiszerelésű sminkfixálót.
Az enyémnek lehet nem annyira jó a fújó feje mert nem mindig jön belőle rendesen, vagy ha igen akkor össze vissza. Kicsit jobb illatra számítottam. Kellemesnek, nagyon kellemes de mivel rá van írva hogy peach ezért az gondoltam hogy akkor valami zamatos barack illata lesz, nem csak egy ilyen mű parfümizált változata.
Viszont meg vagyok vele elégedve nagy becsben tartom, és vigyázok rá, mert ugye a Sephora nem szállít Magyarországra termékeket.. így nehéz hozzájutni.

Sminkemet a helyén tartja mattít, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Kint Amerikában vásároltam meg a kis kiszerelésű sminkfixálót.

Sminkemet a helyén tartja mattít, én nagyon szeretem.

dlmkvcs

2018. június 13.

Elfogult vagyok ezzel a permettel kapcsolatban a fantasztikus illata miatt. Fújkálom ha kell, ha nem, imádom hogy az arcomnak kellemes barackos illata van. Igazából nem tudom mennyire mattít vagy fixál, de nem is ezért vettem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.