Too Faced

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2016. május 19.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Extra tartós szemhéjalapozó

yukari99

2020. január 6.

Sajnos nem annyira jött be, ennél a Maybelline color tattoo-ja tartósabb és jobban kezelhetőbb. Amikor rétegezni akartam ezzel egy másik színre, akkor felszedte az alsó réteget. Sajnos ár-érték arányban elég gyenge termék.

Updatelek mivel eszméletlenül gyönyörűen fent tartotta 12 órán keresztül még a béna Revolution sminkemet is, szóval tényleg extra tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Anheszenamon

2019. szeptember 25.

Travel size kiszerelésben vettem meg, de így is nagyon sokáig ki fog tartani. Nagyon elégedett vagyok vele. Minden szemhéjpúdert gyönyörűen a helyén tart, nem lesz csíkos, foltos és nem kopnak meg a nap végére sem a színek. Volt olyan alkalom, amikor 14-15 órát volt rajtam a smink, késő éjjel is úgy mostam le, ahogy reggel felraktam. Számomra tökéletes ez a termék, örülök, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

tonic

2019. augusztus 17.

Már más a csomagolása. Sokfélét próbáltam,több javított is a tartósságon,de ez szuperjo! Kár,hogy ilyen bonyolult a beszerzése itthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

IMÁDOM!!!!
igazi profi smink, amivel tényleg nem mozdul el a szemhéjpúder!!
Nekem nagyon zsírosodó fényes szemhéjam van amin eddig minden elcsúszott vagy átfénylett, de ez.... ez egész nap ha kell ott tartja a sminket, nem fénylik át a bőröm.
Csodaszer, nagyon megéri ezt a pénz, és sokáig elég! Ez nálam mindig a kosárban fog landolni ha a Sephorában járok, akkor is ha van épp ha nincs, mert kell belőle a tartalék:D
Bátran ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

IMÁDOM!!!!
igazi profi smink, amivel tényleg nem mozdul el a szemhéjpúder!!
Bátran ajánlom:)

Wey1122

2019. március 21.

Mini kiszerelèsbe vettem meg kb. fèl ève nyùzom ,de nem akar elfogyni! Bőrszine van krèmnek, nagyon kevès kell belőle ès eszmèletlenül tartòs.Előtte a L.O.V szemhèjalapozòt hasznàltam az nehezebben volt kenhető ès nem lehetett fölötte ilyen szèpen elkenni a szemhèjfestèket. Minden màrkàval kompatibilis,ma èppen Chanel Ombre szemhèjfestèkkel pròbàltam ki ès egèsz nap tartott! Màr règ megvettem nagy kiszerelèsbe ez egy nagyon jò termèk ès hiàba kicsit dràga,de èrdemes vele egy pròbàt tenni.
Egy negatìvuma van fèl èv utàn elkezdett a festèk lekopni a műanyag flakonròl ìgy fèl èv utàn nem lesz olyan esztètikus a dizànj,de ettől függetlenül megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Lunalaluna

2019. március 1.

Több, mint egy hónapja használom már. Kombinált, zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ezzel a primerrel változatlan este is a szemhéj sminkem, semmi csík, semmi festék elcsúszás. A színeket nem teszi intezívebbé, legalábbis szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 1.

laraworld

2018. július 7.

Az art deco alapját használtam korábban, aminél zavart, hogy a legselymesebb szemhéjpúdereimnél se élvezhetem a felvitelt, mert kissé ragacsos a textúrája. Urban Decay se volt az igazi ezen a területen, ezzel viszont nagyon meg vagyok végre elégedve :) Szépen tartja a sminket is egész nap, talán a színek erősítésében nem jár annyira az élen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

kimmy

2018. május 23.

Számomra ő A szemhéjalap. Fedett, nagyon zsírosodó szemhéjam van, mindent próbáltam már, Nars, UD, Etude House, Milani, de egyik sem ér a közelébe sem. Könnyen eldolgozható rajta a szemfesték és estig a helyén marad minden. Ha egyszer elfogy, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

zalla

2017. július 15.

Sajnos az előttem szólókhoz képest én kevésbé vagyok lelkes. Zsíros szemhéjam van, így sajnos nálam kötelező kellék egy szemhéjalap. A termék egy nagyon cuki tubusban érkezik, ami nemcsak szép, de higiénikus(abb) is. A szemhéjalap állaga mindenképpen fura: a megjelenése és állaga nem éppen bizalomgerjesztő, de tökéletesen terül, vékony rétegben eloszlatható. Gyorsan szárad és selymes, púderes érzetű réteget hagy maga után, amibe tényleg könnyen beletapad mindenféle festék. A színek intenzívebbek, a smink tartósabb. De sajnos a csoda elmarad: 8 óra után egy melegebb napon a mélyítővonalban csíkban gyűlik a festék. Jó termék, mert alap nélkül ennyit se bírna ki a sminkem. Lehet hogy szárazabb bőrűeknél tartósabb, de sajnos szerintem nem csodaszer. Az árához képest meg főleg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Sosofel

2017. július 6.

Nagyon szeretem. Ezelőtt a primer előtt mindig elmaszatolódott a tusom, mióta őt kenem reggelente csodálatosan megmarad egész nap!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevőt PELEMOL márkanéven árult. Nagyon kevés információ érhető el róla, csupán annyit lehet tudni, hogy az összetevő az emollientek csoportjába, azon belül pedig a zsírsavakhoz tartozik. Egy Google keresés alapján az összetevő leggyakrabban szemhéjalapozókban található. Az összetevő nem szerepel sem a CosIng sem az EWG adatbázisában.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.