Best of Beauty 2019

Too Faced

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2016. május 19.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Extra tartós szemhéjalapozó

Ár: 3500,-Ft. + Posta, vagy személyes átvétel Budapesten , Eladó: gelus
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés előreutalással, vagy személyesen átvételkor
Wey1122

2019. március 21.

Mini kiszerelèsbe vettem meg kb. fèl ève nyùzom ,de nem akar elfogyni! Bőrszine van krèmnek, nagyon kevès kell belőle ès eszmèletlenül tartòs.Előtte a L.O.V szemhèjalapozòt hasznàltam az nehezebben volt kenhető ès nem lehetett fölötte ilyen szèpen elkenni a szemhèjfestèket. Minden màrkàval kompatibilis,ma èppen Chanel Ombre szemhèjfestèkkel pròbàltam ki ès egèsz nap tartott! Màr règ megvettem nagy kiszerelèsbe ez egy nagyon jò termèk ès hiàba kicsit dràga,de èrdemes vele egy pròbàt tenni.
Egy negatìvuma van fèl èv utàn elkezdett a festèk lekopni a műanyag flakonròl ìgy fèl èv utàn nem lesz olyan esztètikus a dizànj,de ettől függetlenül megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Lunalaluna

2019. március 1.

Több, mint egy hónapja használom már. Kombinált, zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ezzel a primerrel változatlan este is a szemhéj sminkem, semmi csík, semmi festék elcsúszás. A színeket nem teszi intezívebbé, legalábbis szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

laraworld

2018. július 7.

Az art deco alapját használtam korábban, aminél zavart, hogy a legselymesebb szemhéjpúdereimnél se élvezhetem a felvitelt, mert kissé ragacsos a textúrája. Urban Decay se volt az igazi ezen a területen, ezzel viszont nagyon meg vagyok végre elégedve :) Szépen tartja a sminket is egész nap, talán a színek erősítésében nem jár annyira az élen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

kimmy

2018. május 23.

Számomra ő A szemhéjalap. Fedett, nagyon zsírosodó szemhéjam van, mindent próbáltam már, Nars, UD, Etude House, Milani, de egyik sem ér a közelébe sem. Könnyen eldolgozható rajta a szemfesték és estig a helyén marad minden. Ha egyszer elfogy, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

zalla

2017. július 15.

Sajnos az előttem szólókhoz képest én kevésbé vagyok lelkes. Zsíros szemhéjam van, így sajnos nálam kötelező kellék egy szemhéjalap. A termék egy nagyon cuki tubusban érkezik, ami nemcsak szép, de higiénikus(abb) is. A szemhéjalap állaga mindenképpen fura: a megjelenése és állaga nem éppen bizalomgerjesztő, de tökéletesen terül, vékony rétegben eloszlatható. Gyorsan szárad és selymes, púderes érzetű réteget hagy maga után, amibe tényleg könnyen beletapad mindenféle festék. A színek intenzívebbek, a smink tartósabb. De sajnos a csoda elmarad: 8 óra után egy melegebb napon a mélyítővonalban csíkban gyűlik a festék. Jó termék, mert alap nélkül ennyit se bírna ki a sminkem. Lehet hogy szárazabb bőrűeknél tartósabb, de sajnos szerintem nem csodaszer. Az árához képest meg főleg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Sosofel

2017. július 6.

Nagyon szeretem. Ezelőtt a primer előtt mindig elmaszatolódott a tusom, mióta őt kenem reggelente csodálatosan megmarad egész nap!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

berrythought

2017. március 25.

Próbáltam a Narsot és az UD.t is, de mégis ez a kedvencem. Icipicit kenek vékonyan a szemhéjamra és minden ott marad az esti lemosásig, ahova reggel a szememen sminkeltem. Kolléganők átkoznak miatta, mert kipróbáltattam velük is és azóta rá sem tudnak nézni másra, még az olajos szemhéjjal megáldottak sem. Egy baj van vele, hogy nehezen beszerezhető, de szerencsére már annyian használják a környezetemben, hogy valaki mindig hoz nekem is egyet a sajátja mellé a külföldi útjáról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Anxiety

2017. február 25.

Egyik kis szerelmem. Még nyáron kaptam egy palettájuk mellé a kistestvérét, és csak most kezd kifogyni, pedig elég gyakran nyúlok hozzá... (Persze be is kellett szereznem a nagy tesót.) Ahogy írtátok, tényleg érdekes az állaga, nekem a mustárra emlékezet (:D) néha pont olyan folyós.. kissé olajosabbnak tűnik, de nem sűrűn csinál ilyet. Elég egy csöpp, extra tartós, és a nap végéig kibírja vele a sminked. Megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

rekag

2016. június 3.

El fogom használni, de a Nars szemhéjalapját egyelőre semmi nem tudta felülmúlni. Szóval nekem is ez a kissé vizes-zsíros állag nem tetszik benne, mert nehezebb satírozni tőle, ugyanis nagyon bele tud ülni a szemhéjpúder. Az tény, hogy bombabiztosan tartja a festékeket, intenzívebbek tőle a színek, de az állaga nem az igazi. Ráadásul nálam olykor-olykor szét is válik egy vizes és egy olajosabb részre, és egy csomó terméket ki kell nyomnom a tubusból, mire a megfelelő állagú cucc megjelenik a kis csőrnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

LaNara

2016. február 18.

Minden szemsmink alapja amit csinálok. Mint a beton úgy odaköt rá minden; szemhéjtus vagy szemhélypúder nem mozdul egy tapodtat sem ha ezt használom alájuk. Kevés is elég belőle úgyhogy jó sokáig elég, megéri rá beruháni hiszen amit ígér azt maradéktalanul betartja. Plusz pont a Too Faced-re jellemző elbűvölő csomagolásáért amiért öröm nyúlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevőt PELEMOL márkanéven árult. Nagyon kevés információ érhető el róla, csupán annyit lehet tudni, hogy az összetevő az emollientek csoportjába, azon belül pedig a zsírsavakhoz tartozik. Egy Google keresés alapján az összetevő leggyakrabban szemhéjalapozókban található. Az összetevő nem szerepel sem a CosIng sem az EWG adatbázisában.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.