Too Faced

Ár:   €44   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Isabelle, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   €44
Kiszerelés:   17,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A legváltozatosabb sminkeket készítheted el a hamvas rózsaszín, korall , bronz és bíbor különböző színárnyalataiból a frissen szedett barack lédús illatával átitatva 18 változatban. Legyél édes, mint a barack és ragyogj friss nyári színekben egész évben!

Ár: 8 500 Ft (+pk) , Eladó: Lanett
Állapot: párszor használt, képen látható, Helyszín: Dunaharaszti, Lurdy Ház, fizetés: személyes átvétel Lurdynál vagy Dunaharasztin, Postán maradó, Foxpost
Ár: 12000 , Eladó: Zsolci
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, Postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

schnau.adelle

2020. július 1.

Először is olyan fantasztikus illata van hihetetlen!
A minősége nagyon jó, jól pigmentált árnyalatok vannak benne.
Én személy szerint nagyon imádom tavasszal/nyáron magamon a barackos árnyalatokat.
Szeretem ezt az egyszerű kis palettát:)
Nagyon természetes sminkeket lehet vele kreálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Először is olyan fantasztikus illata van hihetetlen!
A minősége nagyon jó, jól pigmentált árnyalatok vannak benne.
Szeretem ezt az egyszerű kis palettát:)
Nagyon természetes sminkeket lehet vele kreálni

SchmitzhoferFanni

2019. november 10.

Nagyon szép paletta, mindennapokra tökéletes. Pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Heine

2019. június 3.

Update: adtam neki plusz egy csillagot, mert a szaténos árnyalatai gyönyörűen állnak, sokat használom őket, még ha nem is tartósak. Leírok pár kombinációt, ha esetleg valakit érdekel, mi mindent lehet kihozni belőle:

- peaches n' cream alapnak, caramelized a szemhéjtőbe, a mozgó szemhéjra és a szempillasor alá luscious, nectar és white peach pedig a szemzugba, ill. szemöldökcsontra. Sugárzó tekintetet eredményez, zöld szeműeknek érdemes kipróbálni.
- georgia alapnak, cobbler a szemhéj külső részébe és az alsó szempillasor alá, bellini a mozgó szemhéjra, szemzugba nectar. Rózsaarany lesz az eredmény, isteni.
- peaches n'cream alapnak, a külső szemzugba puree, nagyon könnyű elsatírozni, szép igényes mindennapi viselet.
- ha valaki a cobbler árnyalatot használja, próbálja meg a peach pittel mélyíteni a szemhéjtőben, nagyon szép az összhatásuk.
-charmed, im sure: szemöldökre tökéletes.
- just peachy: én pirosítónak használom, mivel nem elég pigmentált a szemhéjamra, de olyan száraz, hogy pirosítónak tökéletes. Szép fényt ad az arccsontnak.

Barackíze van. :D
Nagyon szép lenne, de eszméletlen gyenge minőségű, az eredeti árát nem igazán éri meg. Vannak színek, amik egyszerűen nem hajlandóak együttműködni, szárazak, porolnak, szürkék és nehezen felvihetőek, ezek gyakorlatilag használhatatlanok. Vannak olyanok, amikbe pedig elég beleérinteni az ecsetet, gyönyörűen pigmentáltak, szépen elsatírozhatók, szinte vajpuhák -ezek persze összefolynak a nap végére, mosódnak és kopnak, fixáló és alap is szükséges hozzá. A zöld, a lila és a sötétlilás/fekete szín is egyezményesen szürke lesz, ha felviszem. Én itt elengedtem a too faced márkát, szerintem ebben az árkategóriában vannak sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

-charmed, im sure: szemöldökre tökéletes.

Barackíze van. :D

NikiZs

2019. május 20.

Pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós de én mindig használok bázist. A színek jól kombinálhatók egymással és az illata is szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Eszkoo

2019. április 13.

Kellemes szép barackos, meleg színek, hosszantartó, nem kenődő állag, az illata pedig mesés. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

BarabasEdina

2019. január 31.

Tökéletes textúra, tökéletes színek és az illata csak hab a tortán. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Tökéletes textúra, tökéletes színek és az illata csak hab a tortán. :-)

MaFa

2019. január 13.

Könnyű vele dolgozni, jól építhető,az illata is isteni. Tartós,nem kenődik. Sokkal jobb mint amire számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

RMDiana

2019. január 11.

A Chocolate Barnal azt gondoltam, hogy nem lesz jobb paletta, de jelentem: lett! Minden szín nagyon pigmentált benne, a fényesek inkébb szatén fényűek, nem csillámosak. Hétköznapi és alkalmi sminkekhez is egyaránt ajánlom. Az illata csak hab a tortán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Nagyon szeretem! Tökéletes paletta minden szempontból. Az illatáért oda vagyok, mint ahogy az összes Too Faced paletta illatáért. Luxus minőség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

bonitabalazs

2018. november 29.

Nagyon szeretem ezt a palettát.
Általában az alapszínekhez nyúlok, még akkor is ha egy másik palettával dolgozom.
Mindig megcsap a kellemes barackos illata, amitől élmény vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Nagyon szeretem ezt a palettát.
Mindig megcsap a kellemes barackos illata, amitől élmény vele dolgozni. :)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.