Too Faced

Ár:   €44   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Isabelle, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   €44
Kiszerelés:   17,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A legváltozatosabb sminkeket készítheted el a hamvas rózsaszín, korall , bronz és bíbor különböző színárnyalataiból a frissen szedett barack lédús illatával átitatva 18 változatban. Legyél édes, mint a barack és ragyogj friss nyári színekben egész évben!

Ár: 10.000 Ft , Eladó: Jennie94
Állapot: Kipróbált., Helyszín: Kunbaja, fizetés: Előre utalás, foxpost
Ár: 10.000 , Eladó: lucaprepost
Állapot: Párszor használt de újszerű , Helyszín: Budapest , fizetés: Előreutalás után postán vagy fox, illetve személyesen is megoldható Budapesten.

georginabella

2022. november 15.

Nagyon jól kihasználható paletta jól pigmentált szépen eldolgozható és tartós👍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 15.

Nagyon jól kihasználható paletta jól pigmentált szépen eldolgozható és tartós👍

bicitoth

2021. január 14.

Szeretem ezeket a színeket, tartósak, és pigmentáltak, Mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Szeretem ezeket a színeket, tartósak, és pigmentáltak, Mindennapokra tökéletes.

Lencseee

2020. augusztus 24.

Beleestem abba a hibaba, hogy vakon, csak az itteni velemenyek alapjan megrendeltem. A palettabol par ket szint swatcoltam es pont ugyamaz a velemenyem rola, mint a csokolades palettarol. Nem eleg pigmentalt nekem, velemenyem szerint eljart a formulaja felett az ido. Vagy, aki a nomakeup erzest szereti, annak megfelelo lehet. De nekem ez a minoseg ezen a magas aron nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

schnau.adelle

2020. július 1.

Először is olyan fantasztikus illata van hihetetlen!
A minősége nagyon jó, jól pigmentált árnyalatok vannak benne.
Én személy szerint nagyon imádom tavasszal/nyáron magamon a barackos árnyalatokat.
Szeretem ezt az egyszerű kis palettát:)
Nagyon természetes sminkeket lehet vele kreálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Először is olyan fantasztikus illata van hihetetlen!
A minősége nagyon jó, jól pigmentált árnyalatok vannak benne.
Szeretem ezt az egyszerű kis palettát:)
Nagyon természetes sminkeket lehet vele kreálni

SchmitzhoferFanni

2019. november 10.

Nagyon szép paletta, mindennapokra tökéletes. Pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Heine

2019. június 3.

Update: adtam neki plusz egy csillagot, mert a szaténos árnyalatai gyönyörűen állnak, sokat használom őket, még ha nem is tartósak. Leírok pár kombinációt, ha esetleg valakit érdekel, mi mindent lehet kihozni belőle:

- peaches n' cream alapnak, caramelized a szemhéjtőbe, a mozgó szemhéjra és a szempillasor alá luscious, nectar és white peach pedig a szemzugba, ill. szemöldökcsontra. Sugárzó tekintetet eredményez, zöld szeműeknek érdemes kipróbálni.
- georgia alapnak, cobbler a szemhéj külső részébe és az alsó szempillasor alá, bellini a mozgó szemhéjra, szemzugba nectar. Rózsaarany lesz az eredmény, isteni.
- peaches n'cream alapnak, a külső szemzugba puree, nagyon könnyű elsatírozni, szép igényes mindennapi viselet.
- ha valaki a cobbler árnyalatot használja, próbálja meg a peach pittel mélyíteni a szemhéjtőben, nagyon szép az összhatásuk.
-charmed, im sure: szemöldökre tökéletes.
- just peachy: én pirosítónak használom, mivel nem elég pigmentált a szemhéjamra, de olyan száraz, hogy pirosítónak tökéletes. Szép fényt ad az arccsontnak.

Barackíze van. :D
Nagyon szép lenne, de eszméletlen gyenge minőségű, az eredeti árát nem igazán éri meg. Vannak színek, amik egyszerűen nem hajlandóak együttműködni, szárazak, porolnak, szürkék és nehezen felvihetőek, ezek gyakorlatilag használhatatlanok. Vannak olyanok, amikbe pedig elég beleérinteni az ecsetet, gyönyörűen pigmentáltak, szépen elsatírozhatók, szinte vajpuhák -ezek persze összefolynak a nap végére, mosódnak és kopnak, fixáló és alap is szükséges hozzá. A zöld, a lila és a sötétlilás/fekete szín is egyezményesen szürke lesz, ha felviszem. Én itt elengedtem a too faced márkát, szerintem ebben az árkategóriában vannak sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

-charmed, im sure: szemöldökre tökéletes.

Barackíze van. :D

NikiZs

2019. május 20.

Pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós de én mindig használok bázist. A színek jól kombinálhatók egymással és az illata is szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Eszkoo

2019. április 13.

Kellemes szép barackos, meleg színek, hosszantartó, nem kenődő állag, az illata pedig mesés. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

BarabasEdina

2019. január 31.

Tökéletes textúra, tökéletes színek és az illata csak hab a tortán. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Tökéletes textúra, tökéletes színek és az illata csak hab a tortán. :-)

MaFa

2019. január 13.

Könnyű vele dolgozni, jól építhető,az illata is isteni. Tartós,nem kenődik. Sokkal jobb mint amire számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.