Too Faced

Ár:   €29   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Ár:   €29

• Peach Beach
  • Something About Berry

Too Faced Unbearably Glam paletta
Ár: 2500 Ft postán maradó ajánlott , Eladó: Szanszi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Utalás után postán maradó ajánlott levélként

Jexi

2017. augusztus 29.

Candy glow😍
Nem vettem meg, mert nem szoktam pirosítót használni, de ha használnék, biztosan ezt!
Gyönyörű színe van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Candy glow😍
Gyönyörű színe van!

Bonjourbeauty

2017. január 15.

Olaszországban szereztem be a mini változatát egy melted ajakrúzzsal egy csomagban. Hát mit is mondjak... Nem véletlenül ennyi az ára. :D Még nem volt magas árkategóriás sminktermékem de azt kell hogy mondjam megéri az árát. Isteni illata van amit úgy is érzek amikor az arcomon van. Nem akartam elhinni :D a pigmentáltsága is valami hihetetlen és nem kopik , este én magam mosom le, ami eddig még nem történt meg pirosítónál :DD szóval imádom. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

vivuss87

2014. április 11.

Something about berry. .. első látásra imádtam. Volt lehetőségem kipróbálni, először sötétnek tűnt, de végül meggyőztem magam. Inkább a két világosabb árnyalatot használom, és picikét a pinkesből:) Imádom, gyönyörű, friss. Arany csillámok vannak benne, amik nagyon apróak, hasonlít a Bourjois csillámos arcpírjára. Aki csillám allergiás, az véletlenül se vegye :) szóval elég tartós, és hatalmas mennyiség, szerintem sosem fog elfogyni:) És olyan cuki, hogy belehalooook :D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.