Töpfer

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• puhává és bársonyossá varázsolja a baba érzékeny bőrét,
  • támogatja a bőr természetes védekezőképességét.
  • Ideális baba vagy felnőtt masszázshoz is.

schaffy

2014. január 10.

Kisfiamnál használtam babamasszázshoz. Többféle olajat kipróbáltam, de nekünk ez vált be legjobban. Nagyon finom az illata és a baba (száraz) bőrének is nagyon jó tett. Az összetétele tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

timity

2013. augusztus 24.

Én mint "testápolót" használom. Nagyon tetszik, semmi feleslegeset nem kenek vele magamra! :) Nem mondanám soknak, mert jól eloszlatható (így könnyen beszívódik a bőrbe) és közel sem olyan sűrű mint a ricinusolaj. A kókuszolajhoz tudnám leginkább hasonlítani, csak ez folyékony marad 26 fok alatt is! :) Nem keni össze a ruhát még ha nem is várom meg a teljes beszívódást. Az illata a már megszokott Töpferes, teljesen ugyan az, mint a fürdetőé és a samponé. Hozza a babás illat vonalat, ami nem tolakodó, viszont sokáig érezhető. A kis doboza lehetne praktikusabb, mert lehetetlen nem összekenni az olajjal. Inkább egy rögzített pattintós kupakos verziót tudnák elképzelni hozzá. Az árát kicsit túlzásnak találom, mert egy VCO kókuszolaj is olcsóbb, de ki kellett próbálnom.. :) Végül is nem egy használhatatlan, semmit sem érő, piros "pöttyös" terméket vettem meg. Mindenképpen 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.