Tosowoong

Ár:   $10   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   $10
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló, bőrvilágosító esszencia. 75%-ban tartalmaz fermentált zöld tea kivonatot. Erős antioxidáns, gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató.

aylobi

2019. május 3.

Imádom! Nagyon jól hidratál és ami a leírásában van teljesen igaz. Újravevős termék lesz az biztos. Én nappal használom és ami fontos, hogy nem tapasztaltam kukacozást a többi termékkel. Inci csupa finomság!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

missmici

2019. február 26.

Imádom! Hihetetlenül puhává, hidratálttá, ragyogóvá teszi a bőröm, egységesít, lehúz minden pirosságot. Könnyű, gél állagú formula, ami seperc alatt beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, többlépéses rutinban nagyon jól működik. Én egyébként csak este használom tonik/hámlasztó után, majd jön rá még egy másik esszencia, két szérum és a hidratálókrémem. Nagyon ajánlom mindenkinek, bőrtípustól függetlenül!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

viragi

2019. február 17.

Már a második flakont fogyasztom belőle, nekem nagyon bejött! Szép összetevők, nem allergizál, nincs is semmi illata, pikk-pakk beszívódik és nincs is horror ára. Esténként szoktam arclemosó után használni, önmagában nekem nem elég (de nem is volt elvárás), utána még vmi szérum vagy ampoule szokott jönni, szóval jól be tudtam építeni a rétegzős rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Glycereth-26, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.