Best of Beauty 2019

Tous

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sweetprincess, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

rdm

2017. november 11.

Mintha az avon pur blanca illatát érezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Mintha az avon pur blanca illatát érezném.

balalajka

2017. február 13.

Mikor először használtam el sem tudtam dönteni, női vagy férfi illat ez, annyira uniszexnek éreztem. El is tettem 1-2 évre, aztán mikor már semmi nem volt elég kevés, mégis minőségi akkor elkerült ő és azóta teljes a szerelem. Mindig mindenhova jó, kis komfortos lágy illat, ami a maga kis finom módján tartós és ölelő. Nagyon megszerettem, jó, hogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

sminkesmas

2014. november 23.

Az arany tetejű a parfüm, az ezüst ( azonos formájú) a toilette verzió.
Nagyon könnyed, nőies, kellemes, friss, tiszta illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Az arany tetejű a parfüm, az ezüst ( azonos formájú) a toilette verzió.
Nagyon könnyed, nőies, kellemes, friss, tiszta illat.

bellehercegno

2014. július 24.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz :) Csodás,könnyed,lágy és igazán nőies illat. Puhán körülölel,isteni,szerintem minden évszakban viselhető,még a kánikulában sem találtam soknak :) Viszont itt Tous Silver-ként szerepel,de én úgy tudom,hogy a neve "simán csak" Tous.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

gelus

2013. december 26.

Szépségboxomban volt egy ilyen 90 ml-s parfüm.
Finom tiszta és elegáns illatú. Nálam a virág jegyek fehér jázmin, rózsa, gardénia, írisz dominálnak. Egyszerűen nagyszerű és nagyon finom illat. Imádom és abszolút 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 26.

Szépségboxomban volt egy ilyen 90 ml-s parfüm.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.