Treacle Moon

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Merlotwine

2016. november 23.

Most épp ezt használom, de majdnem az összeset kipróbáltam. Ha van új, mindig megveszem. Nem adok 5 csillagot, mert csodaszernek nem csodaszer, de egy nagyon jó kis tusfürdő, nagy kiszerelés, olcsó, és ha jól tudom, nem is tesztelik állatokon ezeket.
Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Nagyon sokáig elég.

redakkrisztinaa

2016. november 19.

Imáádom! Nagyon kellemes illata van , de nem mű és nem tolakodó. Nem szárítja a bőrömet , jól habzik . Fürdés után is érzem még az illatát magamon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

janush

2016. október 18.

Vattacukor-maniasoknak kotelezo darab.Hasznalat kozben tomeny, cukorkaillat, de sajnos rajtam egyaltalan nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

pandimancimami

2015. szeptember 4.

Nekem ez az abszolut kedvenc tusfurdom!! Az illata istemi finom, mar aki szereti az tomeny edes illatokat. A kiszereles is nagyon sok, es a szamtalan illata kozul ez az egyetlen aminek eddig ereztem az illatat a furdes utan is a boromon. Legalabb mar 5 uveggel elhasznaltam es mindig ujra veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.