Treacle Moon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Szoszmoszcic, Módosítva: 2021. január 26.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

2020-ban megújult összetétel!

Tápláló kézkrém hosszan tartó hatással, kellemes pillecukor illattal. A sárgabarackmag olaj és az E-vitamin segítségével ápolja és hidratálja a kiszáradt kezeket. Nem tartalmaz parabéneket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt, vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viragocskaa

2021. augusztus 22.

Sokan előttem kifogásolták az illatát, de számomra kellemes. Napközben szoktam kenegetni vele a kezem, mert gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget maga után, így hamar tudom folytatni a dolgaimat anélkül hogy mindent összekennék. Éjszakára valami zsírosabbat szoktam használni, viszont erre a célra nekem teljesen jól megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Isla

2021. június 30.

Hát az illatát nem tudom mihez hasonlítsam (nekem nem marshmallow), mindenesetre jó tömény és ragaszkodó. Elalvás előtt szoktam bekenni a kezem, de néha még másnap délután is érzem. Meglepően jól hidratál, rendberakott már hámló tenyereket is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

kzmdra

2021. április 10.

Csak ez az illat volt a boltban, ahol vettem, ezért nem tudtam választani. Nekem ez az illat nem annyira jön be, de attól dobtam egy hátast, hogy mennyire beszívódik és mennyire nem hagy semmilyen ragacsos érzést. A nyári időszara kiváló, de télen, vagy egy nagyon igénybevett kézre sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

LolaGR

2021. február 5.

Először picit ragacsos,majd beszívódik és jól hidratál, az illata....imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 5.

Először picit ragacsos,majd beszívódik és jól hidratál, az illata....imádom!

Agnes91P

2020. november 14.

Ez az abszolút karácsonyi kézkrém nálam, imádom az édeskés pillecukot illatát :) Hidratálásból elbírnék többet, és talán egy picit ragad is, de minden decemberben veszek egy ilyet. A kiszerelés is tetszik, aranyos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

papillonlepetit

2020. november 14.

csatlakozom pár előttem szólóhoz,én is imádom az illatát,de rossz,hogy nagyon gyorsan elillan, este bekenem vele a kezem,még megnézek egy sorozatot,és az epizód végére már alig érzek belőle valamit. ajándékba kaptam és az illatáért amúgy megvenném,de jobb lenne,ha hosszabb ideig tartana,így csak 4csillag:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Juccimo

2020. október 24.

Az illata és a dizájnja is nagyon megkapó, ezért is vettem meg, meg mert kézkrémgyűjtő vagyok, inkább nem számolom meg, mennyim van itthon. Ez az ágyam mellett van és éjszakára szoktam bekenni vele a kezem, viszont a kellemesen édeskés illata mellett a hatása eléggé semmilyen, gyakorlatilag nincs :( Ennél sokkal jobb kézkrémeket kapni, a kiszerelése pedig hiába cuki, nem praktikus, még a fele tuti a tubusban van, de már szenvedek a kinyerésével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

miko02

2020. augusztus 7.

A szomorkás téli napokon fun az illata miatt, de amúgy ezért a pénzért sokkal hatékonyabb krémeket is lehet kapni. Nehezen szívódik be, ragadós marad a kezem, és ennek ellenére mégis száraz... magam sem értem, de ez van. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

ancs11aa

2020. június 4.

Egy időben szörnyen hámlott a tenyerem, sokféle kézkrémet kipróbáltam, de egyik se vált be igazán. Már régóta szemezgettem ezzel a termékkel, de túl drágának találtam ahhoz képest hogy milyen pici, de végső elkeseredettségemben megvettem és nem bántam meg! Szinte pár nap alatt helyre hozta a tenyerem, gyorsan beszívódik , remekül táplál és elég belőle egy kis borsónyi mennyiség, ezáltal nagyon sokáig elég, már többször újra vettem és még biztosan fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

wildrose

2020. március 23.

Nagyon fincsi, édeskés illatú, könnyű állagú kézkrém, viszonylag gyorsan és tökéletesen szívódik fel, és nagyon jól táplálja a bőrt. A csomagolása pedig nagyon praktikus és cuki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate