Treacle Moon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Hosszantartó hidratáló hatású kézápoló balzsam barackolajjal és E-vitaminnal. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szilikon és parabén mentes. Vegán.

austenland

2019. október 28.

Eeeeh hát a pillecukor illatot nem sikerült eltalálni... A hidratálása pedig sajnos nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

racheldawes

2019. október 20.

Ez a második kézkrémem a márkától, a málnás verziót nagyon szerettem, nemrég fogyott el. Ettől az illattól először kicsit ódzkodtam, de aztán többszöri "szaglászást" követően a kosaramban landolt. Nem csalódtam benne, mert ugyanazt a hatást produkálja, mint a málnás társa: gyorsan beszívódik és kellően hidratál, bár ez utóbbi hatása a hidegebb idő beköszöntével valószínűleg már kevés lesz. Az illatával is megbarátkoztam, de kétségkívül gejl kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

MissKenedy

2019. október 2.

Fúú nagyon megbántam. Ritkán érzem még a rossz döntéseimnél is, hogy baszki de sajnálom, hogy elköltöttem rá a pénzt, na ennél akár hányszor használom (hogy fogyjon) eszembe jut. Nekem ez a krém förtelmes. Az illata a boltban tetszett tubusból, mert ugye nem nyomkodom ki a kezemre, hogy aztán valaki fél tubust vegyen meg. Használva viszont borzalmasan édes, az állaga sem jön be, ragadok tőle percekig, alig szívódik be, mikor meg nagy nehezen eltűnik a ragacs érzés - ami miatt tényleg olyan mintha olvasztott pille cukorral kenegetném magam - újra olyan száraz a bőröm, mintha nem kentem volna be. Egyszerűen nem értem a létezésének okát, de látom, hogy valakinek meg tökre bejön, ez vígasztal:D Ha egyszer elfogy, pezsgőt bontok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

blackveildreamer

2019. szeptember 21.

Nagyon aranyos kis krémecske, jó az illata, de sajnos a kiszáradt bőrömön nem sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

zdorka

2019. szeptember 6.

Nem lett nagy kedvenc. KM boxos szerzemény de nekem valahogy túl tömény az illata és a hatása sem az igazi. Nem venném meg újra :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Teokleia

2019. augusztus 24.

Az azonos illatú tusfürdő miatt vettem meg, abba beleszerettem anno. Most a kézkrém is egy illatvarázs. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, gyorsan beszívódik, és csinálhatok bármit, az illat emléke ott marad a kezemen fél napon át. Télen még tesztelem majd, mit szól hozzá a kirepedezett kezem, addig simán kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

marysidehouse95

2019. június 30.

Ajándékba kaptam, kicsit drágának tartom, így magamtól nem vettem volna meg. Olcsóbb krémeket szoktam vásárolni, és okkal, mivel ez sem tud többet, sőt, mint pl az avonos, isanás vagy oriflames kézkrém, amiket általában veszek.
Az illata az egyedüli előnye, mivel az nagyon finom.
Az illata miatt kap egy 3-ast, de az ára és minősége levon nálam két pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

Az illata az egyedüli előnye, mivel az nagyon finom.
Az illata miatt kap egy 3-ast, de az ára és minősége levon nálam két pontot.

bekefiedina

2019. június 19.

Ez a kérkrém hatásában nekem megfelelő, nem nagyon száraz a kezem. Nem marad utána erős zsíros érzés sem, ami sok kézkrém után megvan. Viszont sajnos az illata nem tetszik. :( Egész másnak tűnt mikor beleszagoltam a flakonba mielőtt megvettem, felkenve nem lesz a kedvenc illatom az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. május 17.

A málnás társához képest az illata sokkal jobb, és az állaga is kevésbé vizes. Viszont hidratálásban semmi különbséget nem látok, szintén elmegy, de ha tényleg ki van száradva a kezem akkor biztos, hogy nem ezért nyúlok elősször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 17.

dunaimano

2019. április 13.

Isteni az illat, maga a mennyország. De a hidratálás nem túl erős, még tavasszal is kevés. Nekem KM boxos szerzemény volt, nem hiszem, hogy magamtól megvettem volna. Elhasználgatom, mert cuki és könnyen hordozható csomagolásban van. Nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.