KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Hosszantartó hidratáló hatású kézápoló balzsam barackolajjal és E-vitaminnal. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szilikon és parabén mentes. Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Rozsaszinponilo

2018. október 17.

Varázslatos illatúak, szó se róla, viszont hidratálásban (azaz funkciójuk ellátásban) nagyon alulmaradnak. Amilyen hamar bemegy a bőrbe, olyan hamar ki is jön, egy kézmosást nem bír ki. :(
Nagyon akartam szeretni, a málnásat is kipróbáltam, de ugyanígy viselkedett.

Ha valaki tényleg a kézápolásra menne, ne ezelből a termékekből válogasson.

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Nagyon akartam szeretni, a málnásat is kipróbáltam, de ugyanígy viselkedett.

Ha valaki tényleg a kézápolásra menne, ne ezelből a termékekből válogasson.

Jelizz

2018. szeptember 30.

Eletem legdragabb kezkremje (999 ft) :D Nagyon cuki a csomagolasa imadom a malyvacukit, na es az illata hmmm.... csodas nagyon edes cukros nem pont pillecukor de tetszik sokaig erzem. Mondjuk nem hidratal tokeletesen de azert 1x elmegy.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Yudit

2018. augusztus 15.

Kb. egy éve használjuk, különböző illatokban. Hidratáló, kellemes gyümölcsös illatú és nem marad ragacsos érzet, gyorsan beszívódik.

Yudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

nxctn

2018. augusztus 14.

a kedvencem,messze a legjobb kézkrém amit eddig használtam. tökéletes a mérete,az illata,viszonylag gyorsan beszívódik.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

bachmankrisztina

2018. július 23.

Nagyon szeretem az illatat, tetszik hogy szilikon, parabén mentes és hogy vegán. 3 illatot is beszereztem belőle annyira szeretem ezt a márkát.:)

bachmankrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Gyalogkakukk

2018. július 19.

A mostanában vásárolt flakonon nincs cukorkás minta. Nem mintha ez bármit is változtatna a tartalmán. ;)
Az illatát egyszerűen imádom! Hamar beszívja a száraz bőröm. Zsíros érzetet nem hagy maga után, viszont amolyan filmréteget képez a bekent felületen.
Elsősorban az ára miatt, de maximum 4 csillagot érdemel. Annál többet semmiképp sem ér. Illat és felszívódás ide vagy oda, de biztosan találunk olcsóbbat is hasonló tudással. (Mindössze ellen kell állnunk az újdonság varázsának :) ).
Nem újra vevős, hacsak nem jutok hozzá nagyon kedvező áron.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nem újra vevős, hacsak nem jutok hozzá nagyon kedvező áron.

MartiWindisch

2018. május 17.

Tesztelésre jutottam hozzá itt a Krémmánián, most fogyott el. A kiszerelése tökéletes, a mérete táskabarát, a formája miatt a használata is nagyon kényelmes. Én az irodai asztalomon tároltam, a kolléganőm rendszeresen "rájárt", mert imádta, ezért a nevében plusz csillag jár a terméknek. Engem nagyon irritált az illata, pedig alapvetően nagyon szeretem az édes illatokat, de ezt nagyon émelyítőnek találtam, cseppett sem kellemes. Nem tudom pontosan melyik összetevő miatt, de felkenés után minden alkalommal kukorica illatot éreztem a kezemen. Talán ezért is tartott ilyen sokáig elhasználni, mert őszintén szólva nem szívesen nyúltam érte.
Hidratálás tekintetében nem tudok belekötni, teszi a dolgát, könnyen beszívódik, puha lesz tőle a bőr, de semmi extrát nem nyújt, közepesnek ítélem.
Az ára a fentiek miatt szerintem egy picit eltúlzott.

A termék számomra 3 csillag, a plusz 1 csillagot kolléganőm nevében dobom rá.

Köszönöm a Krémmániának, hogy részt vehettem a teszten!

MartiWindisch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Az ára a fentiek miatt szerintem egy picit eltúlzott.

A termék számomra 3 csillag, a plusz 1 csillagot kolléganőm nevében dobom rá.

Köszönöm a Krémmániának, hogy részt vehettem a teszten!

neanna

2018. április 20.

Pici kézkrémet szerettem volna venni és annyi mindenkinél láttam már ezt a márkájú krémet, hogy végül én is megvettem. Kellemesen csalódtam: finom az illata (bár először meglepődtem, hogy ennyire édes, de egy idő után megszoktam :D), gyorsan beszívódik, jól hidratál és természetesen a legkisebb táskáimban is elfér. Biztosan újravevős!!

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Luna1024

2018. március 24.

Megvettem a hype miatt, és azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg, nagyon-nagyon szeretem! :) Azt hittem, már megtaláltam Az Igazit az Eveline Argán-Vanília kézkrémjében (meg a Bale Ureásat is szeretem nagyon), ami igaz is, de valahogy mégis, amióta megvan, csak ezért a Treacle Moon-ért nyúlok! Igazából egyetlen előnye van az említettekkel szemben, az pedig az illata, ami iszonyat fincsi, édes mályvacukros álom, egészen addiktív, tartós, sokáig érezhető, ugyanakkor mégsem annyira intenzív, hogy elnyomja a parfümöm illatát (az Eveline sajnos ilyen, pedig annak is imádom az illatát). Férfiak, nők, mindenki odavan ezért az illatért, szóval a környezetemben is osztatlan sikert aratott. :D Parfümben nagyon elfogadnék egy ilyet, az a helyzet...
Na de szerencsére az illatán kívül a hidratáló hatása is szuper. Törtfehér színű krém, ami maradéktalanul beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, könnyű elkenni, kevés kell belőle... Az eredmény: extraselymes, pihe-puha, hidratált kéz! Extrém bőrkeményedéssel, ekcémával vagy durvább kiszáradással nem vagyok biztos benne, hogy megbirkózik (arra inkább a Balea Ureását ajánlom, de nagyon!), viszont közepes-enyhén száraz kezekkel gond nélkül. A lekerekített sarkak nagyon jópofák, csakúgy, mint a flakonra írt kis mese, viszont irtó pici az egész, komolyan meglepődtem, amikor levettem a polcról... Ha minden nap ezt használnám, szerintem 2, max. 3 hét alatt elfogyna egy tubus, az ára viszont 1000 Ft körül mozog, szóval nem túl olcsó... Emiatt 4 pontot kéne neki adnom, mert ár/érték arányban nem a legjobb, viszont minden mást annyira szeretek benne, hogy nincs szívem lepontozni, ne haragudjatok. :)
Kíváncsi természet lévén lehet, hogy kipróbálom a többi illatot is a márkától, de biztosan visszatérek még hozzá. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Azura

2018. március 1.

Szeretem ezt a kézkrémem, bár a málnásat jobban. Kicsit csömör illata van, de nagyon jól hidratálja a kezem és hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Tetszik ugyan a kiszerelése, de mikor már nem sok van benne, elég nehéz kinyomkodni a végét, én jelenleg fejjel lefelé tárolom az asztalomon, hogy amikor használni akarom, ne kelljen nyomkodnom mint egy eszelős.

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.