KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Hosszantartó hidratáló hatású kézápoló balzsam barackolajjal és E-vitaminnal. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szilikon és parabén mentes. Vegán.

eveartstar

2018. február 20.

Aki finnyog az édestől, az ne vegyen ilyet..mert ez űbersweety!
Totál kellemes, és még be is szívódik, puha hidratált kezek a végeredmény. Viszont a csomagolása tényleg nem jó, mert ha fogy akkor le kell rázni, ilyenkor csak óvatosan szabad megnyomni, különben kiköp egy bazi nagy adagot..mindenhová.. :D

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

Aki finnyog az édestől, az ne vegyen ilyet..mert ez űbersweety!

krenat

2018. február 5.

Nagyon finom illata van, alaposan hidratál és kevés is elég belőle, mivel nagyon sűrű - és ez az okozója a mínusz egy csillagnak. Ha már kb. a felénél jár a tubus, sűrűsége miatt nehéz kinyomni, rázogatni kell. Iszonyú praktikus lenne olyan dobozba tenni, aminek lapos a teteje, hogy fejre állítva lehessen tárolni.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Neria

2018. január 26.

Nem szoktam kézrkémezni, száraz sem szokott lenni. Az illata erős, nekem még elmegy, másnak émelyítő. Ettől függően elüny vagy hátrány , hogy eléggé hosszan tart, kézmosások után is érződik. Hidratálja, de azt tapasztaltam mindennapi használat után, hogy kis vékony lapokban le tudtam szedni az elszáradt bőrt az ujjaimról. Nem jött be, nem venném meg újra.

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Jdit04

2017. december 30.

Itt, Krémmánián nyertem tesztelésre. Nagyon finom illata van, aki szereti az édeset, annak mindenképp ajánlom. A csomagolásával teljesen megvett magának, az angol szövegek pedig... :) Nagyon praktikus, tipikus csajos, táskába dobós krém, ami így télen még nagyobb plusz. Az egyedüli negatív dolog számomra az, hogy lassabban szívódik be, mint a megszokott kézkrémeim, ehhez kicsit nehezebben tudtam hozzászokni. 4,5*-ot adnék rá.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

rekathenew

2017. december 27.

Tökéletes!
Az illata (mert hát mindenki ezért veszi meg) nem túl hivalkodó, mégis kellemes,igazi mályvacukros.
A hidratálása nekem meglepően jó volt, azt hittem nem lesz ennyire hatékony, de rendbe tette a kezemet, szóval ez is plusz pont.
A csomagolása nagyon tetszik, el lett találva a lekerekített sarkaival, és az egyszerű de dekoratív felirattal.
És VEGÁN! :)

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Tökéletes!
És VEGÁN! :)

PinkMcFreeze

2017. december 20.

Teljesen oda vagyok érte! :) Viszont nekem fehér csoki illatra emlékeztet, az a isteni illat ami kijön belőle! (: Kedvesem szerinte eléggé édes, de szerintem ezt amúgy is nőknek szánták ;) Betáraztam belőle és nem tudom megunni az illatát! (: A hidratáltsága szerintem egész jó még így télen is. Nálam plusz pont, hogyha este bekenem a kacsóimat, akkor reggel még érzem egy picit az illatát (: Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos nyomot sem. Az édes dolgok rajongóinak szerintem kötelező alap darab! (: A szerelem nem múlik és remélem így is marad! 5*

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Pancsi01

2017. december 20.

Kellemes édes illatú kézkrém! Gyorsan beszívódik, ilyenkor a hideg időben nagyon jól jön.

Pancsi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

nkatika

2017. december 11.

Testápolós állagú termék, azonnali hatással. Az illata pazar vattacukros, ezzel tetette kosárba magát a kis cuki :) Nem túl tartós a hatása, gyakran kell újra alkalmazni, főleg így, télen. Kesztyű és hideg szaggatja a bőrt rendesen a kézfejen. De szívesen használom.
Ár/érték arányban meg kell jegyeznem, hogy nem olcsó.

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Ár/érték arányban meg kell jegyeznem, hogy nem olcsó.

FloraF

(!)
2017. december 10.

Könnyű textúrájú, hamar beszívódik, jól hidratál. (Nagy hidegben még nem volt lehetőségem kipróbálni) Nagyon praktikus a csomagolása, kis táskában is könnyen elfér. Az illata nekem nem annyira tetszik, kicsit túl édes.

FloraF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

aalexaa

2017. december 9.

Szerintem még sosem adtam ki ennyi pénzt kézkrémre, de abszolút megérte :) Cuki csomagolás, valóban táskabarát, isteni édes illata van, ami kézen sokáig érződik (ha pl. megigazítom a szemüvegem, még 2-3 órával bekenés után is érzem), de szerencsére annyira nem erős, hogy elnyomja a parfüm illatát, az a halálom. Gyorsan beszívódik, kellőképpen hidratál. Nagyon szárazak a kezeim és rendszeresen elfelejtem kenegetni, de mióta megvettem ezt a kis cukiságot, nem tudom elfelejteni:) Újravevős!

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.