KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Hosszantartó hidratáló hatású kézápoló balzsam barackolajjal és E-vitaminnal. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szilikon és parabén mentes. Vegán.

Ár: 500 , Eladó: hencikee0114
Állapot: 75/50 ml, Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvétel: Nyíregyháza/ Debrecen, vagy utalást követően posta

MartiWindisch

2018. május 17.

Tesztelésre jutottam hozzá itt a Krémmánián, most fogyott el. A kiszerelése tökéletes, a mérete táskabarát, a formája miatt a használata is nagyon kényelmes. Én az irodai asztalomon tároltam, a kolléganőm rendszeresen "rájárt", mert imádta, ezért a nevében plusz csillag jár a terméknek. Engem nagyon irritált az illata, pedig alapvetően nagyon szeretem az édes illatokat, de ezt nagyon émelyítőnek találtam, cseppett sem kellemes. Nem tudom pontosan melyik összetevő miatt, de felkenés után minden alkalommal kukorica illatot éreztem a kezemen. Talán ezért is tartott ilyen sokáig elhasználni, mert őszintén szólva nem szívesen nyúltam érte.
Hidratálás tekintetében nem tudok belekötni, teszi a dolgát, könnyen beszívódik, puha lesz tőle a bőr, de semmi extrát nem nyújt, közepesnek ítélem.
Az ára a fentiek miatt szerintem egy picit eltúlzott.

A termék számomra 3 csillag, a plusz 1 csillagot kolléganőm nevében dobom rá.

Köszönöm a Krémmániának, hogy részt vehettem a teszten!

MartiWindisch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Az ára a fentiek miatt szerintem egy picit eltúlzott.

A termék számomra 3 csillag, a plusz 1 csillagot kolléganőm nevében dobom rá.

Köszönöm a Krémmániának, hogy részt vehettem a teszten!

neanna

2018. április 20.

Pici kézkrémet szerettem volna venni és annyi mindenkinél láttam már ezt a márkájú krémet, hogy végül én is megvettem. Kellemesen csalódtam: finom az illata (bár először meglepődtem, hogy ennyire édes, de egy idő után megszoktam :D), gyorsan beszívódik, jól hidratál és természetesen a legkisebb táskáimban is elfér. Biztosan újravevős!!

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Luna1024

2018. március 24.

Megvettem a hype miatt, és azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg, nagyon-nagyon szeretem! :) Azt hittem, már megtaláltam Az Igazit az Eveline Argán-Vanília kézkrémjében (meg a Bale Ureásat is szeretem nagyon), ami igaz is, de valahogy mégis, amióta megvan, csak ezért a Treacle Moon-ért nyúlok! Igazából egyetlen előnye van az említettekkel szemben, az pedig az illata, ami iszonyat fincsi, édes mályvacukros álom, egészen addiktív, tartós, sokáig érezhető, ugyanakkor mégsem annyira intenzív, hogy elnyomja a parfümöm illatát (az Eveline sajnos ilyen, pedig annak is imádom az illatát). Férfiak, nők, mindenki odavan ezért az illatért, szóval a környezetemben is osztatlan sikert aratott. :D Parfümben nagyon elfogadnék egy ilyet, az a helyzet...
Na de szerencsére az illatán kívül a hidratáló hatása is szuper. Törtfehér színű krém, ami maradéktalanul beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, könnyű elkenni, kevés kell belőle... Az eredmény: extraselymes, pihe-puha, hidratált kéz! Extrém bőrkeményedéssel, ekcémával vagy durvább kiszáradással nem vagyok biztos benne, hogy megbirkózik (arra inkább a Balea Ureását ajánlom, de nagyon!), viszont közepes-enyhén száraz kezekkel gond nélkül. A lekerekített sarkak nagyon jópofák, csakúgy, mint a flakonra írt kis mese, viszont irtó pici az egész, komolyan meglepődtem, amikor levettem a polcról... Ha minden nap ezt használnám, szerintem 2, max. 3 hét alatt elfogyna egy tubus, az ára viszont 1000 Ft körül mozog, szóval nem túl olcsó... Emiatt 4 pontot kéne neki adnom, mert ár/érték arányban nem a legjobb, viszont minden mást annyira szeretek benne, hogy nincs szívem lepontozni, ne haragudjatok. :)
Kíváncsi természet lévén lehet, hogy kipróbálom a többi illatot is a márkától, de biztosan visszatérek még hozzá. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Azura

2018. március 1.

Szeretem ezt a kézkrémem, bár a málnásat jobban. Kicsit csömör illata van, de nagyon jól hidratálja a kezem és hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Tetszik ugyan a kiszerelése, de mikor már nem sok van benne, elég nehéz kinyomkodni a végét, én jelenleg fejjel lefelé tárolom az asztalomon, hogy amikor használni akarom, ne kelljen nyomkodnom mint egy eszelős.

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

eveartstar

2018. február 20.

Aki finnyog az édestől, az ne vegyen ilyet..mert ez űbersweety!
Totál kellemes, és még be is szívódik, puha hidratált kezek a végeredmény. Viszont a csomagolása tényleg nem jó, mert ha fogy akkor le kell rázni, ilyenkor csak óvatosan szabad megnyomni, különben kiköp egy bazi nagy adagot..mindenhová.. :D

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

Aki finnyog az édestől, az ne vegyen ilyet..mert ez űbersweety!

krenat

2018. február 5.

Nagyon finom illata van, alaposan hidratál és kevés is elég belőle, mivel nagyon sűrű - és ez az okozója a mínusz egy csillagnak. Ha már kb. a felénél jár a tubus, sűrűsége miatt nehéz kinyomni, rázogatni kell. Iszonyú praktikus lenne olyan dobozba tenni, aminek lapos a teteje, hogy fejre állítva lehessen tárolni.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Neria

2018. január 26.

Nem szoktam kézrkémezni, száraz sem szokott lenni. Az illata erős, nekem még elmegy, másnak émelyítő. Ettől függően elüny vagy hátrány , hogy eléggé hosszan tart, kézmosások után is érződik. Hidratálja, de azt tapasztaltam mindennapi használat után, hogy kis vékony lapokban le tudtam szedni az elszáradt bőrt az ujjaimról. Nem jött be, nem venném meg újra.

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Jdit04

2017. december 30.

Itt, Krémmánián nyertem tesztelésre. Nagyon finom illata van, aki szereti az édeset, annak mindenképp ajánlom. A csomagolásával teljesen megvett magának, az angol szövegek pedig... :) Nagyon praktikus, tipikus csajos, táskába dobós krém, ami így télen még nagyobb plusz. Az egyedüli negatív dolog számomra az, hogy lassabban szívódik be, mint a megszokott kézkrémeim, ehhez kicsit nehezebben tudtam hozzászokni. 4,5*-ot adnék rá.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

rekathenew

2017. december 27.

Tökéletes!
Az illata (mert hát mindenki ezért veszi meg) nem túl hivalkodó, mégis kellemes,igazi mályvacukros.
A hidratálása nekem meglepően jó volt, azt hittem nem lesz ennyire hatékony, de rendbe tette a kezemet, szóval ez is plusz pont.
A csomagolása nagyon tetszik, el lett találva a lekerekített sarkaival, és az egyszerű de dekoratív felirattal.
És VEGÁN! :)

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Tökéletes!
És VEGÁN! :)

PinkMcFreeze

2017. december 20.

Teljesen oda vagyok érte! :) Viszont nekem fehér csoki illatra emlékeztet, az a isteni illat ami kijön belőle! (: Kedvesem szerinte eléggé édes, de szerintem ezt amúgy is nőknek szánták ;) Betáraztam belőle és nem tudom megunni az illatát! (: A hidratáltsága szerintem egész jó még így télen is. Nálam plusz pont, hogyha este bekenem a kacsóimat, akkor reggel még érzem egy picit az illatát (: Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos nyomot sem. Az édes dolgok rajongóinak szerintem kötelező alap darab! (: A szerelem nem múlik és remélem így is marad! 5*

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.