KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Hosszantartó hidratáló hatású kézápoló balzsam barackolajjal és E-vitaminnal. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Szilikon és parabén mentes. Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nkatika

2017. december 11.

Testápolós állagú termék, azonnali hatással. Az illata pazar vattacukros, ezzel tetette kosárba magát a kis cuki :) Nem túl tartós a hatása, gyakran kell újra alkalmazni, főleg így, télen. Kesztyű és hideg szaggatja a bőrt rendesen a kézfejen. De szívesen használom.
Ár/érték arányban meg kell jegyeznem, hogy nem olcsó.

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Ár/érték arányban meg kell jegyeznem, hogy nem olcsó.

FloraF

2017. december 10.

Könnyű textúrájú, hamar beszívódik, jól hidratál. (Nagy hidegben még nem volt lehetőségem kipróbálni) Nagyon praktikus a csomagolása, kis táskában is könnyen elfér. Az illata nekem nem annyira tetszik, kicsit túl édes.

FloraF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

aalexaa

2017. december 9.

Szerintem még sosem adtam ki ennyi pénzt kézkrémre, de abszolút megérte :) Cuki csomagolás, valóban táskabarát, isteni édes illata van, ami kézen sokáig érződik (ha pl. megigazítom a szemüvegem, még 2-3 órával bekenés után is érzem), de szerencsére annyira nem erős, hogy elnyomja a parfüm illatát, az a halálom. Gyorsan beszívódik, kellőképpen hidratál. Nagyon szárazak a kezeim és rendszeresen elfelejtem kenegetni, de mióta megvettem ezt a kis cukiságot, nem tudom elfelejteni:) Újravevős!

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

gre05

2017. december 9.

Nagyon jó az illata, aki imádja az édes illatokat, annak tökéletes kézkrém! Hamar beszívódik, nem kelt ragacsos érzetet, megfelelően hidratál. Télen elég könnyen kiszárad a kezem, de ez a krém első használat után puhává varázsolta. Imádom, biztosan újraveszem! :)

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

nikikee97

2017. december 8.

Nagyon finom, édes illatú a kézkrém, imádom! Átlagosnak mondanám, hidratál, de télen számomra nem elég, viszont szívesen használom napközben akár többször is! Könnyen beszívódik, nekem ragacsos utóérzetet sem hagy maga után. Összességében szerintem szuper darab😊

nikikee97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Milva07

2017. december 7.

KM-es nyereményként kaptam. Nem rossz, de a tökéletestől nekem messze van. Illata finom,édes, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos réteget/érzetet. Viszont, lehet, mert koromnál fogva már szárazabb a bőröm, nekem kevés a beltartalma. Biztosan elhasználom,megvenni nem fogom. Pozitívum még, hogy 100% táskabarát a csomagolása. Legyen soványka 4 csillag, mert ma jó napom van! :)

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Vikk

2017. december 1.

Nagyon szeretem, jól beszívódik,tökéletes kis csomagolás női táskában a helye, isteni illatú.

Vikk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Mesilla

2017. november 29.

Szerintem ennek direkt női táskába tervezték a csomagolását. Pont elfér, mert nem túl nagy, de ahhoz elég nagy, hogy ne veszen el az egyéb kacat között, és nem szúrja át a táskabélést, mert nincsenek éles sarkai. Az illata nagyon édes, nekem pont bejön az ilyen, mert édesszájú vagyok, de ismerősnek mutattam, és ő túl émelyítőnek találta. A krém állagával is elégedett vagyok, jól beszívódik, is jól hidratál.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

PMJuci

2017. november 21.

Én teljesen beleszerettem ebbe a kézkrémbe :)) Imádom az illatát, ami elég tartós is. Nekem nagyon jól hidratálja a kezemet, puha és bársonyos lesz tőle a bőröm, és egyáltalán nem érzem zsírosnak, ragacsosnak krémezés után. Mivel nagyon tetszik a csomagolása is (tekintve, hogy lekerekített formájú), vettem gyorsan egy málna illatút is a táskámba, mert így tutira nem áll bele a kezembe semmilyen hegyes tubusvég. amikor a táska alján kotorászok. Biztos, hogy újra veszek belőle, ha elfogy.

PMJuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

krisztina.bachman

2017. november 18.

899Ftért vettem a Rossmannban, nagyon jó illata van, a hidratálása sajnos közepes. Ha több krémet használok úgy jobb a hatása.

krisztina.bachman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.