Treacle Moon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eblegy, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Imadom az illatat! Kellemesen hidratal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Imadom az illatat! Kellemesen hidratal.

MLotti

2020. május 23.

Imádtam az illatát, meg hogy ilyen gigantikus kiszerelésben lehetett kapni. Sokszor vettem újra, és a mai napig szívesen használnám, ha lehetne kapni bármelyik drogériában, de sajnos nem. Nagy kár érte! 😞

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Martu0508

2018. április 1.

Nagyon szeretem az illatát,de ezen kìvül semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Nagyon szeretem az illatát,de ezen kìvül semmi extra.

angeleyes8

2017. november 12.

Nagyon finom kókuszillata van, pont mint a krém testvérének :) Nagyon jól habzik, de egy icipicit szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

rammy717

2017. szeptember 13.

Nagyon jó illata van, igazi kókuszos, kellemes, nem úgy mint a többi kókusz illatú kozmetikum :D Azóta sem találtam más ennyire finom kókusz illatú terméket.
Kellemes állagú, jól habzik, jól tisztít. Az illatát leszámítva, átlag tusfürdőnek mondanám egyébként, és ahhoz képest elég drága. :/ De kinek mi, ettől még megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

BettyBabu

2017. június 28.

En nagyon szeretem ezt a markat de most nyaron vettem meg a kokuszosat es nekem tul sok tul sürü nem erezem hogy felfrissultem volna hanem inkabb ugy elnehezelök töle. lehet majd a teli idöszakba ujra probalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Nynoncsii

2017. június 7.

Iszonyúan jó illata van, tartós . mióta kiprobáltam mást nem igazán hazsnálok !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Cathi

2017. április 26.

Imádom az illatát, viszont nagyon nehéz a flakonbòl kinyomni, ezért jár a mínusz 1 pont...
Most dm-ben féláron tudtam beszerezni, € 2.5 -ért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Most dm-ben féláron tudtam beszerezni, € 2.5 -ért

kockasfulu

2017. április 18.

Kellemes illatú és állagú, viszonylag sűrű. Jó sokáig kitart, így árban is jól jön ki a látszat ellenére. Valóban krémes állagú, nem szárítja a bőröm annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Jenniii92

2017. március 17.

Imádom! Nagyon finom, harapnivaló kókusz illata van. :D Miután felviszem nincs utószaga, mint a Ziaja fajtának.Jól habzik, krémes az állaga, kevés is elég belőle, és fürdés után elég sokáig érezni az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.